Opinie o GPD Advertising (działalność zakończona) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GPD Advertising (działalność zakończona). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GPD Advertising (działalność zakończona) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPD Advertising (działalność zakończona) w Poznań

Norbert

Do Em. Szkoda dziewczyno że nie przeczytałaś wcześniejszych komentarzy o tej firmie. Niestety mądry Polak po szkodzie. To jest "korpo" tam jeden drugiemu konia zwali lub do buzi weźmie za garść mamony. To jest walka szczurów i bezwzględna walka wręcz. Niestety ale życie każdego musi nauczyć i doświadczyć aby miał rozwagę w przyszłości i nie dał się omamić. Wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe. Byłem, przeżyłem, widziałem. Przestrzegam innych :)

Em.
@Norbert

Tak, zgadzam się, że "mądry Polak po szkodzie". Czytałam wcześniej te komentarze, ale jak zasłyszałeś od znajomej, że jest "całkiem spoko", to masz jednak jakąś nadzieję. Niestety to był błąd. Albo trzeba mieć "brązowy nosek" albo trafić do innej grupy.

Em.

Pracowałam w innej agencji ponad 2 lata na stanowisku Graphic Designer. Trafiłam w GPD do grupy digital (rzekomo najlepszej). Z początku bardzo mi się podobało. Niestety, w trakcie okresu próbnego otrzymałam wypowiedzenie. Głównie zarzucano mi, że za wolno pracuję i że za wcześnie na to stanowisko tutaj... Tylko, nikt mnie nie poinformował, że poza pięknym widokiem z 7 piętra na Poznań, dostawami jedzenia co parę godzin, czy imprezami firmowymi jest: 1. Chaos komunikacyjny – przekazywanie informacji odnośnie pracy, to jakaś porażka. Osoba pod którą podlegałam nieraz nie potrafiła określić czym mam się zająć w danej chwili. 2. Niektórzy accounci forwardują maile od klienta i nie precyzują o co im chodzi. Np. pan (usunięte przez administratora) z którym miałam przyjemność pracować. 3. Jak skończysz swoją pracę o godz. 17:00, niefajnie jest wychodzić punktualnie, bo są zarzuty w twoją stronę, że za wcześnie. 4. Okres wdrożenia się trwa krócej niż jest przewidziany, czyli nie 3 miesiące, a np. 1 albo tydzień. Pewnego dnia, gdy przyszłam do pracy na moim biurku leżał wniosek urlopowy z dniami do wykorzystania. Serio? Nie można było tego powiedzieć, tylko zostawiono na biurku? Ogólnie zawiodłam się na tej agencji. Potraktowano mnie nie fair, pomimo tego, że się starałam. Nie chodziłam na pogaduszki, na fajkę czy gdzieś na zewnątrz, jak co poniektórzy. Może gdybym trafiła do innej grupy albo innego działu miałabym inne zdanie.

Filip

Nie dziwię się, że tak rzadko piszecie. Słyszałem o firmie, że jest bardzo dobra i warto tu pracować. Czy potrzebni są nowi??

Wp

Super ludziska, młody zespół, fajne szefostwo, dobre imp integracyjne i luz luz luz jeśli chodzi o atmosferę. Fajna siedziba. Niestety nie udało mi sie dostać zatrudnienia ale znajomi pracują i sa w skowronkach. Bede próbować ;)

kasia
@Wp

Serio? Nie pracujesz tam, a wyrażasz się na temat tej agencji?

Account Manager

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lidia

@bixby chyba po raz trzeci muszę Ci powtórzyć, że jestem moderatorem forum Gowork.pl. I że nie można nikogo na tym forum obrażać. Nikogo nie hejtuje a chce wyciągnąć jak najwięcej i informacji o firmie GPD Advertising dla potencjalnych pracowników firmy. Takie informacje zaciekawią na pewno wiele osób, bo akurat firma poszukuje osoby na stanowisko GRAPHIC DESIGNER http://www.gowork.pl/praca_podglad,6708057?keywords=&region=

@Lidia

Czy Ciebie urodziła papuga? Wiecznie się powtarzać. Twoje wpisy kim ty jesteś tutaj są żenujące. Nas te twoje wypociny nic nie obchodzą.

