Opinie o Forglass Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Forglass Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Forglass Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forglass Sp. z o.o. w Kraków

@endy dlaczego rekrutacja niepoważna ?

endy

Firma niepoważna, rekrutacja mało profesjonalna. Brak odpowiedzi odnośnie zatrudnienia bądź nie. Nie polecam!

Antek

Czy w związku z sytuacją jaka mamy firma wprowadza jakieś zmiany? Czy w ogóle będzie rekrutować?

Jaki dress code obowiązuje w Forglass Sp. z o.o.?

Bogna Podkowińska

W normalne dni pracy każdy ubiera się wedle uznania, jedynie w dni kiedy gościmy naszych klientów ubieramy się bardziej formalnie.

Leszno
Zbyszek

Pracowałem krótko, ale wystarczająco, żeby poznać strukturę firmy. Nie polecam aplikacji i podjęcia zatrudnienia.

leszek

Witam pracowałem w firmie For glass w Lubz fabryka ISOVER( 2 tygodnie). Stanowisko operatora koparki, miła atmosfera praca odbywała się po 12 h.

Mariusz
@leszek

Tak jak kolega wyzej tez pracowałem w lubz z for glassem pełna profesja

Bogna Podkowińska

W firmie pracuję od pól roku. Jestem pracownikiem biurowym. W firmie jest duże tempo, co jest spowodowane niesamowicie szybkim rozwojem. Doznałam dużego szacunku w firmie od pracowników na różnym szczeblu oraz szefa, który docenia moje zaangażowanie. W firmie ciekawym benefitem są zajęcia językowe w godzinach pracy dla pracowników oraz szkolenia rozwojowe bez podpisywania umów lojalnościowych. Bardzo dobra atmosfera pracy, dużo młodych ludzi, którym zarząd nie boi się powierzać coraz trudniejszych zadań. Decydując się na współpracę z firmą moją jedyną obawą było, czy firma ze 100% polskim kapitałem jest na tyle rozwojowa i otwarta aby zapewnić mi satysfakcjonującą, rozwojową pracę. Na ten moment nie mam już żadnych wątpliwości. Polecam!

@Bogna Podkowińska

Ciesze się, że jesteś zadowolona ze swojej dotychczasowej pracy w firmie Forglass. Dobrze, że pracodawca przez pół roku Twojej pracy dał się poznać z dobrej strony. Osobiście zaciekawiło mnie to, co napisałaś o zajęciach językowych w trakcie godzin pracy. Mogłabyś napisać, ile one trwają? Biorąc w nich udział, nie trzeba później, tego czasu pracy odrabiać zostając dłużej? Liczę, że wyjaśnisz, jak to w rzeczywistości wygląda.

@Adrian

@Adrian, jeśli chodzi o zajęcia językowe odbywają się 2 razy w tygodniu po 1h. Są one wliczone w czas pracy, którego nie trzeba odrabiać. W firmie jest kilka grup dobranych według poziomu znajomości języka.

@Bogna Podkowińska

Prócz kursów językowych jakie jeszcze są benefity? Mam na myśli dofinansowanie do wypoczynku letniego lub bony na święta. Także premie za dobre wyniki byłyby dużym plusem. Czy pracodawca je zapewnia?

@Adrian

Karta Multisport, możliwość wyboru rozszerzonego pakietu ubezpieczeniowego, dodatkowo pikniki rodzinne, spotkania wigilijne oraz wyjzdy na warsztaty (co roku cała firma wyjeżdża na zorganizowane warsztaty dla pracowników) i imprezy integracyjne.

@Bogna Podkowińska

Wygląda to całkiem obiecująco. Szczególnie te wyjazdy integracyjne oraz coroczne warsztaty dla zatrudnionych osób. Mogłabyś przedstawić szczegóły takiego wyjazdu? Ile on trwa oraz czy pracownik przebywający na nim normalnie ma wpisywane, jakby był w pracy?

@Bogna Podkowińska

Dobrze widzieć pozytywne opinie. Czy orientuje się może Pani na jakie zarobki można liczyć w firmie Forglass? Myślę tutaj o stanowiskach biurowych na które widziałem aktualna rekrutację, asystent kierownika projektu/ młodszy inżynier projektu? Pozdrawiam

@zainteresowany

Bardzo dobrze się składa, że o to zapytałeś, ponieważ ja również jetem ciekawa, jak mniej więcej kształtują się zarobki w Forglass. Całkiem przypadkiem dowiedziałam się, iż, jeśli chodzi o stanowisko Młodszego Inżyniera Kontraktu, pracodawca stawia konkretne wymagania wobec kandydatów. Należy chociażby posiadać wykształcenie wyższe techniczne, a także znać język angielski na poziomie min. B2. Możesz mi powiedzieć, czy spełniasz te wymogi?

@Maja

Ja osobiście startuję na inne stanowisko ale wymogi są bardzo podobne. Spełniam wyżej wymienione, ale też nie mam pojęcia jak duża może być chętnych kandydatów oraz na jakie wynagrodzenie możemy liczyć.

@Maja

Jeśli chodzi o moje stanowisko to wymogi były zupełnie inne niż na stanowisko inżyniera kontraktu. Jeśli chodzi o stanowisko inżyniera kontraktu to wyższe wykształcenie techniczne to warunek konieczny. Zakres działania firmy jest międzynarodowy stąd język angielski na poziomie min. B2 to wymóg na większość stanowisk w naszej firmie. Zarobki w firmie uzależnione są od wielu czynników takich jak wykształcenie, umiejętności, doświadczenie.

@Bogna Podkowińska

W komentarzach widać że niektórzy narzekają na zarobki jako pracownicy fizyczni. Oczywiście zarobki muszą zależeć od doświadczenia, ale powiedzmy mam namysli człowieka z niedużym doświadczeniem po studiach technicznych oczywiście ze znajomością języka angielskiego, startującego na jedno z powyżej wspomnianych stanowisk. Czy jesteś w stanie podać nam jakieś widełki?

pytanie
@Bogna Podkowińska

Dzień dobry. Wiadomo, że zarobki zależą od wielu czynników, jednak są przedziały, które można podać, jeśli się zna. Sporo użytkowników o to pyta właśnie. Pytamy, bo spełniamy te warunki, dlatego jeśli ktoś zna przedziały zarobków net/brutt dla pracowników biurowych, prosimy o napisanie (choćby bardzo dużego przedziału). Pozdrawiam

odpowiedź
@pytanie

Niestety często nie chce się podać możliwych zarobków i kandydat poświęca swój czas na rozmowy kwalifikacyjne natomiast. Czasem po rozmowie albo nie dostaje żadnej odpowiedzi zwrotnej albo oferowane pieniądze są miejsze niż go interesują. Nie twierdze, że tak jest w tym przypadku aczkolwiek to jest dość powszechna praktyka

@odpowiedź

Masz rację, takie sytuacje są dosyć często spotykane. Może ktoś z osób, które pracują w Forglass Sp. z o.o. będzie w stanie powiedzieć coś więcej? Widzę, że byliście zainteresowani tą pracą, dajcie znać jeśli wzięliście udział w rekrutacji!

@Bogna Podkowińska

A jak wygląda awans wewnątrz firmy? Czy są rekrutację wewnętrzne lub jakieś konkursy dające szansę na zmianę stanowiska?

@Maja

Zdecydowana większość wyższych stanowisk jest zajmowana przez osoby z firmy na zasadzie awansu. Rzadkością jest w takiej sytuacji zatrudnianie kogoś "z zewnątrz". Jeśli chodzi o sam proces awansu to wygląda to różnie w różnych działach, jednak firma stawia na młodych ,ambitnych ludzi i jeśli ktoś chce się rozwijać w strukturach firmy z pewnością będzie miał taką szansę czy w swoim dziale, czy też w innym.

Ewa95

Pracowaam w trakcie studiów w dziale projektowym. Praca ogólnie okej, dużo projektów. Niestety musiałam zrezygnować bo miałam dużo zajęć

forewerjang

nie dostałem pracy bo mam za slaby angielski. Troche dziwne, przeciez maja lekcje angieslkiego w pracy to bym sier podciagnal szybko

PanPiecyk

Sama rozmowa rekrutacyjna w moim odczuciu była ok, bardzo duży minus za brak szacunku do kandydata - mimo zadeklarowania odpowiedzi do pewnego terminu brak ani negatywnej ani pozytywnej. Skoro ktoś poświęca swój czas na wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym to odpowiedź mu się należy a pozostawienie go bez niej jest conajmniej niegrzeczne.

Komentarz
@.

Zgadzam się. Szkoda poświęcać swój czas na rekrutacje w tej firmie. Nie otrzymałem nawet informacji zwrotnej, żadnego dziękuję za udział w rekrutacji.

@Komentarz

Niestety, brak informacji zwrotnej po rozmowie o pracę, to dosyć częsty problem. A jakie pytania Ci zadawano? Powiedz jeszcze, na jakie stanowisko w Forglass aplikowałeś. Dzięki.

@Maja

Ja dostałem odpowiedź, co prawda negatywną ale przynajmniej wiedziałem na czym stoję.

