Forglass Sp. z o.o.
3 30

Opinie o Forglass Sp. z o.o.

Alicja

@czary, zapewniam, że negatywne opinie nie są systematycznie usuwane, ponieważ ze względu na staranie się o zachowanie rzetelności tego forum ważne są wszystkie opinie bez względu na ich wymowę. Rzeczywiście może dojść do sytuacji, w której administrator zdecyduje się na archiwizację wpisów, ale tylko w tych przypadkach, w których łamią one zasady regulaminu tego forum.

niezadowolony

Jestem jak co dzien i pisze negatyw ktory jest nagminnie usuwany , a wiec PAN wspanialy prezes ZBYSZEK SZ. wpowadza na budowie chaos nerwowke czyli tyran krzyczy i wyzywa swoich pracownikow uprawia MOBBING . FIRMY NIE POLECAM WRECZ ODRADZAM . CI KTORZY RAZ PRACOWALI Z PANEM ZBYSZKIEM DRUGI RAZ JUZ NIE CHCA JECHAC NA DRUGA BUDOWE .

bartek

Kolego, jak widać mam odwagę się podpisać, Bartek to Bartek a nie żaden Pan Zbyszek, to co ja napisałem to nie groźba, chciałem Ci tylko uświadomić że stąpasz po cienkiej linie, uwierz mi piszę tak dla Twojego dobra, ja mam staż pracy 22 lata, pracowałem w różnych firmach, w każdej są osoby które da się lubić, i takie których się nie lubi, ale to Twoja sprawa, ja Cię nie znam, nie znam też Pana Zbyszka, zważ tylko że jako Twój przełożony na budowie jest odpowiedzialny za wszystkich podległych ludzi, za Ciebie również... To nie są groźby, chciałem Ci tylko uświadomić że to łamiesz prawo, choć nie jesteś tego świadomy. To tyle w tym temacie.

anonymous

A co ty myslisz ze nie ma swiatkow na to co ja opisuje ze to bajki , nieprawda . A ty panie Bartek nie masz na imie Zbyszek ?

Jerry

Nie wiem z kąd tyle negatywnych opini o firmie.... jeśli ktos sie angażuje to jest zadowolony. Jak nie.... to proste

Kamil

Zgadzam się z niezadowolony. Ta firma to dno !

Aggg

Dlaczego moje negatywnie opinie są cały czas usuwane ? Wstyd !

Agg

Nie polecam ! (usunięte przez administratora)

czary

Systematycznie usuwane są z portalu opinie negatywne prawidłowo wskazujące warunki pracy w Forglass, a publikowane tylko te pozytywne. Ukrywanie nieprawidłowości wcześniej czy później wyjdzie na forum publiczne, świadczy to tylko o rzetelności firmy.

Alicja

@Krakus, opisałeś rozmowę kwalifikacyjną, w której wziąłeś udział. Z Twojego wpisu wynika, że nie podobała Ci się. Mógłbyś jednak napisać jak wyglądał cały proces rekrutacyjny w Forglass Sp. z o.o. ? Z ilu etapów się składał? Jak długo czekałeś, po złożeniu CV, na pierwszy kontakt z firmą?

Filip

Forglass to bardzo dobra firma. Ale trzeba powiedzieć sobie jasno, że dla ludzi myślących i zaangażowanych!!!

@Filip
@Filip 06.02.2018 12:15

Dobry dowcip!!! bardzo dobra firma!? nic bardziej mylnego. Pracownicy to sama 'młodzież' bez doświadczenia, pracująca za kiepskiej jakości pieniądze. Lokalowo bardzo ciasno siedzimy sobie wszyscy na głowie. (usunięte przez administratora)

hgf

Jesli chodzi o te wyjazdy sluzbowe, to jakich stanowisk one dotycza ? Czy trzeba jezdzic ? Na jak dlugo ? Jak czesto (Pon-Pt) ?

@hgf 07.07.2017 09:22

Wszystko zależy od tego o jakie stanowisko pytasz?

Krakus

Rozmowa kwalifikacyjna na bardzo niskim poziomie merytorycznym, pytania zadawane chaotycznie bez sprecyzowanego schematu, brak rzetelnego sprawdzenia wiedzy kandydata, w tym znajomość języków obcych. Komisja kwalifikacyjna na bardzo niskim poziomie wiedzy w obszarze 'miękkiego HR'. Zadawane pytania bardziej w kierunku przydatnym do rozwiązania bieżących problemów działu Kadr i Płac w zakresie oddelegowania pracowników poza granice RP, wyciąganie informacji w zakresie problemów związanych z oddelegowaniem. Podpytywanie, zasięganie informacji ukierunkowanych w zakresie zagadnień oddelegowania.

Alicja

Na stronie firmy możemy przeczytać, że Forglass Sp. z o.o. ufa pracownikom, pozwalając im pracować samodzielnie. A Wy jakie macie doświadczenia?

Alek
@Alicja 16.03.2017 14:56

To prawda. Ufają i pozwalają pracować samodzielnie jednocześnie trzeba na to zasłużyć dobrą pracą.

polko

Tłumacz języka francuskiego jest u nich teraz potrzebna no i wydaje mi się, że dosyć dobrze jest płatna na pewno z tego co widze, wiec to na plus jest.

paweł

czy jest praca w firmie forglass na stanowisko monter spawacz 2014r pracowalem w firmie forglass

Forglass

@mamajasia Rozważamy kilka opcji - tak zeby drugiej stronie również pasowało. Ustalimy to osobicie z osobą, która zostanie wybrana na to stanowisko. Tak jak napisaliśmy w ogłoszeniu - idelana praca dla studenta ponieważ w związku z eleastycznymi godzinami pracy można bez problemu pogodzić zajęcia na uczelni z pracą.

Forglass

mki - będziemy miec. Cały czas można do nas aplikować na rekrutacja@forglass.eu Jesteśmy firma, która się rozwija i potrzebujemy nowych pracowników. Zachęcam więc do aplikowania na interesujące Was stanowiska.

Forglass

Prowadzimy ciągłą rekrutację, więc każdy zainteresowany pracą w naszej fiemie może przesyłac swoje CV na adres rekrutacja@forglass.eu oczywiście z dopiskiem na jakie stanoiwsko. Plik CV najlepiej nazwać swoim imieniem i nazwiskiem.

Hej Asia, jestem pracownikiem firmy Forglass. Nie ma zadnych przeszkód aby kobieta została Kierownikiem Montażu. Rekrutowaliśmy w przeszłości na to stanowisko i na rozmowy były zaproszone również kobiety. Jedyne co utrudnia karierę zaróno kobietą jak mężczyzną to bardzo częste i długie wyjazdy służbowe, któe nie wszystkim odpowiadają.

Jest wolne miejsce na kierownika w Czestochowie .Poprzedniego zwolnili.Rotacja jak wszędzie.

Jola

Zamieścili nowe oferty pracy na serwise gowork.pl Niestety w większości dla mężczyzn

Jak oceniasz wynagrodzenia w firmie Forglass Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Forglass Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forglass Sp. z o.o.