P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Opinie o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Aneta

@Były jeśli zniknęły niektóre komentarze, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za zaruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. Jeśli przejrzysz ostatnie komentarze, choćby te z tego roku, to zobaczysz, że nie jest to prawdą, że wszystkie negatywne komentarze zostały usunięte. Podstawą do usunięcia wpisu jest wyłącznie jego niezgodność z regulaminem. Bardzo również proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Arkadiusz

Dużo nowych aut, pieniadze zawsze 1 na koncie ja nigdy problemu nie mialem kto chce popracowac i zarobic dobra pensje to szczerze polecam.

Aneta

@yucharozumiem, że w pracy jest duża rotacja na tym stanowisku. Co według Ciebie jest jej powodem?

yucha

Odradzam pracy w tej "firmie" na kierowcę. Ogłoszenie super, powielane co tydzień, treść ogłoszenia mija się z prawdą. Szkoda waszego czasu. Szukajcie dalej, bo tu nie da się normalnie pracować. (usunięte przez administratora) Odradzam jeszcze raz

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Konsultant Biura Obsługi Klienta?
nowy

ILe płacą na c+e ?

A ja polecam praca przez caly rok, pieniadze na czas, duzo nowych samochodow.

Niedoszły więzień

Dzięki za pomocne opinie, wkrótce miałem rozpocząć tam "pracę"

Szoferek

Witam jaka jest obecnie sytuacja w lekaro? Jaką stawkę proponują na c +e ?

hihi

Dla mnie ważne jest to, czy wypłata jest w pełni terminowa, wiadomo coś? Dbanie o to, żeby było wynagrodzenie na czas, jest dla mnie bardzo ważne, a skoro wiedzą, że dorzucają oprócz tego jeszcze jakieś benefity socjalne to nic dziwnego, że są tak popularni.

mmmmmmm

nie polecam jeżeli podejmniesz taką decyzję będziesz żałował i to bardzo (usunięte przez administratora)

adam

Kompletni aroganci. Klienta mają za nic. Nie wiem o co chodzi w tej firemce.

kierownik budowy

Mimo licznych monitów, zero reakcji. Niby coś zapisują, coś przyjmują do realizacji. Kontener stoi do tej pory. Nie wiem po co pracują tam te dziewczynki ze wsi. Infolinie nie działa. Daje im jeszcze 1,5 roku działalności.

administrator osiedla

Od 3 miesięcy nie mogę doprosić się o wymianę uszkodzonego przez nich kółka w kontenerze,totalna olewka mimo kilku e-maili i telefonów . Osiedle Odkryta 36-38b warszawa. Zero kontaktu.

darek

porażka całkowita (usunięte przez administratora)

MMMM

Dlaczego czesc mojego wpisu została usunieta,czyzby lekaro macza w tym palce ...albo tu pisze się prawde albo cukruje...niech ludzie dowiedzą się prawdy jak w lekaro jest

CELA

(usunięte przez administratora) .Firma Porażka

Jola

Firma wielka porażka

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska - Glinianka

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska