Opinie o ccc.pl - CCC S.A. w Połkowice

Opinie o CCC

Kamila

Myślę nad pracą w tym sklepie , a raczej żeby sobie dodatkowo dorobić na jakiś mniejszy etat. Czy są nadgodziny ? jeśli, tak to jak są płatne albo czy mogę ,,nie chcieć" tych dodatkowcyh godzin ?

Vvv

Dziwna sprawa, ale moja poprzednia opinia nagle zniknęła. Czy to przypadek? Niesadze. Ale do brzegu. W łódzkim też się dzieje. (usunięte przez administratora) Może senior zareaguje na na to co się dzieje. Same wymagania, roszczenia a wsparcia brak. A co najlepsze ten rks jeszcze dostał awans. Firma daje nagrody za takie zachowanie? Już wszystko podchodzi pod m o b b i n g. Dajcie znać czy w innych region też tak jest.?

@Vvv

Raczej nic nie zdzialacie. Senior też nie jest lepszy, jak przychodzi to się czepia o byle co i jeśli coś jest nie tak to wpisuje swoje uwagi do dziennika wizyt.

Iza

Nie polecam tego miejsca nikomu ! Ktoś kto się szanuje powinien z tamtad odejść jak najszybciej .. Firma wykorzystuje sprzedawców , zarabiać 1900 zł bo poucinali etaty ale najlepiej robić wszystko na raz !! Zamówienia, obsługa, towar, reklamacje, sprzatanie, przekładki za marne niecałe 2000 zł .Człowiek przychodzi do domu i nie wie jak się nazywa, milion regulaminów, instrukcji, komunikatów ! Najlepiej by było po pracy siedzieć w domu i czytać intranet godzinami żeby nadążyć za tymi kretynami którzy to wymyślają ! Starzy pracownicy nie umieją podzielić się wiedzą z młodszymi pracownikami, ustalają między sobą po cichu przełożenia, przechodzenia między regałami a jak ktoś młodszy chce się zapytać to pretensje że wszystko jest w instrukcji .. Odgadywanie na porządku dziennym. Wszyscy dookoła wiedzą że zrobiłeś coś źle ale Ty sam o tym nie wiesz bo nikt Ci nie powie .. Straszenie że zaraz ktoś z góry przyjedzie i będzie nieciekawie . Najlepiej całować po stopach regionalnego przy wejściu .. Zwykły sprzedawca ma znać wszystkie wskaźniki, plany . Więc ja się pytam po co jest stanowisko lidera skoro każdy pracownik wie tyle samo co oni ?? Każdy pracuje równo a wypłaty są niesprawiedliwe , bo ta ma stanowisko dekoratora a ta lidera . Szkoda gadać !! Czas uciekać

Nie polecam pracy w Halfprice Czeladź ,wieczne zmieny w grafiku ,obgadywanie ze strony kierownictwa i liderek ,jawne okradanie z wypłat ,liczone L4 za niedziele nie handlowe. Ogólny klimat , szeptanie po kątach i jedna gwiazda ponad 40 lat kobieta a próbuje na siłe podpodobac sie 19latką ,żałosne zachowanie i obgadywanie na każdego temat Jolanta ci powie ..

Sprzedawca

Praca w Half Price Leszno Zostałam telefonicznie zaproszona na rozmowę, dostałam smsa ze szczegółami rozmowy. Spotkanie odbyło się na sali sprzedażowej w galerii. Ale uwaga! W tym samym czasie ze mną na spotkaniu były jeszcze 2 inne kandydatki! No powiem, że pierwszy raz się z takim czymś spotkałam i muszę przyznać, że zostałam tam tylko ze względu na moją ciekawość jak to dalej będzie wyglądać, bo dla mnie to było bardzo żenujące. No chyba, że tak teraz wygląda rekrutacja w tego typu firmach... Na spotkaniu była kierowniczka i jej zastępczyni. Pierwsza opowiedziała o firmie, specyfice pracy, frmie zatrudnienia, dodatkach i pensji. Zastępczyni opowiedziała jak wygląda dzień pracy. Ogłoszenie o pracę na 1/4 1/2 i 3/4 etatu ale propozycja tylko na 1/2 etatu za najniższą krajową z możliwym dodatkiem pod koniec roku w postaci premii. Poźniej pani kierowniczka poprosiła o kilka słów o sobie każdą z nas uwzględniając swoje doświadczenie. Na koniec był czas na pytania. Całość trwała z 15 min i ogólnie atmosfera była dość luźna, jakby szukali kogoś do budki z hotdogami. Plus za słowność i telefon zwrotny w zapowiedzianym terminie oraz za umowy o pracę od początku. Dostałam propozycję pracy na 1/4 etatu z opcją dodatkowych godzin. Dla osób wchodzących na rynek pracy taka praca może być całkiem ok.

1. Opowiedz kilka słów o sobie i swoje doświadczenie w pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
xx

Praca sama w sobie jest spoko, ale firma i ludzie zarządzającymi nią to jeden wielki cyrk. Ciagle przekładanie wte i wewte, pretensje o wszystko, stres, zmiany w grafiku z dnia na dzień, zakaz włączania ogrzewania/klimy, coraz więcej obowiązków i zakazów, presja na wyniki to nie jest warte tych marnych pieniędzy, odeszłam po 3 latach i szkoda bo na początku lubiłam te prace, dziewczyny tez miałam super, ale niestety psychika tam siada

Związki zawodowe

Witam wszystkich, widzimy co się dzieje w spółce. Dla tego powinniście wiedzieć że są związki zawodowe dla pracowników CCC. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt (usunięte przez administratora) czym nas więcej tym więcej zdziałamy.

Sklep wsrszawa
@Związki zawodowe

Faktycznie działają. Polecam. Może w końcu coś się zmieni.

@Związki zawodowe

Piszcie na (usunięte przez administratora)

@pracownik@
@Związki zawodowe

Witam Co my możemy zdziałać. Firma ma długi, każdy to wie. Raczej nic nie jesteśmy w stanie z tym zrobić. Jedyna szansa dla nas to zmiana pracy

Bella

Ponoć od maja ma być całkowita zmiana naliczania wynagrodzeń..ktoś coś wie na ten temat ?

@Bella

Chyba chodzi ci o premie. Wynagrodzeń nie można inaczej wyliczac

Amanda

Czy pracownicy CCC otrzymują premie? Jeżeli tak - tojak wygląda system premiowania w tej firmie?

Ola
@Amanda

Masz wszystko dokładnie opisane w tych różnych wiadomościach.Przeczytaj dokładnie wszystkie opinie to wszystkiego się dowiesz.

bardzo nie polecam pracy w tej firmie !!! coraz więcej obowiązków , coraz więcej zadań a liczba pracowników na sklep notorycznie zmniejszana , co za tym idzie praca wykonywana coraz bardziej po łebkach, pracownicy coraz bardziej zestresowani i narzekający wiec atmosfera robi się coraz cięższa a klienci narzekają ze nie ma kto ibslugiwac. szczególnie nie polecam sklepu poznań Plaza . Pani kierownik (Ewa) faworyzuje pracowników co się objawia w układaniu grafiku w szczególności , ogólnym traktowaniu ,załatwianiu spraw papierkowych których zwykły pracownik nie ma możliwości sam sobie ogarnąć ,( analogiczne sytuacje - sprawa dotyczyła jej i załatwia ja od ręki , sprawa dotyczy pracownika - to już zależy którego niejednokrotnie nie można się doprosić ),wiecznie się tłumaczy ze teraz nie ma czasu

bardzo nie polecam pracy w tej firmie !!! coraz więcej obowiązków , coraz więcej zadań a liczba pracowników na sklep notorycznie zmniejszana , co za tym idzie praca wykonywana coraz bardziej po łebkach, pracownicy coraz bardziej zestresowani i narzekający wiec atmosfera robi się coraz cięższa a klienci narzekają ze nie ma kto ibslugiwac. szczególnie nie polecam sklepu poznań Plaza . Pani kierownik ((usunięte przez administratora)) faworyzuje pracowników co się objawia w układaniu grafiku w szczególności , ogólnym traktowaniu ,załatwianiu spraw papierkowych których zwykły pracownik nie ma możliwości sam sobie ogarnąć ,( analogiczne sytuacje - sprawa dotyczyła jej i załatwia ja od ręki , sprawa dotyczy pracownika - to już zależy którego niejednokrotnie nie można się doprosić ),wiecznie się tłumaczy ze teraz nie ma czasu

MuszeSprzedacOdrzutowiec

I co tam myślicie o tym konkursie na wyrobienie 100% planu swojego i regionu? Bo mi to się śmiać chce. Odgórnie się nachapią a u nas co niektórzy to tylko 100 złotych dostaną ???? Pracownik sklepu ma latać za stówką i wylewać z siebie siódme poty po to, żeby góra dostała premie w tysiącach, nic mnie tak nie motywuje jak pracowanie za michę ryżu i jeszcze stówkę na wytarcie buzi po jedzeniu. Prezes już taki biedny, że samolot musi sprzedać, nie wiem ile jeszcze konkursów wymyślą, żebyśmy zarobili mu na drugi.

@MuszeSprzedacOdrzutowiec

Beznadziejny konkurs.Kto wymyśla takie chore zasady ? Dla kogo to? Oczywiście zrobić ma wszystko sprzedawca ! ten który pracuje za najmniejszą wypłatę 3/4 etatu! Jeszcze żeby to było pół wypłaty !!!! I oczywiście nie że region ma wyrobić bo to już jest niedorzeczne żeby mieć wpływ na inne sklepy i starania pracowników na innych sklepach.Tylko każdy sklep indywidualnie jak wyrobi 100% swojego planu miesięcznego to każdy pracownik dostaje pół wypłaty więcej .To była by motywacja !!!!!!.Każdy kto to przeczytał to się śmiał.

Jasa
@MuszeSprzedacOdrzutowiec

Myślę tak samo. Sprzedawca dostanie na otarcie łez, a inni będą mieli za jego prace niezły dodatek. Patrząc na naszą kier. to się nic nie chce, jak łaskawie stanie na kasie to święto. Kier nie jest od żadnej pracy, chodzi i pilnuje żeby inni robili. Ale kasę chętnie przygarnie za ciężka pracę innych.

Ciekawość
@Marta

Nie rozumiem tego narzekania tutaj oraz tego, że jeżeli jest tak źle to dlaczego nadal pracujesz. Idź do innej firmy, tam się spełniaj i realizuj.

Luna
@MuszeSprzedacOdrzutowiec

Tak pozmieniali system naliczania premii, że większość z nas jej nie zobaczy na oczy. Wielki Pan musi zaoszczędzić tylko czy nie lepiej zacząć używać głowy? Cała brygada siedzi i wymyśla durne przełożenia, regulaminy , instrukcje A tak naprawdę 90% z nich nigdy nie pracowało na salonie. Mój ulubiony regulamin dotyczy postępowania ze (usunięte przez administratora) jeszcze powinno być tam zaznaczone, że należy go zaprosić na kawę i jeszcze przeprosić za złapanie go...

@MuszeSprzedacOdrzutowiec

Zapraszamy. Każdy pracownik CCC może przystąpić do związków. Napisz na adres (usunięte przez administratora) i dowiedz się więcej.

Ulalla

Czy kogoś doszły słuchy o podwyżkach? W tamtym roku były takie zapewnienia że co roku będzie analiza kompetencji i ewentualne podwyżki. A w tym roku ani widu ani słychu.

#pracownik#
@Ulalla

Do nas doszły informacje, że rozmowy rozwojowe maja odbyć się w kwietniu ale tylko z osobami funkcyjnymi. Sprzedawcy nie będą mieli rozmów jak rok temu więc pewnie zostają na najniższej.

@Ulalla

Nic o tym nie słyszałam,ani w zeszłym roku ani w tym .Za to o cięciu etatów z całych na 3/4 i 1/2 OWSZEM !!!! GŁOŚNO O TYM OD ZESZŁEGO ROKU!!!!!! I ZERO INFORMACJI DO KIEDY TO POTRWA ?????? CZY TYLKO NA JAKIŚ CZAS ???? CZY NA ZAWSZE SPRZEDAWCY BĘDĄ MIEĆ 3/4 ETATU ???????

@#pracownik#

Naprawdę ?? to jest PORAŻKA !!!! A co na sklepie zrobią SAME OSOBY FUNKCYJNE ?????? Przyjść pokazać palcem zrób to,, zrób tamto,to trzeba przestawić,to zrobić inaczej,tyle sprzedaj, zrób tyle transakcji...........itp. TO KTO TO WSZYSTKO ROBI????!!!!!!!!! SPRZEDAWCA !!!!!!!!! Co na sklepie zrobi sam kierownik czy sam lider ????????? DLACZEGO W TEJ FIRMIE NAJGORZEJ JEST TRAKTOWANY SPRZEDAWCA ?????? PRZECIEŻ DOBRY SPRZEDAWCA CIĄGNIE CAŁĄ SPRZEDAŻ W GÓRĘ !!!!!!!!!!! PODSTAWĄ JEST DBANIE O SPRZEDAWCĘ !!!!! BO JEŻELI SPRZEDAWCA TU JEST STAWIANY NA SAMYM KOŃCU TO NIC Z TEGO POZYTYWNEGO I DOBREGO NIE WYNIKNIE !!!!!!! JAK SIĘ DBA O SPRZEDAWCĘ TAK SPRZEDAWCA ZADBA O KLIENTA !!!!!!! I TA ZASADA W HANDLU JEST STOSOWANA OD LAT !!!!!!!!!! SPRZEDAWCA KTÓRY NIE MA MOTYWACJI NIE JEST DOCENIANY TO I WYNIKI BĘDĄ MARNE.

