Opinie o Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk w Puńców

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk w Puńców

Czarny Olek

Właściwie wszystkie niepochlebne komentarze to prawda. Pracowałem tam 1,5 roku, najpierw bez umowy - jakieś pół roku, potem na zlecenie i krótko na umowę o pracę. Stawki oczywiście "najniższe możliwe". Urlop wtedy, kiedy szef zarządzi - czyli 2 tygodnie jak on wyjeżdża i te 2 tygodnie nie płacona wypłata. Przychodzenie do pracy na 4.00 rano - tak właśnie w środku nocy, powrót po południu (przeważnie ponad 8h - oczywiście nadgodziny nie płatne). Żadnych świadczeń, żadne BHP, co szef każe "sługa" musi, zimą odśnieżanie dachów bez zabezpieczenia, palenie w piecu itd. itp.... Słowem... że nada. Traktowanie kontrachentów jak śmieci..... Szkoda gadać.

wierzyciel

Mi zalegają od kilku miesięcy pieniądze... a Pan Grzegorz (podziwiam go za to, bo to nie lada wyczyn) nie odbiera telefonów. Zawsze nie ma go dla mnie w firmie i zawsze pracownicy przekażą mu sprawę... UWAGA! Nie sprzedawać tej firmie niczego, chyba, że za gotówkę i bez rabatów!!! To są niepoważni ludzie i krętacze. Nie mają cywilnej odwagi zdzwonić i powiedzieć np: proszę poczekać, mam ciężką sytuację finansową, postaram się zapłacić w ratach... czy coś podobnego... Nie - Ci ludzie po prostu będą kręcić, mataczyć, unikać i uciekać, zamiast spojrzeć prosto w oczy. Nie szanuję takich ludzi. Pozdrawiam

niemile widziane w tym karaju

nie

Dariusz Jaworzno

Ta wypowiedź o słowniku jest odwróceniem uwagi od niezadowolenia pracownika, to raczej nie grzeczne, jeżeli chodzi o duże produkcje to wiem jak inspektorzy BHP biorą koperty by nie widzieć nie doskonałości w bezpieczeństwie pracowników.Jestem byłym stolarzem i wiem jakie są warunki w Polsce. Napiszę jeszcze tylko że przypadkiem wszedłem na tą stronę jako przyszły klient, teraz mówię nie dziękuje !!!

Bardzo proszę Cię o kontakt mailowy mam pytanie. bulkowsky@o2.pl

byłam i widziałam - 2013-01-20 04:17:53 O ho ho ho co ja dziś słyszałam,ponoć i Pan lakiernik już tam nie pracuje, no to wieść się bardzo szybko rozniesie z negatywnym skutkiem na lokalnym rynku ,jakie to dziwne rozumiem ja,dziewczyna po szkole,szlifująca panele,no chciałam wyjść wcześniej w sobote więc mnie wyrzucili, ale on??? człowiek który robił to nie tylko dla pieniędzy ale i dla satysfakcji,malował jakieś cuda widy dwu kolorowe,jakieś kwiatki,patyny,pomógł firmie w dokładnym słowa tego znaczeniu bo panele jakieś niby 3D to kto wprowadził forme ich malowania jak nie on,razem wspólnie z szefem,normalny pracownik miałby to gdzieś 8h i do domu,a on tam kwitnoł z tego co słyszałam nawet na wczasy nie pojechał właśnie przez te panele. Hmm w sumie to ciekawe czy sam odszedł czy potraktowano go tak jak nas nic nie znaczące dziewczynki po szkole czyli wypłacone po 4.50zł/h i spierda...smarkule. Chciałabym zobaczyć te panele gdzieś tak za pół roku jak będą wyglądać Nie wierze . No ale w tej firmie nikogo się nie szanuje i każdy może być tym następnym. ps.napewno nas Pan pamięta więc podpisywać się nie będe, załuję że wtedy nie nasłałam pip-u na tą firmę. Ale nikt płakał nie będzie . Jestem w szoku Faceta który mi to mówił powoli wyśmiałam bo tak trudno było w to uwierzyć!Było mineło,różnie bywało. Uważam iż trudno tu oceniać kto? po co ? i dlaczego ?. Nikt nie zyskał nikt też nie stracił , "kwitnoł" czy to takie dziwne że człowiek lubi to co robi a dodatkowo zarobi ? :) Raz na wozie raz pod wozem w pracy jak w życiu nie zawsze się układa. Pozdrawiam:) ps.8 h i tak najlepiej 5tyś wypłaty co nie:D

