Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Zygmunt

Moze sie pomyla przy tej wyplacie i zobaczymy ta mityczna 15 procetowa premie

Flanetweb

Jasne, że na 'ty' mówi się do wszystkich; jak w USA. I do podrzędnego pracownika i do menadżera tak samo. Ale może komuna do 'wy' przyzwyczaiła krajanów i dlatego te fochy i dąsy ;) Inna sprawa, że połowa 'zarządzających' to zwykłe chamy, które 'ty' nie potrafią ubrać w ładne zdanie. I zamiast 'hej, mam sprawę, możemy pogadać?', słyszy się 'chodź tu do mnie szybko'. Ktoś tu pisał, że to ogromna różnica, jeśli chodzi o morale pracownika, i racja. Wywaliłbym połowę kmiotów z 'kadry', od razu atmosfera byłaby lepsza.

Sztefan

Ludzie trochę świata tam panuje system Amerykański każdy z każdym jest na ty to normalne w cywilizowanym świecie, aby atmosfera w pracy była luźniejsza. Wy też do managerów możecie mówić na ty i jest to milej widziane. Ale czego wymagać od społeczności za Buga, która tylko narzeka i narzeka. Pozdro z Picku zmiana śr.-sob. ;)

Typuś

Wiecie jakie numery robimy w Poznaniu. Bierzemy wszyscy urlopy. Nakażą się nam płatne po dwa dni za każdy miesiąc. To jest forma strajku. Tak na serio i tak wielu z nas nie będzie tu pracować po nowym roku także warto te urlopy wykorzystać. Weźmy wszyscy w te same dni:)

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
zuza

A jak ktoś schodzi z nocki 21 to jak dostanie te niby "bony"?coś mi się nie che w to wierzyć!!!!!!

kura

Beda bony 23.12 w formie talonow do Lidla.To pewne na 100%

ania 81

powiem tyle że fajne praca kto chce zrzucic parę kilogramów, zrobisz 30 km dziennie za 9 złotych na godzinę a pani z agencji podejdzie do ciebie i powie ci że trzeba szybciej bo normy nie wyrabiasz:) po całym dniu pracy nóg nie czujesz, dobre na celulit

Greg

No, bony Ci dadzą... Jak świnia niebo je zobaczysz

stefan

mają stałą pracę na umowę o pracę, wziąłem sobie na zlecenie weekendy w amazon. przydzielono mnie do działu pack na pakowanie. pani liniowa śmierdziała serem i cebulą, myła się chyba 3 tygodnie temu ale do darcie ryja i wydawania poleceń w tonie niezbyt miłym byłą pierwsza. nie podoba mi się wyskakiwanie na TY do starszych osób przez gówniażerkę tam pracującą. kołchoz mega nie polecam. po jednym tam spędzonym weekendzie rozwiązuję umowę i życzę aby to badziewie upadło.

@stefan

"wziąłem sobie na zlecenie weekendy w amazon. przydzielono mnie do działu pack na pakowanie. pani liniowa śmierdziała serem i cebulą, myła się chyba 3 tygodnie temu" To i tak miałeś szczęście bo na pick i stow niektórzy wydzielają taką woń przy której zapach tej pani jawi się niczym wysokiej klasy perfumy... :-))

Tak z ciekawości wszedłem tutaj, ponieważ miałem ostatnio na rozmowie w swojej firmie 2 osoby pracujące w Amazonie. Zaczęli na rozmowie o pracę marudzic nt. jak im źle w amazonie, po 20 minutach słuchania, stwierdziłem, że nie chce u siebie takich pracowników. Jak można przyjść na rozmowę o pracę, i pokazywać jakim jest się słabym malkontentem? Marudzic u nowego pracodawcy, obgadujac do cna starego. Ps. Ostatnio bardzo dużo Cv dostaje z pracownikami z amazonu, jest jakiś wysyp, ale po tych ostatnich maruderach, ciężko będzie zaprosić kogoś z amazonie na rozmowę. Taka rada, nikt nie chce pracownika który będzie majaczyc ,zamiast pracować. Pozdrawiam pracowitych

