Opinie o Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk w Puńców

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk w Puńców

Jako pomocnik stolarza pracy na rejonie szukam z okolic Puńcowa jestem. jak tak czytam te komentarze to zastanawiam się nad waszą umową z Pracodawcą, jaką macie podpisaną? Ciekawi mnie odpowiedzialność prawna pracowników jeśli dochodziłoby do jakichś akcji z zaliczkami

A tu będzie z czego pożyczkę dać? Ktoś o nią teraz spytał a pisano jeszcze nieco wcześniej cos o pobranych zaliczkach i nie skończonej pracy. ile ta zaliczka może wynosić, że ludzie stale się zatrudniają?

Mirek Nowy wpis

FIRMA TRENZO TO (usunięte przez administratora) . wzięli kase za kuchnie i jej nie skończyli. Oraz za sprzęt AGD 20 tys i cisza . (usunięte przez administratora) Uważajcie na nich . On powinien siedzieć

Czy firma Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Elo

Nie polecam nie doczekacie się na te meble, pobiorą zaliczkę a potem będziecie czekać w nieskończoność...

Leszno

Tutaj 5 osób pracuje? nie trzeba więcej? widziałem na takiej stronie z ofertami przypis o wielkości ekipy i znalazła się tam taka właśnie liczba. Tutaj jeszcze zjawił się klient chętny na mebelki. Posiadam doświadczenie i zastanawiam się ile mi go potrzeba, żeby wzięli mnie na robotę?

Mira

Widziałam ofertę pracy dla stolarza od firmy z tym, że miała dość dawna datę. Teraz jak tak czytam opinie to widzę ze do zmiany nazwy doszło po drodze? a co z warunkami zatrudnienia przy tym? Partner zna się na rzeczy i będzie czegoś potrzebował, od dawna nie ma opinii a ciekawa jestem czy te sytuacje z klientami są już rozwiązane?

Z.J

Jak to możliwe ,że ten człowiek jeszcze nie siedzi w pierdlu?Po ilości okantowanych ludzi i ich negatywnych opinii nadal prowadzi niby sprzedaż -ma stronę internetową sklepiku z panelami gdzie prowadzi swoja przestępczą dzialanosc wyłudzajac pieniadze od tych ,którzy dali się nabrać!!!Skoro (usunięte przez administratora) klientów to pracownikom też nie zapłaci należycie -po prostu to (usunięte przez administratora)

Czy firma Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Slawo

To jest firmą Apperta Grzegorz Moroszczuk nie Aleksander Moroszczuk a teraz Jadwiga Moroszczuk bo szef zmarł i to są dwie różne firmy i wkurza mnie to ,że ludzie nie czytają dokładnie a potem krzywdzą innych ,bo nie umieją rozróżnić różnych firm

@Slawo

Doprecyzujesz to trochę? Chodzi mi teraz o kontekst odnośnie tego, że to już całkiem inne firmy. Może niedługo zmienią tę nazwę skoro nie jest aktualna. Wyjaśnisz to szerzej, żeby była już 100% jasność?

Jan

Zmarnowane pieniadze i czas. Zamowilem panele i ani paneli ani kasy. Zdecydowanie odradzam!

Asia
@Jan

Też czekam na panele tap,2 miesiące, myślę że pozew zbiorowy do organów ścigania załatwił by sprawę

@Asia

naprawdę do teraz nie udało się załapać z nimi kontaktu? to oni w ogóle działają obecnie, ktoś wie? zastanawiam się czy w takiej sytuacji pracownicy prawnie też są współodpowiedzialni?

Marek1960
@Jan

Również czekam na wykonanie paneli za które zapłaciłem 4 listopada 2022r. Też mogę dołączyć się do pozwu zbiorowego.

@Marek1960

można dopytać ile mniej więcej za te panele trzeba było zapłacić? zastanawiam się po prostu jak to kosztowo będzie wyglądało przy tak dużej liczbie osób... iIe w sumie już się ich tu zebrało?

