It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.

Stare Polichno

Opinie o It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.

ehh

Szef całego przybydku jest delikatnie mówiąc niezrównoważony psychicznie.. Wrzeszczy na pracowników, szarpie, wyzywa, co chwilę zwalnia bez podania przyczyny.. Uważa, że ludzie po studiach są deb**** i nic nie potrafią, bo nie zgadzają się z jego wymyślonymi teoriami i neistniejącymi wzorami chemicznymi.. Szkoda słów i nerwów..

hmm

ciągle szukają pracowników, ogłaszają się często. Musi być coś nie tak z tą firmą.

[usunięte przez moderatora] Wrzaski na pracowników, ubliżanie a nawet rękoczyny, praca bez jakichkolwiek zasad bhp i zasad logiki. Dajcie sobie spokój z tym bagnem.

Zostaw opinię o It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o. - Stare Polichno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.