Chespa Group Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Chespa Group Sp. z o.o.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!

Dziękujemy, że zechcieliście się zapoznać z opiniami na temat naszej firmy. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że pojawiłeś/łaś się tutaj, aby takiej właśnie opinii udzielić :)

Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.

Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail praca@chespa.eu

Cześć. Znalazłem ofertę dla pracownika gumowania wykrojników. Możecie mi opisać te prace? piszą ze pracuje się w oparciu o instrukcję i po prostu montuje. Ale czy to jakaś ciężka praca? Albo przede wszystkim monotonna? Zastanawiam się czy cokolwiek się zmienia z godziny na godzinę czy to jednak taki powtarzalny maraton?

LW Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Widzę że firma często rekrutuje a ja mam pytanie jeśli na stronie oficjalnej Chespa jest ogłoszenie na pracownika produkcji farb to oznacza to że rekrutacja jest cały czas mimo iż nie ma ogłoszenia na innych stronach? Czy najlepiej jest aplikować przez główną stronę firmy?

Patrząc po komentarzach martwię się czy rotacja na wykrojnikach nie jest czasem duża. Teraz jest takie ogłoszenie tutaj, a jeszcze w grudniu ktoś tu pytał. Wiecie coś na ten temat? W ofercie jest wzmianka o stabilnym zatrudnieniu, czegoś takiego szukam. Umowa o pracę na czas nieokreślony jak bardzo realna jest?

Nowy wpis

Rozwijamy się :) W zeszłym roku zmieniliśmy lokalizację przenosząc się do znacznie większej nowej hali produkcyjnej, w związku z czym potrzebujemy wielu pracowników i często rekrutujemy. Firma stawia na długoletnie relacje z obecnymi, jak i przyszłymi pracownikami. Po przebyciu okresu próbnego podpisujemy zazwyczaj umowę na czas określony, a następnie umowę na czas nieokreślony, zależy nam na pracownikach na stałe.

xv

Może ktoś opisać jak wygląda praca na produkcji wykrojników w firmie? Jakieś rady dla początkujących osób na tym stanowisku? Jak wygląda szkolenie i czy ta praca jest trudna? Czy wpływ na stawkę ma moje doświadczenie i umiejętności?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Chespa Group Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ze znajomością j.niemieckiego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Ano tak jak Firma pisała parę dni temu właśnie widzę jeszcze to dostępne ogłoszenie na wykrojniki. Czy jest tu ktoś kto na nich robi i by opisał mniej więcej ogólne miejsce pracy? prócz atmosfery interesują mnie warunki na miejscu. BHP, poziom czystości, narzędzia do pracy. ogólnie to dobrze się pracuje?

Nie wszystkie działy lab pracują na zmianę? Czyli które w zasadzie nie? widzę podane godziny ale nie wiem do których się one odnoszą, chce znać konkret. Szukają teraz swoją drogą na dział jakości, nie podają przy tym stawek, gdy patrzę po innych ofertach, sytuacja jest podobna. Czy je się negocjuje? Co wpływa na zarobki?

Tylko Laboratorium Kontroli Jakości pracuje na 3 zmiany. Pozostałe – Laboratorium Obsługi Klienta, Laboratorium Analityczne i Laboratorium Badawczo-Rozwojowe pracują w systemie jednozmianowym. Tak celem doprecyzowania - poszukiwany aktualnie pracownik działu Kontroli Jakości tyczy się produkcji wykrojników (a nie laboratorium) i właściwie jesteśmy na etapie finalizowania i zamykania rekrutacji :) Jeśli chodzi o brak stawek w ofertach pracy – wszelkie warunki finansowe i system premiowy omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej w biurze. Odpowiadamy również na wszelakie pytania, które nurtują kandydatów – jesteśmy otwarci i lubimy grać w otwarte karty, ale też lubimy zapytać o Twoje doświadczenie i dowiedzieć się jak najwięcej odnośnie Twoich predyspozycji do pracy.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!

Jagoda

Pisze, bo jestem zainteresowana stanowiskiem pracy Laboranta. Wymagają tam gotowości do pracy na 3 zmiany. I czy wiecie, jak godzinowo to wygląda? Czyli od której do której? I czy zmiany sa też weekendami?

km
@Jagoda

6-14, 14-22, 22-6 bez weekendów nie wszystkie działy laboratoryjne pracują w takim reżimie zmianowym

Zostaw merytoryczną opinię o Chespa Group Sp. z o.o. - Chorula

Chespa Group Sp. z o.o.