Zofia

Nie polecam. Rekrutacja na poziomie szkoły podstawowej.

Komentarz
@Zofia

Może warto dodając opinię zawrzeć konkretne przykłady, a nie używać powyższych zwrotów, które nic nie wnoszą do dyskusji, a wręcz nawet świadczą o poziomie osoby piszącej. Jeśli nawet w Pani przekonaniu była na niskim poziomie, to proszę opisz ją. Wtedy każdy będzie mógł wyrobić sobie swoje zdanie, czy to faktycznie niski poziom, czy jednak nie.

Czy pracodawca Forglass Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak. Chociażby w dniu dzisiejszym cała firma wróciła z dwudniowych warsztatów

Proces rekrutacji na bardzo niskim poziomie, chaotyczny i nieprofesjonalny. Panie zajmujące się przeprowadzanie procesu rekrutacji nie mają raczej żadnego przygotowania merytorycznego. Pytania zadawane podczas rozmów kwalifikacyjnych nie służą weryfikacji wiedzy ani umiejętności. Odradzam aplikowanie. Szkoda czasu.

pytanie

Czy zna ktoś szacunkowe zarobki dla pracowników biurowych/ technicznych?

Alicja

Na stronie firmy możemy przeczytać, że Forglass Sp. z o.o. ufa pracownikom, pozwalając im pracować samodzielnie. A Wy jakie macie doświadczenia?

Alek
@Alicja

To prawda. Ufają i pozwalają pracować samodzielnie jednocześnie trzeba na to zasłużyć dobrą pracą.

BYŁY PRACOWNIK
@Alicja

Pan Zbyszek jeden z prezesow jak to na budowie dobitnie zaznacza , jest filozofem i uwaza sie za najmadrzejszego a swoich pracownikow ma za glopkow , samodzielnie nie pozwala pracowac tylko pod swoim nadzorem i pod swoje dyktando a najczesciej nie ma racji , po prostu prezes nie zna sie na swojjej pracy .

Alicja

@czary, zapewniam, że negatywne opinie nie są systematycznie usuwane, ponieważ ze względu na staranie się o zachowanie rzetelności tego forum ważne są wszystkie opinie bez względu na ich wymowę. Rzeczywiście może dojść do sytuacji, w której administrator zdecyduje się na archiwizację wpisów, ale tylko w tych przypadkach, w których łamią one zasady regulaminu tego forum.

niezadowolony

Jestem jak co dzien i pisze negatyw ktory jest nagminnie usuwany , a wiec PAN wspanialy prezes ZBYSZEK SZ. wpowadza na budowie chaos nerwowke czyli tyran krzyczy i wyzywa swoich pracownikow uprawia MOBBING . FIRMY NIE POLECAM WRECZ ODRADZAM . CI KTORZY RAZ PRACOWALI Z PANEM ZBYSZKIEM DRUGI RAZ JUZ NIE CHCA JECHAC NA DRUGA BUDOWE .

@niezadowolony

kolego, dobra rada, Positivum do kupienia w aptece, Twoje posty świadczą o Tobie i o Twojej złej woli, myślę że w tej chwili działają odwrotnie niż zamierzony cel, czyli szkalowanie Pana Zbyszka. Miłego Dnia :)

@niezadowolony

Publiczne pomówienie podlega karze: Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

bartek

Kolego, jak widać mam odwagę się podpisać, Bartek to Bartek a nie żaden Pan Zbyszek, to co ja napisałem to nie groźba, chciałem Ci tylko uświadomić że stąpasz po cienkiej linie, uwierz mi piszę tak dla Twojego dobra, ja mam staż pracy 22 lata, pracowałem w różnych firmach, w każdej są osoby które da się lubić, i takie których się nie lubi, ale to Twoja sprawa, ja Cię nie znam, nie znam też Pana Zbyszka, zważ tylko że jako Twój przełożony na budowie jest odpowiedzialny za wszystkich podległych ludzi, za Ciebie również... To nie są groźby, chciałem Ci tylko uświadomić że to łamiesz prawo, choć nie jesteś tego świadomy. To tyle w tym temacie.

A co ty myslisz ze nie ma swiatkow na to co ja opisuje ze to bajki , nieprawda . A ty panie Bartek nie masz na imie Zbyszek ?

Jerry

Nie wiem z kąd tyle negatywnych opini o firmie.... jeśli ktos sie angażuje to jest zadowolony. Jak nie.... to proste

Zostaw merytoryczną opinię o Forglass Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Forglass Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Forglass Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forglass Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Forglass Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Forglass Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Forglass Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.

Forglass Sp. z o.o.