Lidia

@bixby no to nadal źle myślisz, bo kolejny raz powtórzę, że jestem moderatorem forum. A uwierz mi, że sporo osób jak chce to potrafi napisać merytoryczny wpis. Forum ma służyć pomaganiu użytkownikom, a nie być hejtową przepychanką.

Lidia

@bixby nie jestem żadnym trolem a moderatorem forum i chce pomóc osobom zainteresowanym pracą w GPD Advertising, dlatego zadaje dużo pytań, by każdy zainteresowany znalazł informacje jakich potrzebuje. Także sam możesz też dać merytoryczną opinię o firmie, bo tylko takie coś wnoszą na forum.

Kreon

Pare lat temu bylo duzo, byly zarywane wieczory i nocki to sie dawno skonczylo i jest normalnie.

Lidia

@bixby czyli jeżeli chodzi o warunki finansowe jest wszystko uregulowane umową? Czy według Ciebie firma GPD Advertising jest dobrym pracodawcą? Pracujesz na jakim stanowisku? Chciałbyś podzielić się swoją opinią o pracy z innymi użytkownikami?

@Lidia

Słuchaj Lidia - przestań puszczać trole. Nudna jesteś tymi psychol-głupkowatymi pytaniami. Te forum opiniotwórcze schodzi na psy przez takich troli jak ty. Jak chcesz dalej spamować to idź na ulice lody kręcić.

bixby

Teraz jest jedna umowa o pracę na całą kwotę na którą się umawiasz. Nie wiem jak kiedyś ale teraz są szkolenia.

Byłam na samej rozmowie (asystent klientów zagranicznych). Zaproponowano mi 1800 zł netto + jakieś dodatki w kopercie. Oczywiście nie poinformowano mnie nawet jakiej wysokości, po prostu "bonusy". Więcej nie mogę powiedzieć, bo to mnie zmierziło podczas rozmowy. Takie pieniądze na Poznań (i na taką posadę) to śmieszna kwota...

radi

Fred' skoro Ci nie odwpowiada to dlaczego nadal pracujesz? wnioskuje ,że jstes pracoenikiem

HardCore

Znając tę organizację od wielu lat i mając jednocześnie duże doświadczenie na 'wyższej półce' w agencjach tego poziomu (CEE, EMEA), to moja opinia jest: nie warto. Po prostu, GPD ostro szoruje po dnie jeśli chodzi o zarządzanie wiedzą, rozwojem profesjonalnym (nie ma mentorów, średniawość, zaściankowość, brak wzorców), rozwój kompetencji (brak szkoleń, brak programu awansu), zapomnijcie o tzw. 'perspektywach' dla 'top performers'. Zapomnijcie, że ktokolwiek wyrazi szacunek, za ponadprzeciętne dokonania. To taka poznańska agencyjka.

bolek

Odpowiem prosto. Jest to agencja reklamowa z prywatnym kapitałem z dużymi poważnymi klientami. Jeśli w swoim fachu jesteś słaby, anemiczny, bez polotu, bez poświęcenia i dynamizmu. Wymagają poświęcenia twojego czasu wolnego co się równa z dużą ilością nadgodzin za które nie będziesz miał zapłacone ale za to będziesz wdzięczny że możesz u nich pracować tzn: że masz zaszczyt tam pracować to Ciebie będą trzymać. Na razie takich ludzi mają i rzadko obecnie przeprowadzają rekrutacje. Ale już teraz kończy się sezon i już z tego co wiem to co najmniej 4 osoby w najbliższym czasie wylecą. Tak że po wakacjach nowa rekrutacja do agencji.

