Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Łukasz

Jak wygląda sytuacja na utrzymaniu ruchu warto tam pracować?Mam dylemat..

Damian

Ma ktoś numer do HR Adecco na WRO2?

Romuald

Pasek z wyplaty i 20 h nieobecnych na L4 i zaplacone za 16 dni ja sie pyta czy oni niewiedza ile ma miesiac dni

Berd
@Romuald

W grafiku mam 170 h . Za 160 zapłacone, 20 nieobecność. Ktoś chyba nie umie liczyć... Amazon logic.

trener

Najwyższy też czas na założenie przyzakładowego klubu nordic walking...

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
adela

CHYBA CZAS NA ZAŁOZENIE ZWIAZKÓW ZAWODOWYCH

rek

przyjdźcie od stycznia na zlecenie - 14 zł brutto! Praca Komorniki! rekrutacja.komorniki1@o2.pl

Mateuszek byly pracownik

LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE NIE MA CO Z SIEBIE ROBIC BIALEGO MURZYNA W IV RZECZPOSPOLITEJ POLSCE LUDOWEJ czyt AMAZON PAMIETAJCIE ZE JEDNOSKA JEST SLABA I NIC NIE ZDZIALA W KUPIE SILA

ggg
@Mateuszek byly pracownik

amazon w koblenc w niemczech zaczoł strajk

niamek

czy to prawda ze przed robotą trzeba bic brawo komus kto duzo skanuje i szybko chodzi i dostaje jakis medal czy cos zeby go jeszcze bardziej mobilizowac jesli to prawda to tu potrzebny jest psychiatra jak w AMWAYU ryją ludziom berety równo

Eustachy

Czy lubicie ssać amerykańskie pały?

Sztefan
@Eustachy

Był strajk w Niemczech przerzucili to na nas sytuacja nie przewidziana przez pracodawcę inspekcji pracy to wystarczy. Pomyśl czasami zanim będziesz ferment wprowadzał.

Rezy

Dostałem pasek wypłat no i oczywiście nie wiadomo skąd 20 godzin nieusprawiedliwionych...

miś

czy ktoś wie dlaczego nie przyjechał po dniówce wczoraj autobus dla inbound i trzeba bylo czekac na ten drugi???? dziś też tak będzie??

Magda

Pilnie potrzebuję nr tel do HR we Wro1, czy ktoś może mi go podac?

wskaźnik zadowolenia

menagi muszą nieźle(usunięte przez administratora) w tej firmie skoro coraz więcej osób jest zadowolonych...

bt

To klasyczny wyścig szczurów, im szybciej pracujesz tym więcej będziesz miał do zrobienia, aż w końcu padniesz na pysk wykończony psychicznie i fizycznie niezdolny nawet do pracy jako parkingowy, a na twoje miejsce przyjdą następne szczury, bo w tym wyścigu nie ma linii mety...

Zielona Trawka

Też tak pisze kolego/ koleżanko ale w dobrych intencjach. Zrozumcie,że im szybciej pracujcie to te normy w ciąż będą rosły. Naprawdę wam tak ciężko pojąć? Co wam da ten bon na 50 zł jak będziecie właśnie tak cały czas pracować, szybciej i wydajniej. Pracowałem w amazon uk i zrozumcie ludziska nie ma czegoś takiego jak stałe normy, one ciągle są podwyższane o jedną sekundę o dwie itp.

Darmowe obiadki do konca roku jakies wynalazki do picia typu energetyki konkursowe wyscigi szczurow po 50 zl na bon zakupy Wszystko to mydlenie ludzia oczow Ja sie pyta czy nie lepsze byly by jakies bony na swieta aby godzie odbyc je Potem bedzie placz ze normy za duze... ludzie sami kreca na siebie bata Wypowiedzenia od 17

miodek
@Andrzej

Wszystko to mydlenie ludzia oczow pisze się ludziom oczu

Sztefan

Nadgodziny są obowiązkowe poczytaj kodek, a nie pisz głupot Pracodawca ma prawo nakazać pracy w nadgodzinach i może poinformować ciebie o tym minutę przed końcem zmiany a pracować możemy do 12 godzin. A kartki z wydajnością mieli podpisywać tym razem ci co nie wyrobili normy, więc skoro nie podpisywałeś to się ciesz wyrobiłeś normę.

amazing
@Sztefan

„Szczególne potrzeby pracodawcy” - nie jest to wykonywanie normalnych zadań produkcyjnych. W uzasadnieniu do wyroku z 26 maja 2000 r. (I PKN 667/99; OSNP 2001/22/662) Sąd Najwyższy podkreślił, iż chodzi tu o potrzeby specjalne, niecodzienne, odróżniające się od zwykłych potrzeb związanych z prowadzoną przez pracodawcę działalnością. Oznacza to, że praca w godzinach nadliczbowych może być bowiem zarządzona jedynie w sytuacjach wyjątkowych, wcześniej nieprzewidywanych. To są te twoje nadgodziny dla normalnej działalności???

sherlock wszystko widzi

Aż dziwne, że jeszcze nikt się tutaj nie żali na temat wydłużonych od dzisiaj o godzinę zmian dla outbound...

outbound?
@sherlock wszystko widzi

co z tym outbound - kto jest na outbound np ? i kogo się to tyczy?

@outbound?

outbound to pick, sort, pack, ship.

@outbound?

Dotyczy to wszystkich, których zmiany zaczynają się o godzinie 6 i 18 - Wasze autobusy od dzisiaj odjeżdżają po pracy godzinę później.

xxx

Dlaczego mamy przyjsc w niedziele obowiązkowo do pracy ? Wie ktos?

Pytanie do ludzi z Adecco: dostaliscie jakieś kartki od agencji ze swoją wydajnością? Ja nic nie dostałam i nie bardzo wiem dlaczego :)

Jacek
@Gość

Dostalismy kartki z wydajnoscia a skoro ty nie dostales to znaczy ze pewnie nie przedluza ci umowy ale......tego do konca nie wiemy. Tak niedziele i ranna zmiana w wigilie i 1/2 swieto idzie do pracy bo podobno to obowiazkowe jak i nadgodziny.Maja problemy z ludzmi do pracy wiec korzystaja z nadgodzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1321.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1003, z czego 288 to opinie pozytywne, 227 to opinie negatywne, a 488 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon