Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Zdziwiona

(usunięte przez administratora)To jak zorka potraktowała ludzi dzięki ktorym mają mega profity ta historia to do gazet się nadaje. Nie wazne czy dzieci w domu czy kredyt na głowie oni mają to w (usunięte przez administratora) i potraktowali ludzi jak śmieci. Wstyd i hańba!!!!!

Sandał
@Zdziwiona

Tak własnie działają korporacje starej Orki juz nie ma i podziekujcie pluszczowi .

Rozczarowany
@Zdziwiona

To co się wydarzyło to jest poprostu kpina, ale mam nadzieję że dotknie to wszystkich bo ludzie pracujący znajdą pracę ,ale te (usunięte przez administratora)już niekoniecznie i mam nadzieje ze kiedyś się spotkamy z tymi ludźmi w innym zakładzie już my ich zareklamujemy

Wolf

Ponoć od 14.04 ludzie powoli wracają do pracy. Póki co tylko garstka, ciekawe kiedy reszta wróci

Yhy
@Wolf

A może to kolejny chwyt na wręczenie wypowiedzeń?

Juruś
@Yhy

Na 100 procent????????????

Pij
@Juruś

Praca to praca, wypowiedzenie to cos innego.jasne ?

Yhy
@Juruś

Ja nie wiem....po prostu tego się obawiam że to żadna praca tylko właśnie wypowiedzenia....????

Zwolniony
@Yhy

W sms piszą, że zgodnie z rozporządzeniem trzeba wstawić się w PRACY, przychodzisz - przebierasz się i bach! WYPOWIEDZENIE! Więc można się spodziewać wszystkiego

@Wolf

Będziemy pracować spokojna głowa

Ciekawostka
@Zwolniony

Koleżanka której wręczyli wypowiedzenie, też dostała takiego smsa.

Yeti
@Ciekawostka

Tylko ze nam nie wysyłali smsow, wiec rozczaruje Cie, ale nie wyrzuca nas tylko idziemy pracowac.

Były pakowacz

Witam ilu macie aktualnie mistrzów pakowania ? Proszę o imiona, ksywy bądź nazwiska bo jestem ciekaw kto teraz jest mistrzem.

Ryszardo
@Były pakowacz

Ciekawosc to pierwszy stopien do piekła. Zajmij sie swoim nosem a nie szukasz (usunięte przez administratora)!

@Ryszardo

Drogi Ryszardzie ludzie ciekawi zdobywają świat a ludzie smętni jak ty całe życie walą na produkcji ;) powiem w skrócie chciałbyś być w takim piekle jak ja. Pisanie że ciekawość to pierwszy stopień do piekła to tak jakbyś powiedział nie mam ambicji bardziej odpowiednie jest określenie ciekawość pierwszym stopniem do sukcesu. Naprawdę warto czasem jest zainteresować się czymś. Gdyby nie ciekawość dalej siedzielibyśmy w jaskiniach a tak mamy elektryczność mamy taką zorke w której pracujesz ;). Polecam poszerzyć horyzonty to naprawdę nie boli a może dużo zmienić na lepsze.

Ryszardo
@Były pakowacz

Ciekawosc swiata,nauki i tym podobnych to chyba jednak cos innego, niż plotkowanie o mistrzach i interesowanie sie cudzym tyłkiem. Następnym razem jak bedziesz chciał zabłysnąć, to posyp się cekinami i brokatem.

@Ryszardo

Ryszard gdzie plotkowanie w ciekawości kto jest aktualnie mistrzem pakowania ? Jesteś zamknięty w swoim ciasnym świecie i nie dopuszczasz do siebie nic z zewnątrz. Bardzo lubisz próbować kogoś obrazić dawać kąśliwe uwagi na jakim dziale w zorce pracujesz ? Myślę, że warto żebyś otworzył się na świat.

Ryszard
@Były pakowacz

Jak przemyślałem to w sumie masz rację muszę otworzyć się nieco na świat. Aktualnie mamy około 3 mistrzów pakowania.

Narażona

Witajcie mam pytanie który to mistrz z w3 przebierał się lub był przebieramy w ciuszki kobiece bekasa he he kiedy startujemy z robota ktoś coś wi

Skocz z mostu
@Narażona

A po polsku mozna prosić ?

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Magda

@yhy a dużo wypowiedzeń dali?

