GS-Hydro

Gdynia

Opinie o GS-Hydro

LL

Dobre, firma nie ma systemu motywacyjnego i nie rozwija się od lat.

Weronika

@MŁO dzięki za aktualne informacje. Możesz napisać coś więcej o samych warunkach zatrudnienia, jakie obowiązują w GS-Hydro? Czy obowiązuje w firmie dodatkowo jakiś pakiet socjalny, czy też inne dodatkowe benefity?

MŁO

Jestem pracownikiem w GS-Hydro, wypłata na czas, atmosfera zdrowa i dobra. Zakres obowiązków jest po to aby pracownika rozliczać i jest to bardzo klarownie określone. Zespół wykształcony, kompetentny i wie czego chce. Ci co "odeszli (sami albo im podziękowano)" nie powinni mieć żalów, bo jak jest rekrutacja to składają papiery.

Były
@MŁO 21.09.2017 15:53

Serio tak idealnie? A wydawało mi się, że GS HYDRO właśnie na dniach ogłosił upadłość, więc jak to naprawdę jest?

Weronika

Pracujesz w GS-Hydro? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Jak firma motywuje pracowników? Jakie benefity oferuje? Czekamy na Wasze opinie.

dzięki

Wiecie jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na montera hydrauliki siłowej? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że Budowanie systemów hydrauliki siłowej w oparciu o powierzoną dokumentację nie jest dużym obowiązkiem, a wypłata jest w pełni terminowa?

Zostaw opinię o GS-Hydro - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GS-Hydro