Opinie o Forglass Sp. z o.o.

hgf

Jesli chodzi o te wyjazdy sluzbowe, to jakich stanowisk one dotycza ? Czy trzeba jezdzic ? Na jak dlugo ? Jak czesto (Pon-Pt) ?

Alicja

Na stronie firmy możemy przeczytać, że Forglass Sp. z o.o. ufa pracownikom, pozwalając im pracować samodzielnie. A Wy jakie macie doświadczenia?

Alek
@Alicja 16.03.2017 14:56

To prawda. Ufają i pozwalają pracować samodzielnie jednocześnie trzeba na to zasłużyć dobrą pracą.

polko

Tłumacz języka francuskiego jest u nich teraz potrzebna no i wydaje mi się, że dosyć dobrze jest płatna na pewno z tego co widze, wiec to na plus jest.

paweł

czy jest praca w firmie forglass na stanowisko monter spawacz 2014r pracowalem w firmie forglass

Forglass

@mamajasia Rozważamy kilka opcji - tak zeby drugiej stronie również pasowało. Ustalimy to osobicie z osobą, która zostanie wybrana na to stanowisko. Tak jak napisaliśmy w ogłoszeniu - idelana praca dla studenta ponieważ w związku z eleastycznymi godzinami pracy można bez problemu pogodzić zajęcia na uczelni z pracą.

Forglass

mki - będziemy miec. Cały czas można do nas aplikować na rekrutacja@forglass.eu Jesteśmy firma, która się rozwija i potrzebujemy nowych pracowników. Zachęcam więc do aplikowania na interesujące Was stanowiska.

Forglass

Prowadzimy ciągłą rekrutację, więc każdy zainteresowany pracą w naszej fiemie może przesyłac swoje CV na adres rekrutacja@forglass.eu oczywiście z dopiskiem na jakie stanoiwsko. Plik CV najlepiej nazwać swoim imieniem i nazwiskiem.

Hej Asia, jestem pracownikiem firmy Forglass. Nie ma zadnych przeszkód aby kobieta została Kierownikiem Montażu. Rekrutowaliśmy w przeszłości na to stanowisko i na rozmowy były zaproszone również kobiety. Jedyne co utrudnia karierę zaróno kobietą jak mężczyzną to bardzo częste i długie wyjazdy służbowe, któe nie wszystkim odpowiadają.

Jest wolne miejsce na kierownika w Czestochowie .Poprzedniego zwolnili.Rotacja jak wszędzie.

Jola

Zamieścili nowe oferty pracy na serwise gowork.pl Niestety w większości dla mężczyzn

Jak oceniasz wynagrodzenia w firmie Forglass Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Forglass Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forglass Sp. z o.o.