Opinie o SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k. w Poznań

Hej, chciałam aplikować na ich ofertę dla drukarza cyfrowego sprzed paru dni, ale widzę, że jeszcze 2 miesiące temu ktoś o nią też pytał. Na tym stanowisku jest duża rotacja czy to po prostu wynika z większego zapotrzebowania? Do tego jednym z wymagań jest dyspozycyjność, a nawet nie wiem w jakie dni i godziny i jak często trzeba dłużej zostawać w (usunięte przez administratora) aby zdążyć ze zleceniami. Jak to wygląda?

bogumiła Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

witam, czy moglby ktos napisac jaka atmosfera panuje na produkcji?

Były pracownik Nowy wpis

Ostrzegam przed podejmowaniem współpracy z tą firmą!! Na początku wszystko fajnie, ale tylko na umówię. Premia + nadgodziny nie istnieją, a wypłata śmieszna. Jeśli chodzi o pracę byłam na różnych stanowiskach gdzie nie byłam każdy był chamski i odechciało się pracować. Liderzy to już totalne dno dna, pytasz się coś ich to odrazu z ryjem na ciebie. Patrząc na starsze opinie to uważam że nic was tu nie czeka pozytywnego tylko stres, (usunięte przez administratora) oraz przemęczenie. Odradzam z całego serca...

Czy można wiedzieć, czy ta premia i nadgodziny to były zapewnione słownie podczas rekrutacji, czy w tej umowie jest jakiś zapis odnośnie tych pieniędzy? Może nie istnieje ta kasa na start, na początek, a po jakimś stażu faktycznie pracownik je dostaje? Czy ktoś poda, jaka konkretnie jest ta wypłata podstawowa?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k. odbywa się w siedzibie firmy?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier - Kierowca.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Szukam nowej pracy dla siebie i trafiłam na ich niedawną ofertę dla drukarza cyfrowego. I szukam rozwijającej pracy, a tu napisali, że dają możliwość awansu. Jaka jest posada, na którą można awansować? Starszy drukarz? Kierownik drukarni? I wtedy pensja z 4500 - 5500 zł rośnie do jakich widełek?

Byly Pracownik

No cóż mogę ze swojej strony powiedzieć pracowałam krótko bo chyba 4 miesiące ale atmosfera tragedia, (usunięte przez administratora) tylko słyszysz jak pogania albo zabiera premie!!!! (usunięte przez administratora)jak przyjdzie reklamacja to zaraz kasa zabrana i usłyszysz ze zabrali Tobie tylko 400 zł i masz się cieszyć bo naraziłeś firmę na straty 3000 tys.....(usunięte przez administratora) dlaczego w grudniu osoby z długim stażem odeszły??? Bo traktowali ich jak (usunięte przez administratora) Przepraszam ale to nie praca to (usunięte przez administratora) bez szacunku do człowieka....... tam ciagle jest , totalna bo nikt nie wytrzymuje tej atmosfery......nie polecam szkoda czasu i zdrowia na pracę tam

Sara
@Byly Pracownik

Owszem, pracowałam 4 miesiące i owszem miałam premie zabraną ale to nie jest powód żeby wypisywać te bzdety i podszywać się za kogoś..bardzo nie ładnie! Wrogów raczej nie miałam, a jeśli ktoś mnie nie lubił to trzeba było powiedzieć wprost a nie za kogoś się wypowiadać!! Masz jakiś problem to sam/a wypowiedź się za siebie, bo pisać w internecie jest bardzo łatwo i sprawdzić nr IP też nie problem, także zastanów się na drugi raz.... ogólnie atmosfera nie była zła, praca sama w sobie też nie była jakaś skomplikowana, tylko na dzisiejsze czasy troszkę za mało płatna... mimo wszystko miłej pracy życzę wszystkim, pozdrawiam Sara ;)

W firmie SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Kierowca c. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Patryk :)

