Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.

Krapkowice

Opinie o Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.

gość

Przecież jak dobrze się u nich dzieje to lepiej próbować się załapać. W końcu jak relacje opierają się na dobrych stosunkach, to ma to odzwierciedlenie w zarobkach, bo dorzucają premie do tego jakieś.

Iras

Praca na farbach jest ciezka. Placone jest w terminie. Zasady bhp przestrzegane z przymruzeniem oka ale gra. Polecam

Masz nowe wiadomości na temat firmy Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o. oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o. - Krapkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.