It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.

Stare Polichno

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.

Honorata

@ehh czy odczucia innych pracowników są podobne do Twoich? Może trafiłeś na kryzysowy moment i stąd takie wrażenie? @hmm rotacje często wynikają z wielu przyczyn, niekoniecznie ze złych warunków. Miałeś okazję pracować tam lub ktoś z Twoich znajomych?

Administrator

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

ehh

Szef całego przybydku jest delikatnie mówiąc niezrównoważony psychicznie.. Wrzeszczy na pracowników, szarpie, wyzywa, co chwilę zwalnia bez podania przyczyny.. Uważa, że ludzie po studiach są deb**** i nic nie potrafią, bo nie zgadzają się z jego wymyślonymi teoriami i neistniejącymi wzorami chemicznymi.. Szkoda słów i nerwów..

hmm

ciągle szukają pracowników, ogłaszają się często. Musi być coś nie tak z tą firmą.

anonim

[usunięte przez moderatora] Wrzaski na pracowników, ubliżanie a nawet rękoczyny, praca bez jakichkolwiek zasad bhp i zasad logiki. Dajcie sobie spokój z tym bagnem.

Zostaw opinię o It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o. - Stare Polichno

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.