helga

@helga

"Panie Mr Skaner, oczywiście, że to samo mogą powiedziec. a czyż nie jest to rawdą? Przecież połowa Polaków, która wyjechała za granicę to "śmietanka" polskiej patologii. A teraz sobie wyobraź skupisko Ukraińców (nie pojedyńczą sprzątaczkę) na jednym zakładzie. To jest KOMPLETNIE inna mentalność. Ściągną sobie społeczeństwo postbanderowskie, w którym agresja, bandytyzm , malwersacja i oszustwo są wciąż żywe i przyjęte jako norma kultury społecznej i politycznej. Czekam z niecierpliwością:) Będzie cyrk na kółkach. Możemy się założyć." Ja również bardzo chciałbym to zobaczyć na własne oczy bo bez wątpienia będzie wesoło :-) Ale jeśli mam być szczery to wciąż trudno mi uwierzyć, że Amazon zdecydował się na taki krok i zatrudni kilkuset Ukraińców :-) Z innej beczki. Smakowały Wam dzisiaj "szejki" drodzy Amazończycy? :-) Trzeba przyznać, że były całkiem, całkiem... Ale niektórzy zachowywali się tak jakby coś takiego widzieli i pili pierwszy raz w życiu - mało się nie potratowali, potem wozili to w wózkach, a nawet widziałem ludzi którzy po zakończeniu zmiany nieśli "szejki" do autobusów :-) A jutro znowu grillowana kiełbaska mmmmm... to się będzie działo ;-) Oj rozpieszcza nas ten Amazon, że hej :-)

hejho

Witam, Czy ktos moze mi napisac, jak wyglada praca w same weekendy, dla studentow? Czy mozna pracowac tylko na poranne zmiany?

ou
@hejho

Możesz pracować jak tylko chcesz i o której chcesz. Amazon dostosowuje się do pracowników a nie na odwrót. Dodatkowo jako student możesz być przyszłością kadry managerskiej tej firmy więc firma będzie pewnie na ciebie stawiać. Podejrzewam, że możesz liczyć na liczne szkolenia w USA itd oraz wczasy na ranczu w Arizonie z innymi pracownikami Amazona.

Do Mr Skaner

Mr Skaner nie bądź taki przemądry.... to samo mogą powiedzieć Niemcy o Polakach którzy pracują i pracowali w niemieckim Amazonie. To samo mogą powiedzieć Holendrzy i Anglicy o setkach tysięcy Polaków którzy pracują w ich krajach.

@Do Mr Skaner

No i?

Mr Skaner

To jakiś żart z tymi Ukraińcami? Ciekawe w jakim języku amazońska kadra będzie się z nimi komunikować i gdzie będą ci Ukraińcy mieszkać, Amazon wynajmie im jakieś hotele robotnicze? :-) No i chyba będą musieli utworzyć w hali komisariat bo policja nie będzie nadążała z przyjazdami z powodu kradzieży ;-)

Ukraincy

Z tymi ukraincami to prawda, to jakaś masakra co się w tym kraju dzieje, na cholere wchodzimy w tyłek tym banderowcom i to jeszcze we Wrocławiu gdzie nasi dziadkowie uciekali przed tymi bandytami. Teraz się okazuje że planują te ćwoki z amazonu zatrudnić od stycznia ok 500 Ukrainców, a kolejne 500 od wakacji. To się w pale nie mieści, mało tego amazon dostanie dofinasowanie od miasta Wrocław i ministerstwa, że zatrudnia ukrainców. Brawo Brawo

an

dzieki

stary rzepka

fajnie bedo talony kupie se kielbasy i boczku na wolne a na sylwka pojem se.

an

Co sie stanie jak nie przyjde jeden dzien z agencjii do pracy i nie zglosze i przyjde dnia nastepnego wie ktoś?

agata
@an

Nic sie nie stanie bo moga ci skoczyc zwlaszcza jak dobry kit wcisniesz. Ja nie byla 2 dni i nic nie powiedzieli wiec spokojnie nic ci nie zrobia bo maja brak ludzi.

Mateuszek byly pracownik

WIEKSZOSC WSPOMINA O OBIADACH ZA ZLOTOWKE LUDZIE JEZELI PRZYSZLISCIE DO AMAZONA SPECJALNIE ZE WZGLEDU NA OBIAD ZA ZLOTOWKE TO NAPRAWDE WAM WSPOLCZUJE TO JUZ UKRAINKI KTORE STOJA PRZY DRODZE MAJA WIEKSZE AMBICJE OD WAS A NICZYM SIE PORAKTYCZNIE NIE ROZNICIE ONE DAJA DUP*Y ZA PIENIADZE A WY ZA OBIAD ZA ZLOTOWKE NORMALNIE ZAL MI WAS ALE WIEM JEDNO ZE TO WSZYSTKO NAKRECA HR I LIDERZY Z PROSTATA NA CZOLE I HEMOROIDAMI NA WARGACH

Wafel

Mam pytanie mozna normalnie rozwiazać umowe z adecco za porozumieniem stron z miejsca

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1325.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1005, z czego 288 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 489 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon