Ichthyo Trophic Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o Ichthyo Trophic Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ichthyo Trophic Sp. z o.o.

ola

Zastanawiam się bo wczesniejsze komentarze są różne tym bardziej ,że nie specjalnie dobrze niektorzy pisali o nich, no w sume każdy iaczej ocenia.

Damian C

Pracowałem tam jakiś czas, praca jest bardzo ciekawa.....w zadnym innym zakladzie tyle sie nie nauczyłem, pensja wysoka nawet bardzo(godziny rozliczane co do zł) Szef jest człowiekiem sympatycznym, wyrozumiałym i bardzo bystrym,trzeba go tylko uważnie słuchać bo jak to szef musi wszystkiego dopilnowac. Atmosfera w pracy złota.....Z pracy odszedłem sam bo narozrabiałem ;)i mimo to szef wyciągnął do mnie rękę....polecam D.C.

ds

a jakie są tam zarobki?

Byzio

Wszystko byłoby OK gdyby szefem nie był [usunięte przez admina] .Jeżeli Ci to nie przeszkadza i masz nerwy ze stali to złóż CV bo ja właśnie się zwalniam:)

Zostaw opinię o Ichthyo Trophic Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ichthyo Trophic Sp. z o.o.