Fred
@bolek

"tzn: że masz zaszczyt tam pracować to Ciebie będą trzymać" - wow! Naprawdę wow! Ale w głowie to masz chyba makaron. Napisz wprost, że dobry niewolnik to tani niewolnik, który ma zaszczyt pracować u swojego pana w strefie komfortu.

Jacek

Nie polecam. Tak jak koleżanka napisała. Niewolnictwo. Wlaściciele poczuli się jak władcy.

Kpina, kpina! Niewolnictwo u pana za 500€ a stawki w agencjach za Odra zaczynaja sie od 3000€ w branzy reklamowej. Zenada!

on

Ludzie super! Sama praca na produkcji jest ciężka. Mógłbym wymienić wiele plusów ale z rok temu. Teraz nie jest tam za ciekawie. Zwolnienia bez powodu, zero rozwoju, szefostwo nie ma pojęcie kto jak pracuje. Wytykają wpadki każdemu kto takowe ma. Nigdy nie usłyszysz pochwały. Pieniądze bardzo marne. Dziwią mnie wpisy o "nieprzeciętnej, dobrej wypłacie". W porównaniu do stanowiska kasjera chyba. Najniższe stawki dla podwykonawców w Polsce. Bez zastanowienia banują za cokolwiek. Z dnia na dzień możesz zostać bez pracy. Premia? Zapomnij. Praca średnio po 12h, zdarzają się plany po 16h i więcej. Ludzie i tak pracują bo nie ma alternatywy w Poznaniu i okolicach. Frustracja pracowników osiąga maksimum od dłuższego czasu. Na bieżąco dokładane są obowiązki, często wypłata na koncie nie zgadza się z "ustną umową". Opóźnienia w płatnościach- bardzo często nawet po 5 miesięcy. Head wszystkich producentów to jakaś kpina. Szparag nie wiem co robisz na tym stanowisku, przecież zupełnie się na tym nie znasz... zwykły kiep do którego nie trafiają żadne argumenty. Fajnie przez pierwszy rok, później to już jakaś kpina

Asia

Ile to jest? 400€... 500€ na miesiac??? Wow, najnizsza krajowa w DE to 1500€ nie ma co jak polskie niewolnictwo u pana...

jach

Za to co oni wymagają w w umiejętnościach to 2500 brutto to nie wystarczy... :. Za 2500 to co najwyżej Corel i Podstawy PS...

Lolo

A widzisz Edmund w ciula Cie zrobili. A przestrzegałem że panowie właściciele to cwaniacy i (usunięte przez administratora) Mądry polak po szkodzie. Nie rób tak więcej a od tej pseudo agencji jak najdalej. Edmund napisał: "komponowałem muzykę dla GPD prawie 2 lata, jak były zlecenia były ok, ale póżniej się okazało że wiecej kompozycji nie trzeba, nie było telefonu że dziękujemy poprostu przestali dzwonić, poczułem się żle, wiele mojej muzyki w reklamach w całej europie, nagle cisza, nic, teraz oglądam reklamy Lidla w TV z moją muzyką nie dostając ani grosza, takie mają, umowy, potraktowali mnie jak maszynę, umowy są tak skonstruowane że muzyke moga brać przez wiele lat nie płacąc nic, wiem jestem robotem nie człowiekiem, nie polecam tej firmy ponieważ bardzo się zawiodłem, postram się zadziałąć w związku kompozytorów polskich żeby nikt nie robił dla nich muzyki, nie było tel, premii, czy jakiekolwiek informacji z firmy, moja muzyka będzie w TV przez wiele lat a ja będę tego sluchał , typowy polski bizness, ale to po latach się zemści, chcecie robić biznessy pamiętajacie o ludziach"

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GPD Advertising (działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w GPD Advertising (działalność zakończona) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GPD Advertising (działalność zakończona)
1.9/5 Na podstawie 50 ocen.

GPD Advertising (działalność zakończona)