W tym czasie raczej ciężkim dla społeczeństwa wy bawicie się internetem. Może dość hejtow. Zostań w domu. Wyłącz internet. Przytul dziecko, żonę kogoś bliskiego ale nie pisz głupot.

Nierób

Uwaga uwaga. Przyszła kasa za marzec !

Leser
@Nierób

No i co w związku z tym?

@Leser

Jajco

Ksiądz
@Nierób

I juz sobie zawaliłeś z wrazenia ze zobaczyłes pare groszy na koncie ?

@Ksiądz

A co,chciałeś się pochwalić,że tobie wali ministrant,że sam nie musisz?

R.k

Ja wiem o ktorym mistrzu piszesz nasz zakladowy adonis

W,p
@R.k

Adonis, raczej anonimowy promil

L.b
@W,p

Czy my tu piszemy o Panu z inicjalami (usunięte przez administratora) bo pare ofiar znam.

B,l
@L.b

Ofiar, jak ktoś wali męża lub chłopaka po rogach to raczej jest śmieciem, a nie ofiarom

Kajot
@B,l

To prawda ten kto zdradza to (usunięte przez administratora) i smiec popieram ciebie i pozdro 600

Covin
@Kajot

Znowu odgrzewacie „ kotleta”. Za długo w domu siedzicie i pier...... . Co Was obchodzi życie innych ? Skupcie się na Swoim „ogródku” , nie macie żadnych praw moralnych, żeby oceniać i pouczać innych. Na pewno gdy byśmy pogrzebali w przeszłości każdego kto tak „ życzliwie ocenia innych” to znalazły by się smaczki za które dziś czerwienili byście jak BURAKI

Teletubiś

Przestańcie juz sie tak podniecać. Czasy i sytuacja sa takie a nie inne i trzeba to przyjac na klate

R.k

Wy sobie do gardeł skaczecie a ludzie tracą prace którzy pracowali nawet przez 20 lat . Przez tyle czasu sie nadawali i nagle sie nie nadaja? Czasy sa ciężki i wszystko naprawde jestem w stanie zrozumiec ale bezczelnosci i pogardy kierownika niestety nie. A sadze ze bedzie jeszcze gorzej i nikt nie moze byc pewien pracy chyba ze ma jakies uklady. Ile jest w stanie wytrzymac jeszcze firma jesli musi płacić pracownika jej kapitalem sa kredyty a Ikea nie odbiera elementów? Sadze ze zatrudnienie kolejnej osoby do zarzadu która zabierze kolejny kredyt nie byl za dobrym krokiem wiec drodzy zarzadzajacy pomyslcie bo ryba psuje sie od glowy a Wy... A Wy pozbywacie sie ludzi ktorzy ptacuja na Was.

Nierób

Wywalili kogoś dzisiaj ??

Listy poszły w ruch.

Tak trzy na Cieplicach ale sie im nie udalo bo poszły na L4

@Nierób

Firma w ktorej Pani sprzatajaca trafia do biura w zastepstwie bo jej wuj jest udzialowcem .Brawo Zorka !

W3

Mam się jutro stawić do pracy. To dobrze wróży czy źle?

Przykro mi
@W3

Tak, to źle wróży. Wypowiedzenie dostaniesz. Mówię, poważnie

Kiedy zorka wznawia produkcję i czy wogule ma zamiar?

Jesteście pomyleni

Nie sadzisz ze to pytanie lepiej zadac kierownikowi ani komuś innemu z kadr zarządzającej, a nie na durnym forum? Skad ludzie maja takie rzeczy wiedziec? Ludzie, co z wami? Pomyślcie czasem, ruszcie mózgownicami. Tu sie każdy żre, jaja sobie robi i wymyśla cuda na kiju,wiec za wiele sie raczej człowieku nie dowiesz.Mysl, od tego sie nie umiera !

Tak czytam te wszystkie wypociny i się zastanawiam, czy to pisze jedna i ta sama osoba,czy po prostu ludzie mają takie braki w nauce, że nie potrafią pisać poprawnie w języku ojczystym????? Ortografia nie boli a słownik nie jest drogi. Zachęcam do lektury a później do wypowiedzi na forum.

