It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.

Opinie o It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.

Honorata

@ehh czy odczucia innych pracowników są podobne do Twoich? Może trafiłeś na kryzysowy moment i stąd takie wrażenie? @hmm rotacje często wynikają z wielu przyczyn, niekoniecznie ze złych warunków. Miałeś okazję pracować tam lub ktoś z Twoich znajomych?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

ehh

Szef całego przybydku jest delikatnie mówiąc niezrównoważony psychicznie.. Wrzeszczy na pracowników, szarpie, wyzywa, co chwilę zwalnia bez podania przyczyny.. Uważa, że ludzie po studiach są deb**** i nic nie potrafią, bo nie zgadzają się z jego wymyślonymi teoriami i neistniejącymi wzorami chemicznymi.. Szkoda słów i nerwów..

hmm

ciągle szukają pracowników, ogłaszają się często. Musi być coś nie tak z tą firmą.

[usunięte przez moderatora] Wrzaski na pracowników, ubliżanie a nawet rękoczyny, praca bez jakichkolwiek zasad bhp i zasad logiki. Dajcie sobie spokój z tym bagnem.

Zostaw opinię o It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o. - Stare Polichno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.