Opinie o Forglass Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Forglass Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Forglass Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forglass Sp. z o.o. w Kraków

Kamil

Zgadzam się z niezadowolony. Ta firma to dno !

Aggg

Dlaczego moje negatywnie opinie są cały czas usuwane ? Wstyd !

Agg

Nie polecam ! (usunięte przez administratora)

czary

Systematycznie usuwane są z portalu opinie negatywne prawidłowo wskazujące warunki pracy w Forglass, a publikowane tylko te pozytywne. Ukrywanie nieprawidłowości wcześniej czy później wyjdzie na forum publiczne, świadczy to tylko o rzetelności firmy.

Alicja

@Krakus, opisałeś rozmowę kwalifikacyjną, w której wziąłeś udział. Z Twojego wpisu wynika, że nie podobała Ci się. Mógłbyś jednak napisać jak wyglądał cały proces rekrutacyjny w Forglass Sp. z o.o. ? Z ilu etapów się składał? Jak długo czekałeś, po złożeniu CV, na pierwszy kontakt z firmą?

@Alicja
@Alicja

Cóż, rekrutacja składała się z 2 spotkań, chociaż rekrutacją nazwać tego nie można,. Osoby prowadzące spotkania, nie miały pojęcia o sposobie i metodach prowadzenia rekrutacji. Spotkania rekrutacyjne są prezentacją wizerunku i wiedzy kandydata oraz prezentacją firmy, wymagany jest m. in. profesjonalny biznesowy ubiór.

Filip

Forglass to bardzo dobra firma. Ale trzeba powiedzieć sobie jasno, że dla ludzi myślących i zaangażowanych!!!

@Filip
@Filip

Dobry dowcip!!! bardzo dobra firma!? nic bardziej mylnego. Pracownicy to sama 'młodzież' bez doświadczenia, pracująca za kiepskiej jakości pieniądze. Lokalowo bardzo ciasno siedzimy sobie wszyscy na głowie. (usunięte przez administratora)

hgf

Jesli chodzi o te wyjazdy sluzbowe, to jakich stanowisk one dotycza ? Czy trzeba jezdzic ? Na jak dlugo ? Jak czesto (Pon-Pt) ?

@hgf

Wszystko zależy od tego o jakie stanowisko pytasz?

Krakus

Rozmowa kwalifikacyjna na bardzo niskim poziomie merytorycznym, pytania zadawane chaotycznie bez sprecyzowanego schematu, brak rzetelnego sprawdzenia wiedzy kandydata, w tym znajomość języków obcych. Komisja kwalifikacyjna na bardzo niskim poziomie wiedzy w obszarze 'miękkiego HR'. Zadawane pytania bardziej w kierunku przydatnym do rozwiązania bieżących problemów działu Kadr i Płac w zakresie oddelegowania pracowników poza granice RP, wyciąganie informacji w zakresie problemów związanych z oddelegowaniem. Podpytywanie, zasięganie informacji ukierunkowanych w zakresie zagadnień oddelegowania.

polko

Tłumacz języka francuskiego jest u nich teraz potrzebna no i wydaje mi się, że dosyć dobrze jest płatna na pewno z tego co widze, wiec to na plus jest.

paweł

czy jest praca w firmie forglass na stanowisko monter spawacz 2014r pracowalem w firmie forglass

Forglass

@mamajasia Rozważamy kilka opcji - tak zeby drugiej stronie również pasowało. Ustalimy to osobicie z osobą, która zostanie wybrana na to stanowisko. Tak jak napisaliśmy w ogłoszeniu - idelana praca dla studenta ponieważ w związku z eleastycznymi godzinami pracy można bez problemu pogodzić zajęcia na uczelni z pracą.

Forglass

mki - będziemy miec. Cały czas można do nas aplikować na rekrutacja@forglass.eu Jesteśmy firma, która się rozwija i potrzebujemy nowych pracowników. Zachęcam więc do aplikowania na interesujące Was stanowiska.

Forglass

Prowadzimy ciągłą rekrutację, więc każdy zainteresowany pracą w naszej fiemie może przesyłac swoje CV na adres rekrutacja@forglass.eu oczywiście z dopiskiem na jakie stanoiwsko. Plik CV najlepiej nazwać swoim imieniem i nazwiskiem.

Hej Asia, jestem pracownikiem firmy Forglass. Nie ma zadnych przeszkód aby kobieta została Kierownikiem Montażu. Rekrutowaliśmy w przeszłości na to stanowisko i na rozmowy były zaproszone również kobiety. Jedyne co utrudnia karierę zaróno kobietą jak mężczyzną to bardzo częste i długie wyjazdy służbowe, któe nie wszystkim odpowiadają.

Jest wolne miejsce na kierownika w Czestochowie .Poprzedniego zwolnili.Rotacja jak wszędzie.

Jola

Zamieścili nowe oferty pracy na serwise gowork.pl Niestety w większości dla mężczyzn

admin

Jak oceniasz wynagrodzenia w firmie Forglass Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Forglass Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Forglass Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Forglass Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forglass Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Forglass Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Forglass Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Forglass Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.

Forglass Sp. z o.o.