Opinie o BSK Service Konrad Badowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BSK Service Konrad Badowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BSK Service Konrad Badowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSK Service Konrad Badowski w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Jaką umowę oferuje BSK Service Konrad Badowski dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko szwaczka.

Miłek

Nie polecam pracy w tej firmie. nie da się zarobić , pieniędzy nie chcą wypłacać, trzeba się ciągle prosić , szkoda nerwów i czasu.

@Miłek

oczywiście że nie da się zarobic .on przecież nie ma klientów a po wtóre to świadczy usługi tanio jak dorwie klienta ale kosztem ludzi .nie rozumiecie że to oszust od 200 roku okradł 10 osób .każdy zeznał to samo .ludzie sa oszukiwani .maja nagrane rozmowy początkowe i koncowe.chłopaki wspólnie odsłuchiwali nagrania .to oszust który okrada ojców i nabija wszystkich w butelkę . chłopaki na rozmowach zawsze nagrywali to co on powiedział i na końcu rozliczenie .ten (usunięte przez administratora) okradł tylu .każdy z chłopaków przekazuje sobie nagrania z rozmowy .publikuja to wszystko na portalach.jak im pobiecywał i jak ich rozliczył .na portalu są nagrania wszystkiego .same oszustwa .on podstawia kilku kolesi którzy wcale tam nie pracują jedynie potwierdzają za flaszke że on mówi prawdę a potem chłopkai na koniec doznają szoku.jak wam może ktos zapłacić kiedy (usunięte przez administratora) nie ma kasy . tanie usługi policz . kłamie ludzi w całej warszawie że świadczy tanio ale jak . chlopaki przeliczyli 15 zł bierze za przesyłke na paliwo wydajesz 5 zł on ci płaci 7,5zł .człowieku zostaje ci 2,50....10 szt to 25zł ....10 dni to 250 zł a miesiąc to 500zł ...to żebrak od world system packet na ulicy dostaje przynajmniej 800zł bo firma wsp daje żebrakom na ulicy ...każdy z kurierów po 1 zł się składa w wsp na żebraków...

