Opinie o Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o. w Krapkowice

Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.
counter
3 4 26 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
pracownik
Nazwa działu: Produkcja
@Pytanie

Wigilia jest dniem wolnym zarówno jak Sylwester

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Aneta
@pracownik

@pracownik O! To duży plus dla Chespa. Nie wszystkie firmy dają pracownikom wolny Sylwester. A czy firma finansuje swoim pracownikom wczasy pod gruszą? Ten aspekt też jest na plus?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Niemrawy Nowy wpis
@Aneta

Tak.Oczywiscie bierzesz w te dni swój urlop.Wczasy pod gruszą?Zapomnij.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik Nowy wpis
@Niemrawy

@niemrawy, ale imprezy, które chespa organizuje kilka razy w roku dla pracowników i ich rodzin to nic?:)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.
 Pytanie

Witam. Widziałem, że firma poszukuje ludzi do pracy na wykrojnikach. Mógłby się ktoś wypowiedzieć jak wygląda praca i atmosfera w danym dziale? Pozdrawiam.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Mała

Z czego wynika ta różnica w płacach na jednym stanowisku? Czy to kwestia targowania się przy rekrutacji czy jednak zależy to od doświadczenia i kompetencji?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Biger
Nazwa działu: IT
@Mała

Wynagrodzenie zależy przede wszystkim od twojego doświadczenia i zaangażowania. Na początek dostaniesz wiadomo mniej od dłuższego stażem pracownika, ale jeśli będą widzieć że się angażujesz w pracy, chcesz się rozwijać, interesujesz się produkcją, uczysz się nowych rzeczy od innych pracowników, spokojnie możesz dostać podwyżkę. Początki są zawsze trudne, każdy kiedyś tak zaczynał, a później jak już opanujesz to będzie bajka.

Pomocna?
Tak1Nie8
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Berkin
Nazwa działu: IT

Najlepsza firma w jakiej okazję mam robić. Na start dostajesz 3000zł na rękę, po roku podwyżka , wypłaty są wypłacane na czas. Atmosfera w firmie jest super, widać że szef dba o pracowników w firmie. Ludzie są zadowoleni i spełnieni zawodowo. Na święta szef przygotowuje ekstra premie świąteczne.Na Mikołaja każdy ma dostać paczkę ze słodyczami. Widać jak firmie zależy zatrzymać dobrych i solidnych pracowników.

Pomocna?
Tak4Nie16
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 235 dni.
 Pytanie

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Alek

Jaki rodzaj zatrudnienia??

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kor2649

Firma się rozwija, zarobki dobre, atmosfera fajna, Pan Joachim to bardzo mądra osoba z pomysłem na biznes, Pan Artur to super człowiek, ma śliczna córkę, bardzo fajna firma z dobrymi współpracownikami i miła atmosfera, polecam bardzo !

Pomocna?
Tak6Nie19
Zgłoś4
Henry

Nie widzę powodu żeby wszyscy zarabiali równo gdyż nie wszyscy jednakowo przykładają się do pracy!!

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś4
12345
Nazwa działu: Handlowy

Firma bardzo duża, wyróżnia się tematyką, każdy jest nagradzany miarą swojej pracy, a zawsze znajdą się różne opinie. Chcesz zobaczyć jak jest, to idź zobacz, nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Polecam

Pomocna?
Tak3Nie9
Zgłoś5
Koparka
Nazwa działu: Produkcja

Praca ciężka, warunki szkodliwe jednak szefostwo uważa inaczej, wypłaty nie równe uzależnione od premii , kierownictwo nie liczy się z pracownikiem, pracy coraz więcej , wymagania coraz wieksze, a zarobki są mniejsze . Nie polecam.

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś
Były pracownik produkcyjny

Bardzo duża rozbieżność w płacach na te same stanowiska, trzeba walczyć o swoje od samego początku. Jednym słowem ludzie na tych samych stanowiskach zarabiają nawet o tysiąc złotych mniej lub więcej. A że w firmie jest srogo karana rozmowa na temat zarobków, ludzie są przestraszeni i nie udzielają się. Dobre stanowiska z góry są obsadzone. Bardzo ciężka a wręcz niemożliwa droga awansu (nie mylić z rozwojem na stanowisku i innymi szkoleniami). Nie ma socjali ani związków zawodowych. Sporą część wypłaty stanowi premia, którą zabierają za najmniejsze pierdoły. Pomimo tego firma dalej się rozwija, tak jak i przez ostatnie lata, ale to nie powinno nikogo dziwić, jest to bardzo wąska specjalizacja i także jest to firma jedna z większych w rejonie. Biorąc pod uwagę inne firmy płace są nie najgorsze. O ile sobie wywalczysz. A jeśli chodzi o ludzi, to już kwestia gustu.. Jest tam wielu pracowników, którym firma zawdzięcza wiele i są znakomici, pracujący od wielu lat i nie tylko.. ale tumanów i plotkarzy też nie brakuje. Z tego co się orientuje, to opinie na temat firmy, ludzi i zarobków mogą się różnić ponieważ każda spółka ma swoją politykę. Ogólnie całą firmę po wielu latach pracy oceniam 6/10.

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś
Klemens
Nazwa działu: Produkcja
@Były pracownik produkcyjny

100% racji. Też tam pracowałem. Firma schodzi na psy.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
denon73
Nazwa działu: Produkcja
@Były pracownik produkcyjny

pracowałem tam i zgadzam się z tobą wypłaty nigdy nie wiadomo ile się doostanie bo to zależy od widzimi się dyrektora i kierowników a spróbuj zachorować to jesteś karany 3 razy premia roczna premia przy wypłacie i jeszcze góra sobie urwie jakieś głupie szkolenia robią i przeważnie w czasie urlopowym nieobecność zabierają z premii

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ss

praca ciezka i bardzo szkodliwa do emerytury na pewno nie pociągniesz nie polecam

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
Denon73

firma spada na psy zarobki za 2018 mniejsze jak za 2017 to znaczy że nową firme buduje kosztem pracowników nie polecam tej firmy nikomu zresztą zwolnienia pracowników o czymś znaczą!!!!!!!

Pomocna?
Tak22Nie
Zgłoś
Stefan

Niech każdy odpowie sobie na pytanie czy wszyscy jednakowo pracują i jednakowo znają się na robocie żeby oczekiwać jednakowego wynagrodzenia?

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Administrator

Czemu pracownicy firmy Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o. nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
gość

Przecież jak dobrze się u nich dzieje to lepiej próbować się załapać. W końcu jak relacje opierają się na dobrych stosunkach, to ma to odzwierciedlenie w zarobkach, bo dorzucają premie do tego jakieś.

Pomocna?
Tak37Nie1
Zgłoś
Iras

Praca na farbach jest ciezka. Placone jest w terminie. Zasady bhp przestrzegane z przymruzeniem oka ale gra. Polecam

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Masz nowe wiadomości na temat firmy Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o. oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw opinię o Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o. - Krapkowice

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.