Global-FC Sp. z o.o.

02-765 warszawa

Opinie o Global-FC Sp. z o.o.

OLO

Firmy nie polecam.Fakty: umowa o współpracę(samozatrudnienie) brak narzędzi do pracy,system wynagrodzeń to prowizja(brak podstawy)(długi okres obsługi klienta nawet do 3 miesięcy)(prowizja dopiero zostanie zapłacona jak klient zapłaci fakturę jak się zwolnicie, to nikt wam nie powie wam czy wasz klient jest obsługiwany, bo już nie pracujecie w firmie) Brak własnej bazy potencjalnych klientów. De motywacja,manipulacja i obiecanki( jak to można dużo zarobić albo zostać kierownikiem po to abyście się nie zwalniali). Piszę po to aby ostrzec przed tą firmą. A decyzję zostawiam potencjalnym pracownikom. Nawet nie polecił by firmy jako ostatniej deski ratunku. Jest jedna prośba, o ile ktoś się zdecyduje na pracę w tej firmie, to proszę o dalsze wpisy.

Macie doświadczenie w pracy w firmie Global-FC Sp. z o.o. ? Wiecie czy często trzeba zostawać po godzinach, jak wygląda wynagrodzenie? Czekamy na Waszą opinię!

Zostaw opinię o Global-FC Sp. z o.o. - 02-765 warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global-FC Sp. z o.o.