Opinie o Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o. w Gdańsk

W ofercie dla pracownika administracyjnego, która wcześniej była dostępna na takim portalu wskazane były dni rozpoczęcia zatrudnienia, zastanawiam się czy one są już na umowie o prace czy jeszcze takiej na okres próbny po prostu? nie ma o nim mowy i nie wiem czy występuje

Дмитрий Nowy wpis

Организация хорошая. Работаю год, все устраивает. Жильё комфортное, зарплату выплачивают вовремя, по документам полный порядок, как плюс карту побыту делают бесплатно.

Oleksandr Nowy wpis

Dobry dzień. Ogólnie firma normalna, podejście koordynatora dobre, pensje wypłacane bez opóźnień.

Na LinkedIn od tygodnia wisi taka oferta zatytułowana „pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle”. Piszą tylko, że to montaż elementów metalowych, które się wcześniej produkuje. A cos więcej? co konkretnie się robi i ile można na tym zarobić?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE w firmie Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Firma Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Inez

Informacje o warunkach zatrzymały się w rejonach pandemii? Jak do dziś standardy mogły się zmienić? Pytam wprost bo widziałam ofertę dla administracyjnego do biura przy Zręby. Niby miałabym nawet niedaleko stąd zainteresowanie. czy do dziś ktoś jeszcze będzie potrzebny? I jak sam proces wygląda, ile trwa?

Jola

Teraz to słyszałam, że otrzymali duże wsparcie z powodu COVID 19, ale nie wypłacili pracownikom dodatku, i każą im zato pracować ponad 200 g w miesiącu aby w ogóle otrzymali dodatek. Macie pojęcie ? dla mnie to powinien być kryminał.

@Jola

Mozesz cos wiecej napisac? Widzialam ostatnio jakies ich ogloszenie i nie wiem czy mam dzwonic.

Roberta

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Może dowiem się coś więcej o atmosferze?

Szukam dobrej agencji. Może ktoś wypisać mi plusy i minusy tej firmy ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Pomorska Platforma Pracy?

marek

Chodzi o pracę w Pomorskiej Platformie czy w firmach, gdzie dostarczają ludzi?

Biedrona

Nie polecam.(usunięte przez administratora)

andrzej
@Biedrona

Dlaczego? Agencja godna polecenia, mają bardzo fajne i profesjonalne podejście do pracowników i pracodawców, w internecie można trafić na wiele pozytywnych opinii, polecam.

Tak dobrze dzieje się w firmie, że zapomnieliście o tym forum?

@Biedrona Jak łatwo jest oskarżyć tylko czy mamy dowody na to?

Patrycja

Dzięki za jakiekolwiek informacje @Olu, rozumiem, że praktyki wykonywałaś w ramach studiów? Zastanawia mnie czy trudno właśnie dostać się po szkole na miejsce resarchera? Piszesz, że wracasz jak będzie miejsce, więc na razie wszystko w Pomorskiej Platformie Pracy zajęte?

Ola
@Patrycja

Pracowałam na magazynie na Kowalach, ale nie w ramach praktyk, na praktyki musiałam jechać do swojego rodzinnego miasta. Nie słyszałam, żeby Platforma miała jakieś staże, przynajmniej ta pani co zatrudniała nie mówiła nic. Zawsze warto zadzwonić i zapytać czy są jakieś miejsca pracy, bo ta pani koordynator mówiła, że to bardzo szybko się zmienia.

Ola

Pracowałam przez kilka miesięcy za pośrednictwem agencji i jestem bardzo zadowolona. Mają naprawdę fajne podejście do pracownika, zupełnie inne niż agencje w jakich wcześniej pracowałam. Zawsze jak coś potrzebowałam (np. zaświadczenie o zarobkach) to w ciągu tego samego dnia było wydane i nawet pani, co się opiekuje pracownikami przywoziła do firmy. Bardzo dobrze wspominam pracę u nich i po praktykach chętnie wrócę jak będzie miejsce. Pozdrawiam. Ola

Patrycja

Aktualnie firma prowadzi kilka rekrutacji, w tym np. dla kuriera. Czy obecni pracownicy firmy mogą napisać, jak wygląda w praktyce praca na takim stanowisku w Pomorska Platforma Pracy?

witt

@3456 oj sporo maja ofert w tym momencie, więc nie tylko operatorów wózków widłowych szukają. Jest sansa na zatrudnienie np. jako zastępca głównego księgowego. Praca trochę inna, ale myślę, że dochodowa. Tym bardziej, że wymagają wykształcenia wyższego lub średniego kierunkowego i minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na takim stanowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o.?

Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Siedlicka 6
    80-222 Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o.