Megabud

Tarnowskie Góry

Opinie o Megabud

les

ja interesowałem się pracą w Magabudzie @habib. W internecie nic nie mogę znaleźć bo nawet strona firmy nie działa , więc nawet nie wiem może te opinie tutaj to prawda??

Podwykonawca

Napiszę tak jako podwykonawca - nie wypłacalni od 5 miesięcy. Megabud, Ultrim to wszystko i to samo, mają kilka jeszcze spółeczek - wszystkie to bankruty. A zakładają spółki z o.o. żeby innym nie płacić - bo wtedy to spółka odpowiada do wielkości kapitału a nie osoby. Dziadostwo, dno dna. Nie polecam.

Paweł

Odradzam (usunięte przez moderatora)Z Wypłatami Duże Problemy NIE RYZYKUJCIE

TAKICH FIRM NIE POWINNO BYĆ

katowice

firma tylko na papierku bracia (usunięte przez moderatora) nie maja pojecia o budowlance zatrudniaja ludzi na czarno ludzie pija zamiast pracowac dno NIE POLECAM

piston

firma nie znajaca sie na niczym ... najpierw biora roboty a pozniej mysla nad tym kto to zrobi nie wyplacalni biora ludzi na 2 miesiace i zwalniaja znowu biora i tak w kolko praca na czarno a opinie pozytywna napisal sam szef tej firmy nie dajcie sie zbajerowac plastusiowym braciapozdrawiam

Zostaw opinię o Megabud - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megabud