dowody z dnia 07.03.2019
@Miłek

BADOWSKIEGO NASTĘPNE EMAILE DOWODY NA TEGO BANDYTE ŻE SMS POWYŻEJ TO JEGO .SŁOWA JAKICH UŻYWA W EMAILACH PASUJA DO SMS POWYŻEJ .. DZISIEJSZY WPIS TEXT POTWIERDZA WYŻEJ SMS GANGSTERA POLSKIEGO Gesendet: Donnerstag, 07. März 2019 um 16:36 Uhr Von: "Dział Handlowy BSK Service" An: Betreff: RE: RE: Badowski powrot do ubustwa Pisz, pisz pośmiejemy się jeszcze z ciebie…fama idzie że w rajchu na zmywaku i szmacie jechałaś a wieczorami…..się działo hahahahahaha Na Panią to trzeba zasłużyć a ty zwykłym podobno ścierwem jesteś bez szkoły??? DOKŁADNIE TE SAME SŁOWA BADOWSKIEGO Z POPRZEDNICH LAT - wal sie – 797127419 – 19,27 –26-09-2011 - dziwko za kasę masz przesrane te 2 zlecenia masz do ogarniecia laske 797127419 – 19,22 – 26-09-2011 - scierwo babsztyl (usunięte przez administratora) jutro jestem po kasiore za dwa zlecenia 100zł - 797127419 – 18,21 – 26-09-2011 18-02-2011 Gesendet: Donnerstag, 07. März 2019 um 16:19 Uhr Von: "Dział Handlowy BSK Service" An: Betreff: Chciałabyś tak wyglądać jak ta na zdjęciu…hahahhaa ty star(usunięte przez administratora)wa już jesteś J A TERAZ SMS BADOWSKIEGO DOWÓD NA BANDYTĘ - wit(usunięte przez administratora)ato u klubie dziw(usunięte przez administratora)rwo dworcowa tylko na tyle cie stac-tak cie dojade 797127419 – 09,04 – 08-11-2011 - juz siedzisz ktoś teskni za toba w ce(usunięte przez administratora)rwo dziwko dupodajko dworco(usunięte przez administratora)rwa lahocokon.jade do ciebie po kase 10tys odskodowania za straty moral(usunięte przez administratora)rwa 797127419-08,57-08-11-2011 07-10-2011 - dziwko co to w poniedziałek pod twoim burdelem a antynapad sie nie przyda ich oszczy(usunięte przez administratora)rwo dworcowa 797127419 – 16,09-07-10-2011 - pogrzeb s(usunięte przez administratora)rwo sama na wulce a my cie oszczymy aaa jak masz tych simieci kolesi to w poniedziałek pod burdelem u ciebie 797127419 – 16,04- 07-10-2011 A TERAZ KOLEJNE EMAILE BADOWSKIEGO Gesendet: Donnerstag, 07. März 2019 um 16:40 Uhr Von: "Dział Handlowy BSK Service" An: Fajna masz focie na www, to twoja czy twojego męża/żony….jak to ty to z jakich lat ta focia??? Ty to już podobno sta(usunięte przez administratora)rwa jesteś??? 97127419 – 09,10 – 08-11-2011 - wit(usunięte przez administratora)ato u klubie dziw(usunięte przez administratora)rwo dworcowa tylko na tyle cie stac-tak cie dojade 797127419 – 09,04 – 08-11-2011 - juz siedzisz ktoś teskni za toba w ce(usunięte przez administratora)rwo dziwko dupodajko dworco(usunięte przez administratora)rwa lahocokon Gesendet: Donnerstag, 07. März 2019 um 16:48 Uhr Von: "Dział Handlowy BSK Service" An: Betreff A ty to podobno w sandałach w zimę popierdalałaś…prawda to??? Na miche nie miałaś, kurczaki stare z careffura wpierdalałaś z bułką….prawda to? Może dlatego ci odjebało….bo te kuraki to myte w płynie do mycia naczyń itp… A ty to podobno w sandałach w zimę popierdalałaś…prawda to??? Na miche nie miałaś, kurczaki stare z careffura wpierdalałaś z bułką….prawda to? Może dlatego ci odjebało….bo te kuraki to myte w płynie do mycia naczyń itp… A ty to podobno w sandałach w zimę popierdalałaś…prawda to??? Na miche nie miałaś, kurczaki stare z careffura wpierdalałaś z bułką….prawda to? Może dlatego ci odjebało….bo te kuraki to myte w płynie do mycia naczyń itp… A ty to podobno w sandałach w zimę popierdalałaś…prawda to??? Na miche nie miałaś, kurczaki stare z careffura wpierdalałaś z bułką….prawda to? Może dlatego ci odjebało….bo te kuraki to myte w płynie do mycia naczyń itp… A ty to podobno w sandałach w zimę popierdalałaś…prawda to??? Na miche nie miałaś, kurczaki stare z careffura wpierdalałaś z bułką….prawda to? Może dlatego ci odjebało….bo te kuraki to myte w płynie do mycia naczyń itp… A ty to podobno w sandałach w zimę popierdalałaś…prawda to??? Na miche nie miałaś, kurczaki stare z careffura wpierdalałaś z bułką….prawda to? Może dlatego ci odjebało….bo te kuraki to myte w płynie do mycia naczyń itp… A ty to podobno w sandałach w zimę popierdalałaś…prawda to??? Na miche nie miałaś, kurczaki stare z careffura wpierdalałaś z bułką….prawda to? Może dlatego ci odjebało….bo te kuraki to myte w płynie do mycia naczyń itp… A ty to podobno w sandałach w zimę popierdalałaś…prawda to??? Na miche nie miałaś, kurczaki stare z careffura wpierdalałaś z bułką….prawda to? Może dlatego ci odjebało….bo te kuraki to myte w płynie do mycia naczyń itp…

Robert Nowy wpis
@dowody z dnia 07.03.2019

witam czy możemy się jakoś skontaktować

Robert Nowy wpis

Nie wiem czy firma jest jeszcze na rynku, ale polecam omijać szerokim łukiem Pan Konrad cwaniak cham gbur i prostak

Monika Nowy wpis

Czyli leniuchom dziękujecie? :) A to masz na myśli jakieś dodatkowe premie za zaangażowanie czy coś takiego?