@Jan

Czy udało się otrzymać panele albo pieniądze? Jestem w takiej samej sytuacji! Okropna firma. Nie można dodać komentarza na Facebooku, żeby ostrzec innych. Mam zamiar zawiadomić organy ścigania.

Sławek

(usunięte przez administratora) który nie wypłaca należności pracownikom. Omijać szerokim łukiem

Stefan
@Sławek

Jaki ma powód, że nie zapłacił i czy to się powtarza? Co na to pracownicy?

Maj

(usunięte przez administratora)i produkt niskiej jakości! Najpierw czekanie na zamówienie prawie 2 miesiące, utrudniony kontakt, brak merytorycznych odpowiedzi, kiedy zamówienie dojdzie. Nie zwracają pieniędzy, przestali się odzywać. Panele są bardzo nierówne. Strata czasu i pieniędzy. Żałosna firma.

Agata

Firma widmo. Ani zamowienia ani zwrotu pieniedzy. NIE POLECAM! Dodatkowo wysylaja linka aby doplacic dodatkowo do zamowienia! UWAZAJCIE I OMIJAJCIE Z DALEKA!

Aga

Zamówiłam panele i niestety miesiąc czasu czekam . Miały być w ciągu 14dni.Teraz ani nie odbierają tel.ani nie odpisują na maila. Żałuję, że nie sprawdziłam rzeletelnosci firmy przed zamówieniem. Takie zachowanie niestety wygląda jak zwykłe (usunięte przez administratora) i wyłudzanie pieniędzy.

Koko

Niska jakość nie polecam

Teresa

Może ktoś napisać coś na temat aktualnych warunków zatrudnienia tutaj? Pytam, bo byli pracownicy pisali coś na temat braku wypłaty i się zastanawiam czy do dziś tak mogłoby tu być? Ile osób tak właściwie obecnie jest tu zatrudnionych i na jakich warunkach się pracuje?

Aga

(usunięte przez administratora) jakich mało. Zamówiłam panele 1.5 miesiąca temu, zwodzą z zamówieniem, kłamią i przedstawiają co rusz inna bajkę. Poprosiłam o zwrot pieniędzy, niestety ich także nie odzyskałam!!! Nie polecam nikomu

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Wojtek

(usunięte przez administratora) Nie wypłaca mojej zarobionej uczciwie pensji. Jako projektant musiałem okłamywać klientów przez jego tzw. Politykę firmy. Gość ma w (usunięte przez administratora) klientów dla niego liczą się tylko zaliczki żeby dotrwać do pierwszego. (usunięte przez administratora) i tyle. Omijajcie jak największym łukiem. Żeby nie zostać " (usunięte przez administratora)" Najgorsza firma jakiej pracowałem

Dori
@Wojtek

Jako były pracownik tej firmy, potwierdzam, że zaistniała sytuacja jest jak najbardziej prawdopodobna.

Paulina
@Wojtek

A jak dawno pracowałeś, jak długo? Od jak dawna to niewypłacanie się ciągnie, tak było przez cały okres pracy? Powiesz coś o tej "tzw. polityce firmy"?

Igorek 255

Super wykonanie .,Kontakt z klientem również ????Polecam!

Nowa

Jak dla mnie praca spoko, szef ok a załoga zarąbista. POLECAM

Nina

Nie wiem jak to kiedyś tam wyglądało ale teraz pracuje tam chyba za 20 osób i atmosfera jest bardzo fajna :) Kasa zawsze mogła by być większa ale jak ktoś wyrabia normy to raczej nie narzeka. Praca 7-15 to na pewno zaleta ale jak chcesz nadgodziny to też jest możliwość.

Zostaw merytoryczną opinię o Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk - Puńców

• Jak się pracuje w Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk?

Kandydaci do pracy w Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk
2.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Lipowa 16
    43-400 Puńców