Likier

Zorka zawiodłem się na tobie połowę załogi zwolniłaś wystarczył tydzień szkoda tych ludzi zobaczyli że pracodawca ma ich w kakalowym oczku

ZUS
@Likier

pierwsze słyszę, paru poleciało co im umowy się kończyły, połowa to siedzi na pracy zdalnej

Wolny
@ZUS

200 osób to paru ludzi?????Brawo Panie Prezesie

Sfrustrowany kaftan
@ZUS

No chyba nie ;) Jak nie wiesz, to się nie udzielaj. Polecieli nawet Ci z umową na czas nieokreślony, polecieli ludzie którzy normalnie pracowali, nie opierdzielali się ... Oczywiście paru nierobów też poleciało. Ale w tak perfidny sposób wyrąbali spoko ludzi. Wkraczamy w jednozmianowy system, Zorki nie stać na tyle osób.

Wolny
@Sfrustrowany kaftan

Miałem na myśli zwolnienia łącznie z Sobieszowem i Cieplicami ;)

Sfrustrowany kaftan
@Wolny

Owszem, to jest prawda. Jakieś 200 osób poszło, zgadzam się z Tobą per Wolny. Moja wypowiedź dotyczy niejakiego ZUS ... Ciekawe jak połowa pracuje zdalnie? Maszyny do domów pozabierali?

Ryszard

Prezes te wielkie banery trzeba usunąć z ogłoszeniem zatrudnimy ludzi stabilizacja i takie tam (usunięte przez administratora) trzeba dac nowe zwalniamy ludzi bo słabi jesteśmy a zorka z tradycjami okazała się marnym pracodawcą najgorszym w okolicy

Walery

Ciekawe ile biurowych i kamizelek prezes zwolnił proszę tylko pamiętać że to robole zysk generują

KTOŚ
@Walery

Zwolnią rodzinkę kierownika.Non stop ciągną L4

Była

Trzeba powiadomić Ikeę o tym jak traktuje się pracowników podwykonawców.Najlepiej poprzez Polsat.Ikea nie lubi antyreklamy.Chętnie obejrzałabym taki reportaż.Po takich zwolnieniach w tak ciężkich czasach panie z HR-u na pewno znajdą stolarzy do pracy.Ale 'umysłowi"też mają rączki ,więc miłej pracy.

Mietek
@Była

Ikea ma nas w nosie , rusz troche łbem

Nierób

Zamknęli firmę? Postojowe? Ktoś coś?

Covid 19

Od poniedziałku przestoj do odwołania, więc 60% wynagrodzenia

@Covid 19

Ale na pewno,na pewno,na pewno? Wszystkie wydziały ?

Pabloo
@Nierób

No a biurowcy pełne ręce roboty bo na parkingu pełno aut i dla kierowników praca jest a maszyny i wydziały zasyfione, może jest czas na generalne porządki a nie czekać aż państwo robolom zapłaci ochłapy, kierownikom i biurowym też postojowe dajcie!!

The End
@Covid 19

I nastał odpowiedni moment na zamknięcie fabryki klocków, covid 19 tylko pomógł przyspieszyć to o czym się mówiło, prezesi są już w takim wieku że wystarczy, konto zapchane jest ,ogłosi się upadłość i za jakiś czas będzie wisiał nowy szyld, a maszyny zabierze Ikea, taraz się okaże kto ma jakie znajomości i nie będzie siedzieć w domu

Biurowy
@Pabloo

Wszyscy biurowi i kierownicy też mają postojowe i też od poniedziałku nie idą do pracy.

Biurowy

Tak

Zor9
@Nierób

Zamknęli za miesiąc otworzą nie ma co panikowac

Pabloo
@Covid 19

Chciałbym zauważyć i oznajmić wszystkim aby szczegółowo przyjrzeli się przyszłym rozliczeniom, zwłaszcza tym co mają postawę mniejsza od 2600 brutto, bo to jest najniższa krajowa, jeśli postojowe będzie liczone od mniejszej kwoty bez żadnych dodatków to znaczy że dajecie się robić w bambuko. Uwaga bo zorka w miesiącu marcu ma czym się popisać ( trochę pracy, trochę urlopu i jeszcze postój) miejmy się na baczność i odbierzemy fiszki czym prędzej!!

W3

Dwa miesiące jak nic.

Norman
@Covid 19

Najpierw się doinformuj A później pisz bo brednie wypluwasz

KTOŚ

60 procent od podstawy

ktoś

Jak poleciały osoby za zbyt wiele L4 t(usunięte przez administratora)

Jaśnie pan wózkowy

Nikt mnie nie zwolnił. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.