@pracownik

A dajcie spokój,jak można tak traktować SPRZEDAWCÓW !!!!! Robią najwięcej pracy !!!!! A są najniżej opłacani !!!!! Macie rację to JEST PORAŻKA !!!!!! Nic dobrego z tego nie będzie.

Askier
@pracownik

Sam.sobie odpowiedziałeś.. Tu już tylko chodzi o wyciśnięcie jak cytrynki z tego materiału ludzkiego który jest ile się da przed ucieczką firmy w przyszłe postępowanie resteukturyzacyjne czy upadłościowe.. Zawsze tak się dzieje i raczej radzę szukać nowej pracy..

Beata
@Ulalla

Też to słyszałam...podwyżki od maja dla osób funkcyjnych ale nie mają to być duże kwoty. Kiedyś była podstawa i dodatki za staż i niechorowalność, potem wrzucili to wszystko do jednej beczki a my wyszliśmy jak Zabłocki na mydle. Najniższa poszła w górę a my funkcyjni wciąż tak samo...dramat

kandydat

Jakie są stawki na salonach w Warszawie jako zks? Słyszałam, że są różne w zależności od sklepu, czy to prawda?

kandydat

Dzięki, a podpowiedź jaka jest przeciętna stawka? Zwykle centrum handlowe ze średnim obrotem pewnie.

@kandydat

Prawda dostaniesz podstawę i ewentualnie premie kwartalną.Zadnych dodatków nie ma.

kandydat

No i właśnie o ta podstawę mi chodzi, jaka to jest kwota? Mówię o zastępcy.

@kandydat

Podobno około 500 zł więcej niż zwykły pracownik.A zwykły pracownik zarabia najniższą krajową gdy ma cały etat ( ale obecnie to tylko kierownik, zastępca,lider i dekorator) a reszta sprzedawców ma 3/4 etatu,lub 1/2 etatu. Wpisz w google i od razu ci się wyświetli ile obecnie wynosi najniższa krajowa i dodaj sobie 500 zł.Bardzo możliwe że to jest różnie w zależności od wielkości miasta i sklepu.Ale taką mam informacje od znajomej która jest zastępcą kierownika obecnie na średniej wielkości sklepie.

@pracownik

Smutne to. Taka duża firma, tak się reklamują, a płacą tak marnie.

@kandydat

Ccc zawsze płaciło minimalna krajową, jedyne co ich ratowało to dodatki (np. Wawa dodatek aglomeracyjny za pracę w dużym mieście)

@kandydat

Masz rację bardzo to smutne.Sprzedawcy na sklepach BARDZO CIĘŻKO PRACUJĄ !!!!! a w zamian dostają najmniejsze pieniądze i po wielu latach ciężkiej pracy obniżenie z całego etatu na 3/4 etatu !!!!!!!!! Kompletnie nie są DOCENIANI !!!!. A bez zwykłych sprzedawców NIC SAMO SIĘ NIE ZROBI !!!!! Może być najpiękniej ułożony salon ale bez dobrych sprzedawców sprzeda się tylko niewielka część towaru !!!!!!! Kompletnie nie rozumiem DLACZEGO W TEJ FIRMIE NAJGORZEJ SĄ OPŁACANI SPRZEDAWCY ?????? PRZECIEŻ TO ONI CIĄGNĄ CAŁĄ SPRZEDAŻ DO GÓRY !!!!!! KTO PODEJMUJE TAKIE DECYZJE ????? PRZECIEŻ DOBRZY SPRZEDAWCY TO FUNDAMENT KAŻDEJ FIRMY KTÓRA ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ !!!!!! A co w takich sytuacjach z ZAANGAŻOWANIEM PRACOWNIKÓW ????? Bardzo ciężka praca za 2 tyś miesięcznie !!!!!!!! BARDZO TO SMUTNE !!!!!.

@kandydat

Średnio kwota, 4000/4500 zł/brutto przy srednim obrocie sklepu. Ale szkoda nerwow, stresu i zdrowia na tą pracę.

kandydat

Chyba muszę zmienić nick bo już kandydatem nie jestem. Dowiedziałam się jakie są obowiązki na zastępcę, masakra. To jest kilka stanowisk w jednym! Te dodatki nie ratują wcale sytuacji bo przy takiej pracy jakiej się spodziewam myślę, że 5k to minimum. Choć wydaje się to dużo na tą branże to jak wyżej, nie spotkałam się żeby w którejś sieciowe był taki zapieprz. Współczuję.

@kandydat

MASZ RACJĘ !!!!!! Tu masz wiele stanowisk w jednym !!!!! a pensja JEDNA!!!! Większość sieciówek to w obecnych czasach najgorsze prace.Dlatego jest taka rotacja i ciągle są przyjęcia.Najniższa krajowa a dla sprzedawców 3/4 etatu !!!! W czasach kiedy wszystko bardzo poszło w górę !!!!! Smutne to !!!!

@pracownik

Zgadzam się z Tobą W STU PROCENTACH !!!!! W każdej dobrej firmie sprzedażowej DOBRY SPRZEDAWCA TO SKARB !!!!!!! Sprzedawcy mają bezpośredni kontakt z klientem i to oni są najlepszą wizytówką firmy !!!!!!! Bo są z klientem codziennie przez wiele godzin !!!! I jak w tej firmie są traktowani i doceniani NAJGORZEJ !!!!!! Tnie im się etaty z całych na 3/4 !!!!! To nic dobrego z Tobą nie będzie!!!! Sami kierownicy,liderzy czy dekoratorzy NIC NIE ZDZIAŁAJĄ !!!!!! SPRZEDAWCY SĄ TYM NAJWAŻNIEJSZYM OGNIWEM W BEZPOŚREDNIM KONTAKCIE Z KLIENTEM !!!!! I niedowartościowany,smutny, zniechęcony , kiepsko opłacany sprzedawca NIE ZROBI WYNIKÓW !!!!!!!!!

kandydat

Jesteś zastępca, pracowałaś na tym stanowisku w LPP i CCC? Jeśli nie to nie wprowadzaj w błąd. Mój komentarz odnosi się do stanowiska zastępcy i tego ile mają obowiązków.

Ciekawe
@kandydat

Głupoty wypisujesz ;) najłatwiej tylko narzekać Byłam, teraz jestem KS, wiem jak wyglądają stawki i praca. Zastępca ma 500 zł więcej niż minimalna, porównaj do CCC.

Nowy pracownik
@kandydat

O tak masz rację ja jestem nowym pracownikiem i jestem w dużym SZOKU !!!!! to co widzę od środka.Zwykli sprzedawcy co robią NAJWIĘCEJ !!!!! mają płacone marne grosze !!!! Ucięli im etaty na 3/4 !!!! po wielu latach ciężkiej pracy !!!!! Taką otrzymali nagrodę od firmy za swój CIĘŻKI TRUD i LATA WYRZECZEŃ !!!!! Zero DOCENIENIA !!!!! pracowników.W głowie się to nie mieści jak można tak poniżyć wieloletnich oddanych tej pracy sprzedawców.Praca tu jest bardzo ciężka i 90% spoczywa na barkach sprzedawców !!!!! To oni robią zwózki, przekładają codziennie sklep tysiące pudełek !!!!! , robią dostawy, sprzątają, robią zamówienia, obsługują klientów, układają sklep, robią marketing i setki innych zajęć..........OBOWIĄZKÓW SETKI !!!!! I dostają za to najmniejsze pieniądze !!!!! Około 2 tyś miesięcznie !!!!! Bardzo Wam współczuję że tak zostaliście potraktowani !!!!!! Sprzątaczka zarabia więcej niż wy i nie ma TYLU OBOWIĄZKÓW CO WY !!!!! Ja już szukam nowej pracy.Nigdy nie chciałabym znaleźć się na Waszym miejscu i być tak potraktowana jak Wy .

@Ciekawe

Pozostaje mi tylko współczuć i życzyć mimo wszystko podwyższenia poprzeczki. To, że gdzieś jest gorzej nie znaczy, że później jest super- to dalej (usunięte przez administratora), tylko mniejsze. Uważam, że w CCC zakres obowiązków nie ma odwzorowania w rzeczywistości, zadań jest więcej niż powinno i robi się przez to kilka stanowisk. Kasa jest niska! Nie wmowisz mi, ze 4,5k brutto to dużo na zastępcę! Jest wiele miejsc pracy w obsłudze klienta, gdzie pracując na najniższym szczeblu 4500 to podstawa w Warszawie. A często są to pracę mniej fizyczne. I jeszcze jedno, dodatki jakie oferuje CCC były fajne przed 2020- wtedy Multisport to było coś! Opieka medyczna- wow. Teraz jest to podstawa, nie dorzucając nic więcej nie są wcale atrakcyjni. Podsumowując, po rozszyfrowaniu Twojego wpisu bo powiem szczerze, że napisany jest kiepsko, myślę, że za nisko się cenisz.

byly
@Ciekawe

Serio uważasz, że obowiązki kiero i zks są ok? Byłam kiero, roboty jest od cholery i tyle stresu, że to nie warte za taką kasę. Dlatego odeszłam, szanujmy siebie. Chyba, że pracujesz na jakims małym salonie, bez wizytacji i może jeszcze w czasie lockdownu to do Ciebie jeździli moi ludzie. Wtedy ok, mniej roboty ale kasa i tak marna. CCC płaci grosze!

Ktoś

Luksus to zapraszam. Jak pozasuwasz z językiem na plecach to zobaczysz luksus. Zależy od salonu ale na dzień dobry masz np 2 osoby A do zrobienia dostawą, oms, (usunięte przez administratora) wynieść i wywalić towar A najlepiej to w pułki wsadzić bo przyjedzie krd i będzie opiernicz , pilnować tabelek itp albo info że prezes wizytacje robi A wtedy nic nie można robić z towarem. Tylko obsługa. A prezesiķ z błotem może zmieszać za byle g... Nie wspominając już, że klienci są bardzo roszczeniowi ( firma włazi im w (usunięte przez administratora) i to dosłownie) więc dawaj na tydzień

Jola
@kandydat

Czasem jest to mniej niż 500zl więcej niż ma sprzedawca, a On wiadomo najniższa????duża jest różnica między kierownikiem a zastępca bądź liderem a robią to samo.

Aniaxxx

Odradzam staż w tej firmie byłam jakiś czas temu i spotkałam się z (usunięte przez administratora)i stresową atmosferą (ciągle czułam, ze całe zło to moja wina, jakieś dziwne uwagi) Starsze niektóre pracownice zachowują się jakby miały się za lepsze. Chociaż nie wiem czy to koniecznie ich wina, czułam, że same są zestresowane. Bo czasem były naprawdę miłe. Strasznie dziwna atmosfera w pracy. Uwagi które dostawałam od kierowniczki były mało motywujące, czułam jakbym przeszkadzała im, a jednak wzieli mnie na staż żeby mnie czegoś nauczyć, a dodatkowo mieli dodatkowego pracownika. Chodziłam zestresowana, nie wszystko zawsze wiedziałam, bo byłam dużo młodsza od nich i nie miałam takiego doswiadczenia, o dużo rzeczy musiałam dopytywać, instrukcje były niejasne. Zraziło mnie to do tej firmy i wiem, że już tak chętnie zakupów nie będę tu robiła. Pewnie w innych firmach może być podobnie, ale jest to przykre, bo jeśli jest się zespołem powinno być dużo motywacji i zdrowego podejścia do pracy, tymbardziej jak się bierze pod skrzydła młoda osobę dla której wszystko nie jest jasne. Chociaż wiem ze teraz ciężko o prace i każdy ma instynkt przetrwania, wszystko drogie, dość ciężko się żyje, a psychika na tym cierpi. Zastanówcie się czego potrzebujecie ja poprostu czułam się dziwnie.

Nina444

Jak wygląda praca godzinowo przy pracy na pół etatu? Przychodzicie na zmiany jeśli tak to od której do której?

ruda
@Nina444

Na pewno nie są to 'sztywne' godziny. Są 3 zmiany ranne, 'środkowe' i popołudniowe. Przypuścmy, że salon otwiera się o 9:00. Rzadko będziesz przychodzić na 9:00. Przed otwarciem trzeba zrobić masę rzeczy, zamówienia internetowe z nocy i rzeczy które zostały z wczoraj.. a zostają zawsze :) Jak to mówią 'Grafik jest zmieniany w zależnosci od potrzeb salonu'.. Dostajesz grafik na dany miesiac ale zmienia się on 3 razy w tygodniu. Pytanie o czas pracy w tej firmie to wielka niewiadoma... Ja mam niby 3/4 etatu a i tak pracuje po 8-9 godzin, stawka miesieczna jest taka sama niezaleznie ile pracujesz a te niby nadgodziny są przekładane na mityczne dni wolne których i tak nie ma... czas na zmiane....

@Nina444

Grafik jest elastyczny, więc nie ma konkretnych sztywnych godzin pracy.Pracujesz w różnych godzinach w takich jakich jesteś potrzebna na sklepie(robisz dostawę, sprzątasz,pakujesz paczki,robisz zwózkę,robisz marketing, przykładasz salon , obsługa klientów.........). Bardzo różnie to wygląda 10-14,14-18,18-22,17-21,8-12 ,7-11 i tak dalej......... zależy to od wielkości sklepu i godzin otwarcia danego sklepu.Czy to jest mały sklep( czynny od 9 do 18 lub 19),czy to jest duży sklep w centrum handlowym(czynny od 10 do 21 lub 10-22).Zależy to również od kierownika na danym sklepie.Także musisz popracować i sama się przekonać czy taki rodzaj pracy Ci odpowiada.Grafik jest rzeczywiście zmieniany bardzo często i niestety nie jest sprawiedliwe rozdzielany na każdego . Ale podobno też są sklepy na terenie Polski że grafik jest bardzo sprawiedliwie rozdzielany, także zobaczysz jak trafisz i jaką będziesz miała kierowniczkę.

byly
@ruda

Nie ma wypłacanych dopracowane? Kiedyś były co miesiąc normalnie wypłacane.

@byly

Teraz odkąd całe etaty zostały pocięte na 3/4 etatu ???? jak na razie NIE MA ŻADNYCH DOPRACOWAŃ.Może jak przyjdzie duży ruch,to wrócą dopracowania bo dawniej rzeczywiście były i zawsze były wypłacane na czas.Przynajmniej na naszym sklepie nigdy nie było zaległości z tego powodu.

Nina444
@ruda

Na rozmowie o pracę kiero mnie zapewniała ze nadgodziny sa płatne i ze nie trzeba ich robić jesli sie nie chce . Jeśli jest inaczej to troche nie fair ze wprowadza się przyszłego pracownika w błąd. Dzięki za odpowiedź

Kinga
@Nina444

Niestety masz rację na rozmowie o pracę mówiono mi wszystko w jasnych barwach a rzeczywistość okazała się zupełnie inna.Po co to kłamać? Przecież nikt nie jest ani ślepy ani głupi ! I wystarczy że trochę popracuje i wszystko zobaczy od środka jak jest naprawdę.Ja pracowałam około rok i to co zobaczyłam to nigdzie indziej się z takim traktowaniem nie spotkałam.Pracownicy którzy się bardzo starają i wykonują swoją pracę dużo ponadto co powinni dostają taką samą pensję co pracownicy którzy w swoją pracę wkładają 40% swoich możliwości.No bo po co dawać więcej jak i tak każdy dostanie taką samą pensję 3/4 etatu około 2 tyś.netto.To jest chory system wynagrodzeń.Zaangażwany sprzedawca kompletnie tam nie jest wynagradzany finansowo w żaden sposób ani doceniany !!!! .Dostaje taką samą pensję co obiboki a robi robotę za czterech.Beznadziejny system premiowania,premia jest jak wyrobisz 100% planu miesięcznego a plany są bardzo wysokie a premia gdy już Ci się uda wyrobić ten plan od 200 do 300zł. Jak zrobisz 99% planu to nie dostaniesz ani jednej złotówki !!!!! Bo brakło Ci 1%. !!!!!! Chore to !!!!! Także dobrzy sprzedawcy uciekają bo po co robić za czterech a pensja ta sama.Etaty pocięli nawet starym pracownikom !!!!! na 3/4 etatu nie patrząc że Ci ludzie robili na tą firmę wiele lat i oddali tam mnóstwo swojego zdrowia !!!!!

Iza

Poznał już ktoś tą nową regionalną -podkarpackie? Jak wrażenia dajcie znać ????

Kszych

Ma ktoś info jak policzą premie za luty, bez planów na oms ?

Przeca
@Kszych

Przeca są plany oms, tylko widocznie do Ciebie nie dotarły.

Meysyxd12

Witam. Czy wypłaty są równo 10 na koncie, czy zdarzają się wcześniej ?

LS
@Meysyxd12

Wypłaty są zwykle wcześniej

Beata

Witam mam pytanie odnośnie zarobków na okresie próbnym i jaki jest system pracy ? Złożyłam CV i chce się od Was dowiedzieć .

pracownik 111
@Beata

Wystarczy że przeczytasz już napisane opinie.System pracy jest taki sam jak u stałego pracownika.I płaca również.3/4 etatu około 2 tyś netto na rękę.W tej pracy nie ma znaczenia czy pracujesz 10 lat czy pierwszy miesiąc wszyscy mają taką samą pensję.Dawniej był dodatek za staż ale już go zabrali.Więc jest goła pensja,a jak uda Ci się wyrobić premię to dostaniesz 200-300 zł netto więcej do pensji. Żadnych innych dodatków finansowych nie ma.Pracujesz po 6 godzin w zależności jak będziesz potrzebna na sklepie.Nieraz możesz dostać 8 g.lub 10 jak będzie taka potrzeba.Praca jest ciężka,wielozadaniowa.Ale to już sama musisz popracować i zobaczyć czy odpowiada Ci taka praca.

Hej Odradzam wszystkim pracę teraz w firmie nigdy tak nie było a zmiana RKS to było coś najgorszego co mogło nas spotkać jeszcze takiego RKS nie było jest złośliwa i mściwa patrzy tylko na siebie ciągle poniża kierowników na zoomach jak i pracowników powinni coś w firmie z tym zrobić bo sobie za dużo pozwala 20 lat pracuje i myśli że jej wszystko wolno jeśli nie odpuści to wiem że dziewczyny szykują pozew do sądu na nią pisze na grupach w późnych godzinach w niedzielę i uważa że na dniu wolnym masz jej odpisywać bo jeśli nie to Cię zrówna z ziemią poniży przy wszystkich dodam że jestem z regionu Śląska kto pracuje to wie o której RKS pisze.

Ola

Nakręca się jedna od drugiej, krakowska nie lepsza jedno wielkie poniżanie pracowników ale przyjdzie i czas na nie tak jak na ich przyjaciółkę Basię której stworzyli fikcyjne stanowisko na pół roku żeby mogli jej później wręczyć wypowiedzenie z tytułu likwidacji stanowiska ????. Nie wiem na co czekacie jak macie podstawy to idźcie do sądu i walczcie a nie wypisujcie głupot jakie jesteście pokrzywzone tylko zacznijcie to udowadniać

@Ola

Ciekawe w jaki sposób poniża cię regionalna ...nie spotkałam się z żadną taka sytuacją

Pracownik0000

Pewnie jesteś tą regionalną więc możesz się tutaj nie wygłupiać? Każdy wie jak wygląda sytuacja w CCC. Jaki pan taki kram. Większych buraków w żadnej firmie nie spotkasz.

Pracownik 1
@Pracownik0000

Zastanawia mnie jedno - skoro tak bardzo jest Wam źle to po co się męczycie? To już nie te czasy że były trzy firmy na krzyż na rynku pracy. Źle Ci- zmień to. Każdemu pasuje co innego. Po co wylewacie te swoje żale i frustracje tutaj? A, przecież anonimowo można dowalać każdemu ile się da. Szkoda że nie macie odwagi powiedzieć tego wprost do zainteresowanych. A że tu też wypowiadają się byli pracownicy to w ogóle tego nie rozumiem. Po co? Skoro się "uwolniles" to żyj swoim szczęściem i odpuść. Każdy ma swój rozum. Bez tych Waszych mądrości. Firma się zmienia bo rynek się zmienia. Jak nie zgadzasz się z tym to szukaj szczęścia tam gdzie je dostaniesz Twoim zdaniem - powodzenia....

Akala11113445
@Pracownik0000

No chyba przesadzasz. Dziewczyna się zapytała w jaki sposób poniża was RKS. Chyba jednak tego nie robią skoro nie możesz wymienić choć 1 sposobu. Bo pisać ogólnie i obrażać jest łatwo. Gorzej podać przyklad choćby 1 konkretny.

Ilona

Bycie pod telefonem kiedy ma się dzień wolny/urlop to jest standard. Do mnie dzwoniła kierowniczka, ale wiem że zawsze dlatego se regionalna tak kazała, bo im się przypomniało że na wczoraj miała być zrobiona wyprzedaz/przerzut/bzurdny marketing sklepu/cokolwiek. Do tej pory nie zapomnę jak przyszedł covid, I miały być dwie osoby pod telefonem na wypadek gdyby trzeba było przyjść do sklepu ogarnąć jakieś dokumenty itp, zgłosiły się dwie koleżanki, a potem kierowniczka dostała ochrzan, że czemu to nie mogłam być ja, skoro mam blisko do pracy. Sorry, to ze mam blisko, nie oznacza że mam być dziewczynką na posyłki, bo tak się ubzdurało jednej z mazowieckich RKS.

Nika
@Akala11113445

Moja RKS właśnie potrafi poniżyć i to na rozmowie z wspólnej z HR jak i na kierowniczych zoomach. Nie będę podawać przykładów, wierzcie że nie docenienie kierownika w grupie i wyśmiewanie go jest tak mega przykre, że szkoda czasu dawać sobą pomiatać.

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 451.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 386, z czego 14 to opinie pozytywne, 227 to opinie negatywne, a 145 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC?

Kandydaci do pracy w CCC napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC