Opinie o Constans-Plus Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Constans-Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Constans-Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Constans-Plus Sp. z o.o. w Gdynia

była pracownica

Nie, nie wiemy. Jak widać, nawet przegrane procesy niewiele dają.

zatroskany

a takie moje pytanko do obecnych / potencjalnych pracowników : czy wiecie że prezes ma na swoim koncie przegrane procesy z byłymi pracownikami o mobbing i temu podobne sprawy ? Jeżeli nie wiecie, to popytajcie pracowników o długim stażu pracy (+4 lata, o ile jeszcze wogle tacy tam są) o co dlaczego doszło do procesu :-) C+ omijać z daleka !!!!

była pracownica

Radku- jeżeli: interesuje Cię praca za darmo przez pierwszy miesiąc lub nawet dwa, potem wystarczy Ci najniższa krajowa, jeśli nadmierny stres , presja i fakty opisane powyżej odpowiadają Ci- zapraszamy serdecznie. Najlepiej przekonać się na własnej skórze.

CAŁA PRAWDA

Witam czytających zainteresowanych tą firmą. Lepiej dla każdego żeby na tym etapie to zainteresowanie zakończył, bo inaczej będziesz potrzebował brać leki na uspokojenie, jak nie psychotropy. Ten prostak szef to gnida jakich mało. Wyżywa się na pracownikach, gnoi ich i zwala wine za byle co. Co moi poprzednicy piszą to jest święta prawda, ta gnida jest okropnie chciwa, do markerów wlewał rozpuszczalnik. Zalega z płatnościami. Jest cwany, zatrudnia młode osoby co daje im 1200zł na ręke i mają wszystko robić w firmie łącznie z chodzeniem na poczte. wie dobrze że młoda osoba bez doświadczenia nie będzie miała wygurowanych wymagań płacowych. Już nie wspomne jak on kłamie swoim klientom. Temat "samochód służbowy" to rzeka. Jak włączyło się klime to śmierdziało trupem- rozwalający się grat bez działającego hamulca ręcznego. Mój partner który pracował w tej firmie przychodził do domu struty i bardzo przeżywał stosowany mobbing w tej firmie. ODRADZAM PRACY U TEGO PSYCHOLA.

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa w biurze rachunkowym oferowane przez firmę Constans-Plus Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
robocop

ale tutaj właśnie chodzi o spedycję drogową - szef rozkazuje Ci szukać najtańszych przewoźników i oczywiście im nie płaci po kilka miesięcy. (jak już ktoś napisał, nawet i 7 ). Potem tacy przewoźnicy tylko się śmieją ci do słuchawki gdy dzwonisz do nich z pytaniem czy chcieli by coś od nas. No i trzeba brać tych co sobie liczą więcej $$$ za transport i tutaj koło się zamyka - bo jak nie "wyczarujesz" najtańszego przewoźnika na rynku to masz odrazu zarzuty oto że dostajesz "w łapę" od transportowców za naganianie im roboty (standardowo jak prezes ma dobry humor to zarzuca ci "tylko" branie 50 zł. od kontenera, a jak ma zły to to że chcesz celowo doprowadzić go do bankructwa i że wyrzuci Cię z pracy z "wilczym biletem" na wszystkie firmy transportwe/spedycyjne na pomorzu) Po paru takich akcjach odszedłem do innego NORMALNEGO pracodawcy A na końcu trzeba jeszcze dodać iż na 3miejskim rynku przewoźników kontenerów Constans Plus jest na kilku czarnych listach - spedytorzy / dyspozytorzy z firm transportowych MAJĄ POPROSTU ZAKAZ BRANIA OD NAS KONTENERÓW Z UWAGI NA PŁATNOŚCI !!!!

q

taki charakter prezesuncia. wszystkie płatności w C+ wykonuje osobiście szefuncio i najlepiej można opisać to za pomocą cytatu z Wesela, "Taki jest chytry, że g%%%o by spod siebie zjadł. Wszystkie jego interesy na szybki grosz nastawione, tu chapnąć, tam oszukać"

byłaX

7 to i tak dobry wynik :-) jak odbierałam telefony w sprawie płatności to aktualny rekordzista miał chyba zobowiązania na 10 miesięcy po terminie (usunięte przez administratora)

trans

zatory zatorami, ale nie (usunięte przez administratora) po 7 !!! MIESIĘCY - (usunięte przez administratora)

Ex

Zatory były cały czas i raczej będą... Niezadowoleni pracownicy = słaby biznes. Prosty rachunek.

transportowiec

a czy ciągle są u was takie gigantyczne zatory z płatnościami(usunięte przez administratora)?

Ex

Żadnych zobowiązań nie podpisują, ale byłam świadkiem, jak szef powiedział: macie się nie kontaktować z panem X. A oni się nie kontaktowali, chociaż był to ich dobry kolega. Jak widać pan szef ma siłę perswazji, której nie można się oprzeć. Obecnie mam cięższą pracę, jednak tego co przeżywałam w opisanej firmie nie da się zapomnieć. I wolę mieć cięższą pracę i spokój psychiczny niż niestabilną, w której jest się tylko tanią siłą roboczą. Brrrrr....

???

tak czytam i czytam te wpisy(usunięte przez administratora)i jedno co mnie najbardziej zadziwiło to w jaki sposób szef zabranie obecnym pracownikom kontaktować się z byłymi ? Trzeba podpisywać odpowiednie zobowiązania ? Szefo sprawdza billingi telefonów ? Trzeba mu dostarczać na koniec każdego dnia kompletną rozpiską "co, gdzie, kiedy i z kim" się robiło poprzedniego dnia po wyjściu z pracy ? To że szefowie są przedziwni, to wiadomo nie od dziś. Jedni to dusigrosze a inni mają kieszenie otwarte. Jedni flegmatycy a inni to furiaci – spotkałem się z obydwoma typami w swojej karierze, ale ten wpis brzmi totalnie absurdalnie. Ciekawe co by było gdyby pracownicy byli ze sobą spokrewnieni (np. jakieś dalsze kuzynostwo) – musieli by dostarczać odpowiednie fotografie z wigilii na potwierdzenie tego że nie widzieli się ? :-)

Alex

Miałem zostać pracownikiem tej firmy,ale po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych komentarza zrezygnowalem z propozycji pracy.(usunięte przez administratora)

ex

Okolo 2-3 osob rocznie, a to duzo jak na taka mala firme. Kazdy chce zdobyc troche doswiadczenia, a potem ucieka raz dwa tam, gdzie lepiej.

xxx

to jaką wy tam macie rotację ? co miesiąc ktoś odchodzi czy co ? ilu np. ludzi odeszło w przeciągu ostatniego roku ?

Ex

Można rzec, że to nawet (usunięte przez administratora), skoro pracownik trzęsie się, gdy ma być wezwany do pokoju szefa. Jak na taki rodzaj pracy, niewielkie wynagrodzenie nie pozwalające na utrzymanie się w dużym mieście. Brak profesjonalizmu w podejściu do pracowników. Wskazuje na to duża rotacja.

alojzy

Zapomniałem dodać, że wszędzie, ale nie w c+.

alojzy

A właśnie może być słodko jak obiecują.

miało być...i koleżanka musiała siedzieć w okularach przeciwsłonecznych w biurze :)

by ły

w robocie zapomnij o jakichlokwiek podwyżkach - nawet jak się starasz, robisz "ponad stan", wychodzisz z własnymi pomysłami - to zawsze słyszysz jedną i tą samą śpiewkę "teraz jest ciężka sytuacja w firmie itd. itp." NIE WIERZ W NIC co mówi szef o ew. rozwoju firmy, nowych pomysłach - usprawnieniach, w bonusy, premie na koniec miesiąca, % od zysku z nowych klientów - to wszystko BAJKI. Znalazłem klienta i nic - jak kamień w wodę. Kolega znalazł klienta - kolejny kamień. Praktycznie natychmiast odeszliśmy z C+ - teraz mam spokojna prace i NORMALNEGO SZEFA PAMIETAJ (potencjalny pracowniku) - nikt jeszcze nie dostał obiecanych premii w historii tej firmy, ba nawet szef poobcinał forse dla starszych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Constans-Plus Sp. z o.o. - Gdynia

Constans-Plus Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Adm. J. Unruga 58
    81-181 Gdynia