Kurier

uwazajcie bo go... tam zarobicie nawet nie najnizsza krajowa ODRADZAM TAM PRACE a widac ze znowu szuka frajerow do pracy a i jeszcze fochy i dasy przez telefon

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
TestronicPL

Witam wszystkich Zainteresowanych, W ostatnim tygodniu umówiłam spotkanie z przestawicielem tej firmy. Chcieliśmy w firmie zmienić dostawcę usług kurierskich. Nikt niestety nie stawił sie na spotkanie, co więcej, gdy usiłowałam zadzwonić na główny numer widniejący na stronie internetowej celem udzielenia mi informacji czy spotkanie się w ogóle odbędzie, osoba po drugiej stronie słuchawki rozłączyła się gdy tylko zdążyłam się przedstawić. Nie polecam :)

Stefan

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie mozna napisać? Może to gorszy czas dla firmy?

@Miłek, wypowiadasz się w podobnym tonie jak Twoi poprzednicy. Czy naprawdę nie widzisz jakichś pozytywnych stron swojej pracy? Rozumiem, że miałeś problemy z wypłatą wynagrodzenia. Czy zgłaszałeś sprawę do działu finansowego? Pensja za przepracowany okres czasu należy się pracownikowi i nie powinieneś o nią prosić. Z Twojej wypowiedzi wynika, że atmosfera w pracy Ci nie dopowiadała. Czy można było coś zrobić, aby ją zmienić?

@Marta

co ty piszesz jaki dział finansowy.kobieto to klatka z 2 kurierami a reszta to bezdomni z wóda .policja wrocławska filmuje to 24h wszystko całe zbiorowisko i ten loch .co ty piszesz .idż do psychiatry . maja 2 komputery i 2 pijaków oraz busy wyporzyczone lusterka na sznurek .to zbiorowisko bandytów napadających na porzadne firmy .Bóg ich pokarał ubóstwem za to co robili innym. ten krzak idzie pod młotek a (usunięte przez administratora) na wiele lat do paki .

Jack

Miałem styczność z tą firmą i szczerze każdemu odradzam nawet najmniejszego kontaktu i współpracy, oszukiwanie, manipulowanie i ciągły BRAK KASY to typowe wymówki właściciela, jak się zatrudniasz masz obiecane kokosy, po miesiącu jak dochodzi do wypłaty to zauważasz że dołożyłeś do interesu i straciłeś czas, TAK naprawdę dorabia się gościu na Twojej dup....e . Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam i dziwię się że tyle LAT to dziadostwo funkcjonuje.

Jacek
@Jack

Miałeś styczność z firmą BSK jako klient, czy pracownik? Czy coś się tam zmieniło od czasu Twojej wypowiedzi? Jak wygląda aktualna kondycja BSK Service? Czy sprawy finansowe się wyjaśniły i pracodawca uregulował należności? Nie znalazłem żadnych nowych ofert pracy. Firma prowadzi jakieś rekrutacje?

@Jack

Witam Pana Prosze Pana proszę zapytac się właściciela world system packet .to Pan oczy postawi co sie Pan dowie na temat tego złodzieja badowskiego .to gangster oszust .dorabia się na (usunięte przez administratora) fakturach fałszywy .wogule to idzie siedzieć lada dzień .na wiele lat .w warszawie okradł prawie 160 osób .każdy zeznał tylu jest swiadków. prezesi w warszawie dzisiaj powiedzieli że koniec z tym (usunięte przez administratora)na górczewskiej .właściciel tej klatki ma wywalic to zbiorowisko które obserwuje 24h policja z wrocławia.radzę każdemu uciekac bo policja kazdego tam ma w systemach każdy kto ma stycznośc z tym zbiorowiekiem (usunięte przez administratora)

@Jacek

skończ pisać sam ze sobą bo serwer mówi kto piszę .chory na głowę

żona kuriera

kolega podpowiada ,że na malowaniu mieszkań chłopaki zarabiają , za jeden pokoik kasują 200zł , 3 godziny i można zarobić .nikogo nie trzeba zatrudniać i nabijać . układanie kostki ,też za wykonanie zarabiają od 4 tys w zwyż. bierz się do roboty !

Mirek.Wolinski
@żona kuriera

A do kogo Ty to piszesz ? Do mnie, ja mam bardzo wysoko płatną pracę i nie potrzebuję rad niespełnionych żon kurierów a i wlaściciel dobrze ma się na swoim biznesie, więc też nie potrzebuje Twojej rady, ale masz problem dziewko to sama weź się do roboty - bez pracy nie ma kołaczy ! BSK Service to porządna firma i solidny partner w biznesie.

info

o.jak widać prawda wychodzi na wierzch. super kolego

Mirek. Woliński
@info

Polecam firmę, najlepsza firma świata jeżeli idzie o doręczanie przesyłek. Nie wiem jak z Kurierami ale wiadomo jedno - kto zadowli twoich klientów Prezesie, twój zadowolony pracownik ! Jestem zadowolonym klientem BSK Service i Kurierzy bardzo mnie pasują ! Małe firmy są solidniejsze od molochów, ja na BSK Service zawsze mogłem liczyć !

Lewant

Nie znam tej firmy ale dzięki "GoWork" chyba ją ominę.

kurier

nie polecam pracy w tej firmie. nie da się zarobić do tego jeszcze nerwy. szkoda czasu. uważajcie!!!

longer®

longer® Umarłbym z głodu... z pewnością, hahahhahahha, oj bujna wyobraźnia, chciałbym tak umieć, może kiedyś powieść napiszę... zobaczę. :)

longer®

Czytam i leżę ze śmiechu... to już dosłownie lenictwo sięgnęło zenitu, nie wiem jak firma, ale jeżeli tam TACY ludzie pracują, nie wróżę sukcesu.

Kam

Na Umowie....I Kolejny raz mówię jak kiedyś było w BSK....

TAAA

Do KAM ... NA swoim samochodzie czy na umowie?

Kam

Pracowałem kiedyś w tej firmie :) Jeśli przyłożycie się do pracy to zarobicie a nie narzekacie,że jest źle ! Jak się nie podoba to szukajcie czegoś innego

xyz

Odradzam pracę w tej firmie!!!! Wyzysk na maxa!!!!!!!!!!

XXX
@xyz

proponuję abyś napisał jak było.skoro jakiś tam ochroniarz pisze swoje wywoję ...ja bym napisał prawdę .nie widzę żadnego problemu w tym że napiszę prawdę jak jest. pozdrawiam

lon
@xyz

longer® Cały czas widzę firma poszukuję pracowników, czyli rotacja jak w każdej firmie, nie związanej nawet z pracą kuriera. Czyli niczym szczególnym nie wyróżnia się na polskim rynku. No ale to normalne, że w tym kraju to ludzie są dla pracy, a nie praca dla ludzi.

kurier bsk

boże co za bzdury ktoś tu pisze widać że nie ma pojęcia jak wygląda praca w bsk i jakie są zarobki jak się to czyta to normalnie aż śmieszne to jest

Do kurier bsk
@kurier bsk

Tak? To napisz jak jest naprawdę..... Ja wiem wszystko o tej firmie....

Antoś gosć

te sms będą wytatuowane piszącym na czole..jeden za drugim tekst za tekstem. piszę publicznie aby każdy z was wiedział że Anoś nie zartuję.

Zostaw merytoryczną opinię o BSK Service Konrad Badowski - Warszawa

• Jak się pracuje w BSK Service Konrad Badowski?

Zobacz opinie na temat firmy BSK Service Konrad Badowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSK Service Konrad Badowski?

Kandydaci do pracy w BSK Service Konrad Badowski napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSK Service Konrad Badowski
2.1/5 Na podstawie 313 ocen.
  • ul. Syreny 35 lok. 10
    01-159 Warszawa