ARTMARK

Żywiec

Opinie o ARTMARK

z m

odnaleźć się w firmie pewnie może każdy. Jednak tu potrzeba chęci do poznawania nowości :)

skubi

Jak to dział?? Przychodzi klient który robi jednorazowe zakupy raz na rok za 5000zł i dostaje 10 - 15 % rabatu na materiały . A kiedy ja przychodzę do nich od 5 lat robiąc zakupy co miesiądz powiedzmy 4000zł na różne osoby dostaje 7% rabatu .??? I do pana sprzedającego w okularach z bródką taka uwaga jak klient odchodzi od kasy to nie znaczy że nie słyszy tego co o nim mówisz .

mały

zadzwoń prosto do właściciela - sympatyczny Gość

To prawda kupowałem tam nie raz materił i obsługa jest super jezeli ktos moze mi powiedziec czy sa tam jakies oferty pracy bede wdzieczny pozdrawiam Jezeli cos to piszcie na na maila jan80@onet.pl

dostawca

Współpracuję z ARTMARKIEM wiele lat. Z moich obserwacji wynika, że lojalny i uczciwy pracownik będzie tam pracował do emerytury. Gdybu tak wszyscy pracodawcy podchodzili do ludzi to ten kraj wyglądał by inaczej. Dodstawca

ano

macie jakieś wolne etaty

Wspaniale że ktoś zadowolony jest ze swojej pracy na Żywiecz. Pozdrawiam klięt.

obserwator

Drugiego takiego pracodawcy możecie sobie szukać ze świecą. Ciężka praca, dobre zarobki, zgrany zespół profesjonalistów, super atmosfera,wspaniali szefowie. Wzór do naśladowania. Polecam

Zostaw opinię o ARTMARK - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTMARK