Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.

Opinie o Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Firma bardzo duża, wyróżnia się tematyką, każdy jest nagradzany miarą swojej pracy, a zawsze znajdą się różne opinie. Chcesz zobaczyć jak jest, to idź zobacz, nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Polecam

Koparka
 Opinia

Praca ciężka, warunki szkodliwe jednak szefostwo uważa inaczej, wypłaty nie równe uzależnione od premii , kierownictwo nie liczy się z pracownikiem, pracy coraz więcej , wymagania coraz wieksze, a zarobki są mniejsze . Nie polecam.

Były pracownik produkcyjny
 Opinia

Bardzo duża rozbieżność w płacach na te same stanowiska, trzeba walczyć o swoje od samego początku. Jednym słowem ludzie na tych samych stanowiskach zarabiają nawet o tysiąc złotych mniej lub więcej. A że w firmie jest srogo karana rozmowa na temat zarobków, ludzie są przestraszeni i nie udzielają się. Dobre stanowiska z góry są obsadzone. Bardzo ciężka a wręcz niemożliwa droga awansu (nie mylić z rozwojem na stanowisku i innymi szkoleniami). Nie ma socjali ani związków zawodowych. Sporą część wypłaty stanowi premia, którą zabierają za najmniejsze pierdoły. Pomimo tego firma dalej się rozwija, tak jak i przez ostatnie lata, ale to nie powinno nikogo dziwić, jest to bardzo wąska specjalizacja i także jest to firma jedna z większych w rejonie. Biorąc pod uwagę inne firmy płace są nie najgorsze. O ile sobie wywalczysz. A jeśli chodzi o ludzi, to już kwestia gustu.. Jest tam wielu pracowników, którym firma zawdzięcza wiele i są znakomici, pracujący od wielu lat i nie tylko.. ale tumanów i plotkarzy też nie brakuje. Z tego co się orientuje, to opinie na temat firmy, ludzi i zarobków mogą się różnić ponieważ każda spółka ma swoją politykę. Ogólnie całą firmę po wielu latach pracy oceniam 6/10.

Tak5Nie
Klemens
@Były pracownik produkcyjny 20.06.2018 13:52

100% racji. Też tam pracowałem. Firma schodzi na psy.

Tak3Nie
denon73
@Były pracownik produkcyjny 20.06.2018 13:52

pracowałem tam i zgadzam się z tobą wypłaty nigdy nie wiadomo ile się doostanie bo to zależy od widzimi się dyrektora i kierowników a spróbuj zachorować to jesteś karany 3 razy premia roczna premia przy wypłacie i jeszcze góra sobie urwie jakieś głupie szkolenia robią i przeważnie w czasie urlopowym nieobecność zabierają z premii

Tak3Nie
ss
 Opinia

praca ciezka i bardzo szkodliwa do emerytury na pewno nie pociągniesz nie polecam

Tak8Nie
Denon73
 Opinia

firma spada na psy zarobki za 2018 mniejsze jak za 2017 to znaczy że nową firme buduje kosztem pracowników nie polecam tej firmy nikomu zresztą zwolnienia pracowników o czymś znaczą!!!!!!!

Tak14Nie
Stefan
 Opinia

Niech każdy odpowie sobie na pytanie czy wszyscy jednakowo pracują i jednakowo znają się na robocie żeby oczekiwać jednakowego wynagrodzenia?

Opinia

Czemu pracownicy firmy Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o. nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

gość
 Opinia

Przecież jak dobrze się u nich dzieje to lepiej próbować się załapać. W końcu jak relacje opierają się na dobrych stosunkach, to ma to odzwierciedlenie w zarobkach, bo dorzucają premie do tego jakieś.

Tak36Nie
Iras
 Opinia

Praca na farbach jest ciezka. Placone jest w terminie. Zasady bhp przestrzegane z przymruzeniem oka ale gra. Polecam

Tak13Nie
 Opinia

Masz nowe wiadomości na temat firmy Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o. oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o. - Krapkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.