Od ostatniego dnia pracy w simplicity minęło mi 6 miesięcy, łącznie spędziłem tam 4 lata na 3 stanowiskach. Praca w Simplicity nie należy do najtrudniejszych, w zależności od okresu, czasem jest większy nakład pracy, czasem mniejszy. Firma dla młodych osób, takich jaką byłem ja, jest pewnym rodzajem inwestycji, jeżeli dana osoba chce się rozwijać, pracuje sumiennie i starannie na pewno zostanie zauważona przez kierownika Piotra, który stara się zrobić wszystko żeby każdemu pracownikowi pracowało się tam dobrze. Możliwości rozwoju są tam duże ze względu na stale powiększająca się bazę klientów i rosnąca produkcje. Atmosfera w firmie była(nie wiem czy jest dalej) dobra, lecz były jednostki które każdemu nowemu pracownikowi wmawiały, że to jest firma na chwile, że nie ma możliwości rozwoju i ogólnie, że lepiej stad uciekać - co mijało się z prawda. Jeżeli chodzi o samego pracodawcę, to nie mogę powiedzieć na jego temat nic złego. Wiele kwestii można było z nim załatwić i zawsze była szansa na kompromis. Pan Robert jest wymagającym człowiekiem, to prawda, ale przecież to jego firma wiec inaczej być nie może. Co do osób będących na wyższych stanowiskach jak brygadzista, czy lider zmiany, każda z nich była w porządku i starała się sumiennie wykonywać swoją prace, nie jest ich winą, że często pracownicy którzy zostali zatrudnieni chcieli dostawać pieniądze za leżenie i nic nie robienie :) przecież w pracy powinno się pracować. Z rzeczy które mogę wymienić jako negatywne, bo też ich trochę jest: Kiepskie pomieszczenie socjalne, częste rotacje w zmianach, brak konsekwencji w podejmowanych decyzjach na tematy produkcyjne, brak szkoleń, brak chęci na podejmowanie rozmów dotyczących rozwoju firmy, praca w godzinach nadliczbowych. Mimo wszystko praca w Simplicity patrząc z perspektywy czasu była rozwijająca, nauczyła mnie pracować na wielu różnych płaszczyznach i zdobyłem umiejętności dzięki którym aktualnie swobodnie odnalazłem się na rynku pracy. Pozdrawiam i życzę wszystkim samych sukcesów.

Kamila
@Patryk :)

Fajnie, że Twoja opinia nie jest jednostronna. Czemu oni nie chcą się rozwijać? Stoi za tym jakiś dobry argument?

Elo
@Patryk :)

Patryk...co ty (usunięte przez administratora) Właziłeś w (usunięte przez administratora) zupce jak nikt inny. Jesteś 60 zaraz po łysym bajarzu i i danusi hhh tfuu. Sam mówiłeś, że pieniądze to pieniądze i za 200zł (usunięte przez administratora) kogoś XD Ta twoja opowieść na temat tej firmy to śmiech na sali, brzmi jakby ci zapłacili co nie jest dla mnie zaskoczeniem jakby tak było. Praca w simpli to czysty stres i beznadzieja, takie 3x0 0 perspektyw na rozwój 0 podwyżek za prace, ale duże podwyżki za podwalanie ludzi 0 bycia fair wobec pracownika Oczywiście zostaniesz zauważony przez zupke, jak będziesz ciężko pracował. Jednak to zauważenie polega na "elo mordo weź przyjdź w weekend, o albo dawaj 12h dzisiaj, a jutro nocki". Unikajcie tej firmy. Nic w niej nie dostaniecie jak tylko najniższa krajowa, stres i zmęczenie.

Kamila
@Elo

Jeśli tak, to z ciekawości ile lat pracuje w takich warunkach tutaj osoba o najdłuższym stażu pracy?

Patryk ;)
@Elo

Pewnie, ze mi zapłacili, za darmo bym takich rzeczy nie pisał ????????

Maja
@Patryk ;)

No co Ty mówisz? To jak właściwie tam jest, bo ja już się pogubiłam i nie wiem komu mam wierzyć :(

agh
@Maja

@Maja ta firma to (usunięte przez administratora). Najgorszemu wrogowi jej nie życzę.

@Patryk :)

A ta rosnąca baza klientów to też sa klienci z zagranicy? Czy to tylko z PL klienci?

Wiktoria

Niby dlaczego tak źle o tej pracy mówisz? Nie widzę twojego komentarza żadnego, w którym byś coś wyjaśniał, a inne komentarze też są pełne ogólników w sumie. Co się dzieje, chodzi o atmosferę?

Już były pracownik...a..

W tej firmie to nie ma nic dobrego , kierownik (usunięte przez administratora)wyzywa ludzi obraza ,krzyczy nie nadają się na kierownika !!!!!!!!!!! taki standard. Ludzie to nikt dla niego powinno mu się zrobić sprawę o (usunięte przez administratora).... daje tylko (usunięte przez administratora) coś a nie za umiejętności,nie docenia pracowników którzy umieją wiele i mają wiedzę..(usunięte przez administratora) teraz na nowej siedzibie to pewnie pokażą jak się już przeniosą , będzie (usunięte przez administratora) gdzie wszyscy uciekną, bo nie ma dojazdu na wieś 2.5 km z buta trzeba iść z przystanku do firmy chyba że ktoś Ciebie podrzuci a dobrych ludzi nie brakuje i marnują się tam , nie zorganizowali żadnego dojazdu nic radz sobie sam a jak nie to .... znajdziemy nowego pracownika...... taki oto szacunek... i jak to pięknie (usunięte przez administratora)powiedzial nawet jak wszyscy przyniesa wypowiedzenia to niech (usunięte przez administratora)nie dostaną nic......żadnej podwyżki.... (usunięte przez administratora) zostały może 4-5 osob ale już też mają dość i to bardzo.... powodzenia na nowej siedzibie w szukaniu pracowników bez auta za tą marna kasę...... (usunięte przez administratora)

Też były pracownik
@Już były pracownik...a..

Zgadzam sie w 100% Nie ma co nawet szukać w tej pseudo firmie pracy. Trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego, aby być pracownikiem jak trójka wspaniałych. Mam nadzieje, że Tomek nadal jest (usunięte przez administratora) człowiekiem, a mam jeszcze większą nadzieję, że odszedł i znalazł coś lepszego. Ja się dziwię, że zupka jeszcze ma prawa jako człowiek i jako kierownik. Trzymajcie sie w tym simpli i uciekajcie nawet do biedry chemie wykładać. Przynajmniej wiecej szacunku do ciebie będą mieli. Wielkie XD na te firme

Były pracownik_vol25321
@Też były pracownik

Tomek już nie pracuje, poszedł w końcu z tej cudownej firmy, która ma ludzi za (usunięte przez administratora) Ale co tam liczy się teraz nowa lokalizacja :D

Dawny dawny pracownik
@Też były pracownik

Tomek już nie pracuje potraktowali go jak każdego!!!! Czyli jak nic nie wartego człowieka, choć miał wiedze pojęcie i szacunek dla ludzi.... Ale to przeszkadzało KIEROWNIKOWI może pora się wziąć za niego donieść gdzie trzeba bo to nie czlowiek tylko SOCJOPATA , który mysli ze wszystko mu wolno..... A i Góra nie reaguje więc przyzwala.... na gestapowskie traktowanie ludzi.... uciekać jak najdalej... trójka wspaniałych nie ma kręgosłupa moralnego po trupach do celu czyli Mariusz .Rychu .Danuta,MOZNA BY KSIAZKE NAPISAC ,TRZEBA OSTRZEGAC LUDZI PRZED TAKA FIRMA!!!!!

Izabela
@Już były pracownik...a..

Wiadomo że nie każdy ma możliwość dojazdu. Były jakieś rozmowy prowadzone na ten temat żeby zorganizować większą liczbę osób i dojazd dla nich? Może ktoś w firmie mógłby to załatwić?

Zainteresowana

Hej jestem zainteresowana praca we firmie jakie są zarobki na ile zmian jest praca czy warto wysyłac cv?

Olga

A co w tej firmie jest nie tak, że piszesz, że to cyrk? Jesteś byłym pracownikiem? Możesz opisać swoje doświadczenia?

Ananasem jestem

Witam, Na jakim poziomie są zarobki w tej firmie? Ile np można dostać grafik?

y5

po waszych komentarzach odechciewa mi się u was pracować a właśnie na olx jest ogłoszenie o pracę chociaż miałbym fajny dojazd autobusem na razie sobie daruje ale jak bym się zatrudnił i ktoś potraktował mnie jak napisaliście że ktoś na mnie krzyczy to chwytam go za kark i do prezesa jak to nie pomaga do sądu pracy a kamery u was chyba są

Edyta
@y5

Dla mnie te komentarze też są bardzo martwiące i nie wyobrażam sobie pracy w takiej atmosferze... Trochę czasu minęło od twojego komentarza, w końcu zdecydowałeś się zaryzykować i zatrudniłes się w tej firmie? :D też doświadczyłeś takiego wyzywania i krzyczenia na pracownika?

