P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Stasiek

Fajny pracodawca. Ja polecam!

Kazek

Pracuje od kilku lat, dobrze placom, praca w fiolkach nie jest, ale jestem zadowolony, kasa regularna, nie trzeba sie martwic urlopy wolne dni wszystko jest a ze smieci smierdza w koncu trudno zeby pachnialy ktos musi ta robote robic a pieniadze godne polecam

jestem zadowlony z pracy w Lekaro. Szef jest ugodowy i elastyczny.

Maria

Pensja na czas, normowany czas pracy, jasny zakres obowiązków, stałe zatrudnienie, jak ktoś szuka normalnej pracy a nie wersalu to polecam

A ja z pracy w Lekaro byłem bardzo zadowolony. Wypłata na czas. Dobre samochody. Ugodowi szefowie - jak potrzeba byla dnia wolnego, to nigdy nie odmowili. Szkoda, ze musialem sie przeprowadzic i zrezygnowac.

Radoslaw

uslugi firmy na wysokim poziomie przyjezdzaja na czas zawsze ubrani w firmowe ciuchy kamizelki odblaskowe nowe smieciary nie halasuja grzeczni kulturalni firma godna polecenia.

kierowiec

Firma ciagle rozwijajaca sie ciagle dokupuja nowe auta mozliwosc dostosowania godzin pracy nie ma problemu z wyplatami jak dla mnie jak na kierowce to praca jedna z lepszych co dziennie w domu co drugi weekend wolny.

Aneta

@Były jeśli zniknęły niektóre komentarze, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za zaruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. Jeśli przejrzysz ostatnie komentarze, choćby te z tego roku, to zobaczysz, że nie jest to prawdą, że wszystkie negatywne komentarze zostały usunięte. Podstawą do usunięcia wpisu jest wyłącznie jego niezgodność z regulaminem. Bardzo również proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Arkadiusz

Dużo nowych aut, pieniadze zawsze 1 na koncie ja nigdy problemu nie mialem kto chce popracowac i zarobic dobra pensje to szczerze polecam.

Aneta

@yucharozumiem, że w pracy jest duża rotacja na tym stanowisku. Co według Ciebie jest jej powodem?

yucha

Odradzam pracy w tej "firmie" na kierowcę. Ogłoszenie super, powielane co tydzień, treść ogłoszenia mija się z prawdą. Szkoda waszego czasu. Szukajcie dalej, bo tu nie da się normalnie pracować. (usunięte przez administratora) Odradzam jeszcze raz

nowy

ILe płacą na c+e ?

A ja polecam praca przez caly rok, pieniadze na czas, duzo nowych samochodow.

Niedoszły więzień

Dzięki za pomocne opinie, wkrótce miałem rozpocząć tam "pracę"

Szoferek

Witam jaka jest obecnie sytuacja w lekaro? Jaką stawkę proponują na c +e ?

hihi

Dla mnie ważne jest to, czy wypłata jest w pełni terminowa, wiadomo coś? Dbanie o to, żeby było wynagrodzenie na czas, jest dla mnie bardzo ważne, a skoro wiedzą, że dorzucają oprócz tego jeszcze jakieś benefity socjalne to nic dziwnego, że są tak popularni.

mmmmmmm

nie polecam jeżeli podejmniesz taką decyzję będziesz żałował i to bardzo (usunięte przez administratora)

adam

Kompletni aroganci. Klienta mają za nic. Nie wiem o co chodzi w tej firemce.

kierownik budowy

Mimo licznych monitów, zero reakcji. Niby coś zapisują, coś przyjmują do realizacji. Kontener stoi do tej pory. Nie wiem po co pracują tam te dziewczynki ze wsi. Infolinie nie działa. Daje im jeszcze 1,5 roku działalności.

administrator osiedla

Od 3 miesięcy nie mogę doprosić się o wymianę uszkodzonego przez nich kółka w kontenerze,totalna olewka mimo kilku e-maili i telefonów . Osiedle Odkryta 36-38b warszawa. Zero kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska - Glinianka

P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska