Boels Polska Sp. z o.o.

Kolonia mrokowska

Opinie o Boels Polska Sp. z o.o.

Nick

Poal - kolejny pracownik Boels'a, który po kryjomu pisze pozytywne komentarze o firmie :) Ciekawe skąd wiesz, że stawki są atrakcyjne, skoro na rozmowie nie dostaniesz informacji o tym ile możesz zarabiać. Dodatkowo wypłaty innych pracowników są objęte tajemnicą i rzadko kiedy ktoś chce się dzielić informacjami o nich ;)

Tak super firma robisz wszystko i cię nie do cenią. a 2 dni przed końcem powiedzą szukaj sobie pracy . to jest firma .. dobra . Jak nie szanują pracowników. Wielki bałagan i haos . Tylko kilku ma ta forum Prezes mechanik i Kierownik. wydaja dużo na jazdę i tego nie widzą. Bo jeden drugiego kryje....

Co wy chcecie od nich? Firma ma na pewno mozliwości, tyle, że zatrudnili jednostki z wysoko podniesionym czolem i za bardzo sie na sobie te osoby skupiają, a nie na rozwoju ludzi. Ja bym zatrudnił najlepszych zawodników z konkurencji za dobre pieniądze na po 6-7 koła na łape i by wykonczyli wszystkie te konkurencje cramo rami mate bac gamo gazo ewpo titano i inne :) Dobry sprzet i ludziska w terenie robia robote i pozamiatane

ania

Aniu a gdzie niby tak fajnie jest w Boels, bo jestem bardzo ciekawy?z tego co wiem na pewno nie w Warszawie. czekam na odpowiedz!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Boels Polska Sp. z o.o. - Kolonia mrokowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boels Polska Sp. z o.o.