Opinie o It Ichthyo Trophic Sp. z o.o. w Stare Polichno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w It Ichthyo Trophic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o It Ichthyo Trophic Sp. z o.o. w Stare Polichno

Aguś

Teraz już nikogo nie przyjmujia tylko zwalniają bo to jest początek końca firmy, tylko w normalnej firmie idą zwolnienia a w tej wylatujie się za byle co... Śmiech na sali ta firma to zwykły PGR

@Aguś

Wina brygadzistów i kierownictwa.Bo jak się widzi że są osoby które ich zdaniem się nie nadają to się idzie do biura i się zgłasza i ludzi zwalniają za porozumieniem stron a nie robią szopki ludzi za byle (usunięte przez administratora) zwalniają i to tych którzy pracują a ci co nic nie umieją pracują dalej.

Kind red

Dziadek coraz bardziej odklejia się od rzeczywistości....

A Ty Natalia już znalazłaś pracę??? Czy na dal czekasz na tel???

Natalia

W jakim kontekście to?xd O co chodzi?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Pracowałem tam kiedyś i Spoko w tej firmie jest to że pracują od wtorku do soboty poniedziałek jest dniem wolnym, pizza w sobotę o 12.00 była i kawa raz w miesiącu

Natalia

A na jakim stanowisku pracowałeś tak właściwie? Niby poniedziałek spoko, ale tak to troszkę piątkowy wieczór spokojniejszy chyba musi być, bo w sobotę robota. ;)

Pracowałem tam kiedyś gość zawsze płacił lepiej i na czas

Neutralny

Jak na okolice to firma dobrze płaci można rzecz że płacą od 3.600 zł do 5. 000zl można zarobić kwestia dogadania umiejętności działu możliwość nadgodzin.

Neutralny

Potrzebują do pracy zarobki w zależności od stanowiska i działu, budowlanka to około 27 zł na h, warsztat to około 25zl na h, produkcja to od 20 do 30 zł na h, namioty to 22 do 27zl na h, kierowcy 22zl na h plus diety w zależności od tras kierowca zarobi od 4, 5 tys do 10 tys to oczywiście stawki około wszystko to kwestia dogadania się z szefem firmy który dobrze płaci.

Jak długo czekaliście na odzew z It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Najlepiej zgłosić się osobiście.

Natalia

Czemu? Mają problemy z odbieraniem telefonów czy o co chodzi? Przejechałeś się na tym czy sami mówią, że proszą o kontakt osobisty? ;)

@Natalia

Osobiście robisz lepsze wrażenie i odrazu wiesz czy potrzebują do pracy nie musisz czekać na tel.

Natalia

W sumie to tak, ale przy tej całej pandemii niestety dużo firm stara się ograniczać kontakty osobiste, na to też należy wziąć poprawkę. ;)

Lolek

Dowiem się czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jak przebiega w firmie rekrutacja?

It
@Lolek

Zakładasz CV i decydują czy cię przyjmą czy nie tak jak wszędzie .

@It

Czyli u siebie nie oferują jakiś dodatkowych sposobów weryfikacji, żeby sprawdzić czy w ogóle jest sens składać CV i pakować się na tę rozmowę? Bo wiesz ta rozmowa to jednak cenny czas i szkoda iść jak oni z góry już przypuszczają, że niczego z tego nie będzie. :(

@Natalia

Jak nie masz czasu żeby się pofatygować osobiście złożyć CV to jak znajdziesz czas żeby pracować!

Tolek
@Lolek

Najlepiej osobiście. Wiem , że potrzeba głównie facetów.

Natalia

Ty pytasz czy krzyczysz? ;p Wiesz, bo jeśli chodzi o samą rozmowę to widziałam tyle okropnych przypadków i potem braku słynnego feedbacku, że człowiek chciałby się móc zabezpieczyć jakoś.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

All

Ludzie odchodzą przez atmosfere panującą na jednym z działów. Gdzie kadra kierującą uczy innych pracowników siedzenia na tel, picia kawy i plotkowania, zamiast uczuć pracy która powinno się wykonywać.

Pvc

Witam. I zgadzam się to nie szef jest problemem. Problem tkwi działu mrożonki pierwszy punkt Panie (usunięte przez administratora) powinny wylecieć z HUKIEM nic nie robią, tylko głupa grają i pakują w te pudełeczka plus kawusia, ciasteczka i ploty o każdym pracowniku, dlaczego one nie robią tego co wszyscy i nie mają drugich zmian??? Ciekawe? W każdej firmie brygadzista pracuje jak inni na równi a te dwie opierdalaja się ile wejdzie i jak szef wejdzie głupa grają jakie one słodkie urocze i zapracowane, a jak wyjdzie znowu opieprzanie kawa itp... !!! Dodam z (usunięte przez administratora) łącznie ten to apacz dopiero zarobić a nie narobić się, jak dadzą mu pracę to wściekły na wszystkich, chodzi i wyżywa się ???? Dlatego firma ma tak, a nie inaczej ludzie odchodzą przez te dwie brygadzistki i kierownika, mają dość po tym jak poznają ich ???? reszta załogi ???? pozdrawiam ????

@Pvc

To niestety prawda ludzie... Kiedyś luzie pchali się żeby pracować w tej firmie a teraz omijają szerokim łukiem... Po pierwsze przez dział mrożonek atmosferę jaka tam panuje no i stawka godzinowa też nie powala niestety...

kind red

Dziadek coraz bardziej odkleja się od rzeczywistosci...

Joanna
@kind red

Proszę Pana, wchodząc tu na forum chciałabym poczytać informacje na temat danej firmy. Między innymi to jak się pracuje, jakie są warunki pracy czy jaka jest atmosfera pracy w firmie. Taki wpis osobie zielonej w temacie niestety nic nie mówi. Proszę o rozwinięcie i napisanie co Pan miał na myśli. Jaki dziadek?

caaaaaaasssss
@Joanna

Gość ma racje, kiedyś tam pracowałem...

Mhm

Nie szef ma z głową tylko ludzie tam pracujący (nie wszyscy oczywiście)

Kkkkkkk

Nie polecam (usunięte przez administratora) w zarobkach zabierają że stawki pracownika na premie i dodatki za pranie i odzież robocza .Na przykład dostajesz 20zl brutto ,w kwocie netto jest premia i dodatki. W rzeczywistości pracownik ma na godzine ponad 11zl.A młodzież teraz jest do 26roku też ma naliczany podatek.i jest jeszcze jedna sprawa Dlaczego obywatel Ukrainy obiecuje pracownicę, a półki siedzą cicho.CHORA FIRMA

Pracuje
@Kkkkkkk

O czym piszesz, totalnie bezsensu? Chyba tylko ty jesteś w stanie zrozumieć tą opinię...

Henry

Firma wypracowała sobie dobrą opinię i stabilną pozycję w branży dlatego polecam pracę.

Czy pracownicy It Ichthyo Trophic Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Yhyh

Tak " pod bukami '' oraz " dom nad rzeką "

Olek

Czy ktoś był na rozmowie rekrutacyjnej i jest w stanie dać pare rad ? Jak się przygotować ?

Fly

Będzie sezon drugi???

ola

Zastanawiam się bo wczesniejsze komentarze są różne tym bardziej ,że nie specjalnie dobrze niektorzy pisali o nich, no w sume każdy iaczej ocenia.

Zostaw merytoryczną opinię o It Ichthyo Trophic Sp. z o.o. - Stare Polichno

• Jak się pracuje w It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy It Ichthyo Trophic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.