Biuro rachunkowe Cecylia Wiklowska

Opinie o Biuro rachunkowe Cecylia Wiklowska

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Biuro rachunkowe Cecylia Wiklowska? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

gf

@legolas no wiesz twoja opinia byla dodana z grudniu przez swietami a z tego co wiem to w tym okresie bardzo czesto sa jakies rozne podywzki w firmach

Ada

Omijać to biuro szerokim łukiem i jak najdalej od Pani Wiklowskiej !

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Biuro rachunkowe Cecylia Wiklowska, pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw opinię o Biuro rachunkowe Cecylia Wiklowska - Krapkowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro rachunkowe Cecylia Wiklowska