byłam i widziałam

maria

w tej firmie zarabiają tylko wybrani , szef o większości nie wie , podbieranie pracy a co za tym idzie i zarobku jest nagminnym świństwem i nie polecam nikomu jeśli nie musisz nie pracuj tam

no name

no to się zatrudnij:) ja nie narzekam

no name

Bohaterzy,anonimowo się wypowiadają ha ha! jak się komuś nie podoba to won życzymy powodzenie w szukaniu takiej pracy gdzie wszystko będzie jak w opowiadaniach tych co to za granice pojechali i teraz sobie "chwalą"

I pomyśleć, że chciałam się w tej firmie zatrudnić....

poważny

A tak poważnie to co to właściwie jest za firma,zarobki jak z przed 10 lat, długi przerastające dochód,kierownik spaceruje z kartkami cały dzień,co wejdziesz to wiecej biurowców niż fizycznych,troche tak nie pokoleji wszystko. Błagaj Pan ojca o pomoc bo jeszcze przy Panu ta biedna [usunięte przez moderatora] To aż wstyd że w tym kraju takie firmy dostają dotacje! Ja w tej firmie już nie pracuje,ale wieść o Pańskiej rosnącej poeażce niesię się od morza aż po Zakopane!!!

czarna

tak zgadzam się z powyższą wypowiedzią,nasza firma jest wspaniała,ja całymi dniami patrzę na monitor z kamer i widzę jak nasi najlepsi pracownicy je...ą jak bure osły w tym pyle za super wynagrodzenie 6.80zł (moja mama tyle za komuny zarabiała) a oni tak dzielnie pracują! i co z tego że mamy długi,ale nasz szef ma asa w rękawie bo on jest super i napewno coś poradzi,[usunięte przez moderatora]

kierownik

Co Wy tutaj wypisujecie za bzdury,dlaczego tak oceniacie tą firme? Dziś np.zapadła decyzja o tym że kilka osób musi iść na urlop ponieważ jest ciężka syt.na rynku,nasz wspaniały szef zadecydował że zamiast zwalniać pracowników,kilka osób na zmiane będzie na urlopie(tyle że bezpłatnym ale o tym już ich nie poinformował) A ja chociaź mam górniczą emeryture jakieś tam 3tyś to przecież nie mogę pozwolić sobie na urlop:D taką dbającą o pracowników firmą jesteśmy. Ponadto chociaż nikt mam już nie sprzedaje towaru bo wszędzie mamy długi to jakoś sobie radzimy,[usunięte przez moderatora]

ja - 2011-03-27 01:53:48 Czytając tak negatywną opinię dotyczącą firmy Apperta uważam,że muszę zabrać głos. Autorowi tych słów polecam Słownik Poprawnej Polszczyzny ponieważ użyte wyrażenia pozostawiają wiele do życzenia. Pracodawca jakim jest Pan Grzegorz Moroszczuk należy do jednych z najlepszych u jakich można dostać w dzisiejszych czasach prace. Mimo kilku niedociągnięć organizacyjnych sądzę,że jest wielu ludzi bezrobotnych którzy chcieli by w tej firmie pracować i docenili by życzliwość i wyrozumiałość szefa. POZDRAWIAM...!!! ta szczególnie że na umowę czeka się co najmniej 1 rok a pracownicy przewijają się jak talia w pokera

super

Zostaw merytoryczną opinię o Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk - Puńców

• Jak się pracuje w Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk?

Kandydaci do pracy w Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk
2.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Lipowa 16
    43-400 Puńców