Gosc

W firmie (usunięte przez administratora) na każdym kroku ,że strony kierownictwa (usunięte przez administratora) Ostatnio tak się darł rano ze szok na pracownika xe cos mu nie poszło, kolejny drukarz zwolniony ,najpierw chcieli wcisnąć dyscyplinarkę a jak nie podpisał to dostal normalne wypowiedzenie. Brygadzistka biega jak oszalala ,kabluje na każdego wybiera sobie ludzi do pracy,nie pilnuje niczego konsekfecji żadnych z uśmiechem do wszystkich (usunięte przez administratora) wyzywa się na pracownikach traktuje jak (usunięte przez administratora) bo jest niby nad nim(usunięte przez administratora) ,drukarnia nie lepiej każdy na siebie donosi i udają kolegow a kopia pod sobą jak krety.(usunięte przez administratora) Zero organizacji, predyspozycji do kierowania zespołem,zero awansów dla tych którzy cos potrafią starają się , tylko awans dla (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

No cóż pracowałem krótko bo nie da sie tam pracowac niestety.... (usunięte przez administratora) brygadzistka(usunięte przez administratora) skłóca załogę, zero zgrania . Ciągle pretensje , o wszystko ,zabieranie premii za małe błędy które są niestety czynnikiem ludzkim. Ale dac coś od siebie to już niestety nie . Bo ciągle nie ma . Zero szacunku dla pracownika jest tylko narzędziem do roboty.....

Raper w pinglach

Yoo yool o czym ty piszesz , na stołòwce jest super ....

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w SimpliCity - Dom Produkcyjny?

Mateusz

Nie

(usunięte przez administratora)W ogłoszeniu inna stawka, na umowie inna stawka. Na początku dostajesz tylko buty Dzwigasz rolki 30 kg+ Tempo narzucone przez P jest zawrotne, więcej i szybciej, na budowie jest czasem spokojniej. Na hali gorąco nawet w pochmurne dni do późnych godzin nocnych, brak klimy. (usunięte przez administratora) Zaplecze socjalne, śmierdzi w szatni, ubikacji, stołówce, nie ma nagród, 13 stek, multisportu, wczasów pod gruszą. Przemiał studentów, dojazd kiepski.... potrafią zmieniać godziny pracy w trakcie trawania harmonogramu pracy. Przyzwolenie na łamanie praw człowieka i prawa pracownika

Jaka atmosfera jest między działami w SimpliCity - Dom Produkcyjny?

Tak

Firma to chlew a relacje miedzy zmianami i dziełami to śmiech na sali

Jarosław
@Tak

Dlaczego chlew? Tego typu wypowiedź z Twojej strony jest bardzo ale to bardzo niezrozumiała i mało merytoryczna. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz dokładnie co miałeś na myśli?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w SimpliCity - Dom Produkcyjny?

Bulaj

Podejście kierownictwa do pracowników żenada brak szacunku jak jesteś potrzebny to ok jak nie to wypad. Brak szacunku dla ludzi z dużym stażem zero awansu . Po prostu pracownik to nikt. Obecnie zwolniono wszystkich starych pracowników (usunięte przez administratora)Najpierw wypadało bynpojsc na kurs zarządzania firmą gdzie w dobie kryzysu zwalnia się najsłabsze ogniwa A nie doświadczonych pracowników. Dla zarządu zadowolony pracownik to wydajny pracownik :-) A zastraszony to nie wydajny. Pora zacząć myśleć i szanować ludzi.

Patan
@Bulaj

To prawda wywalili na pysk ludzi z.doswiadczeniem wciskajac jakies bzdury przy zwalnianiu , zalosny prezes bez pojecia o kietowaniu ludzmi , zero szacunku dla pracownika , nie polecam tej szczurowni

Zostaw merytoryczną opinię o SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k. - Poznań

• Jak się pracuje w SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k.?

SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k.
1.8/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Cisowa 1
    60-185 Poznań

SimpliCity Printing House Sp. z o.o. sp. k.