P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Opinie o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Aneta

@kierowca, czy wypowiadasz się z pozycji osoby zatrudnionej w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska? Jeżeli współpracowałeś lub współpracujesz z tym pracodawcą, to jak oceniłbyś tę współpracę oraz warunki, które są podstawą Twojego zatrudnienia?

Czytajac komentarze wyglada jakby je pisal dzial HR firmy Lekaro... polecam zasiegac opinii bezposrednio u jej pracowników.

Aneta

@mmmmmmm, Twoja opinia staje w opozycji do ostatnio dodanych. Możesz uargumentować ją? Jak prezentuje się Twoje doświadczenie wynikające ze współpracy z P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska?

Robson1

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie normalni ludzie ,grzeczni ,kultura na full ,polecam tą firmę,jak najbardziej

mmmmmmm
@Robson1

a ja nie polecam

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Konsultant Biura Obsługi Klienta?

Witam. Jak tam aktualnie pracuje się w lekaro jako kierowca? Cały czas szukają kierowców i proponują 19 na godz czy to prawda że tyle płacą?

piotr
@Marek

Tak to prawda i to jest stawka na poczatek

Leszek
@piotr

Oj Piotrze, Piotrze.... (a brutto czy netto)

grzesiek

Firma duza nowe samochody caly czas dokupowane warsztat na miejscu, praca godzinowa jak sie chce popracowac to mozna duze pieniadze zarobic

Halina

Praca moze nie najlatwiejsza, ale godziwie platna.

Waldek

Pracowałem tam kilka lat i gdybym się nie przeprowadził, pracowałbym dalej. Dobre stawki, dobre warunki pracy, elastyczny szef.

Pracownik aktualny

Pracuję tu od kilku lat. Warunki pracy dobre. Płaca ok.

Czarek

Umowa o pracę. Dobre stawki. Zachęcam.

Grzesiek

Ja jestem zadowolony. Placa dobra. Dobre warunki.

Heniek

Polecam. Może praca nie najłtawiejsza ale warunki i płace dobre!

Pracuję tu od dwóch lat. Fajny elastyczny szef, dobre samochody, płaca fajna, zawsze na czas.

Stasiek

Fajny pracodawca. Ja polecam!

Kazek

Pracuje od kilku lat, dobrze placom, praca w fiolkach nie jest, ale jestem zadowolony, kasa regularna, nie trzeba sie martwic urlopy wolne dni wszystko jest a ze smieci smierdza w koncu trudno zeby pachnialy ktos musi ta robote robic a pieniadze godne polecam

jestem zadowlony z pracy w Lekaro. Szef jest ugodowy i elastyczny.

Maria

Pensja na czas, normowany czas pracy, jasny zakres obowiązków, stałe zatrudnienie, jak ktoś szuka normalnej pracy a nie wersalu to polecam

A ja z pracy w Lekaro byłem bardzo zadowolony. Wypłata na czas. Dobre samochody. Ugodowi szefowie - jak potrzeba byla dnia wolnego, to nigdy nie odmowili. Szkoda, ze musialem sie przeprowadzic i zrezygnowac.

Radoslaw

uslugi firmy na wysokim poziomie przyjezdzaja na czas zawsze ubrani w firmowe ciuchy kamizelki odblaskowe nowe smieciary nie halasuja grzeczni kulturalni firma godna polecenia.

kierowiec

Firma ciagle rozwijajaca sie ciagle dokupuja nowe auta mozliwosc dostosowania godzin pracy nie ma problemu z wyplatami jak dla mnie jak na kierowce to praca jedna z lepszych co dziennie w domu co drugi weekend wolny.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska - Glinianka

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska