Corporate Image Sp. z o.o.

Opinie o Corporate Image Sp. z o.o.

Agata

@Pyza a dlaczego? Możesz napisać, co powoduje, że uważasz, że Corporate Image to zdziercy? Na jakim stanowisku pracujesz/ pracowałaś?

Pyza

Lepiej na kasę w biedronce iść niz do tych zdzierców

Agata

@Gosiu a mogłabyś powiedzieć co więcej? Forum ma za zadnie przysłużyć się obecnym i przyszłym pracownikom. Więc w wyrażaniu opinii warto zawrzeć jakieś argumenty, które rzeczywiście przemawiałby za tym, że w firmie jest super.

Gosi

Dla mnie super ! Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników. GOSIA

Byla

Film Tarantino Django, scena gdy Candy rozmawia z D'Artagnanem, zanim rzuci go na pożarcie psom - to kwintesencja bycia pracownikiem tej firmy. Zanim zaczniecie tam pracowac-obejrzyjcie.

Kasia

:-)

Bolek

Ja jestetem zadowolony.

Mis

Mam nadzieję, że będzie tutaj z każdą chwilą coraz lepiej i coraz przyjaźniej, widzę ogłoszenie dla Szwaczek w Warszawie i musze przyznać, że wygląda naprawdę fajnie

Znowu Ja

PIP nadchodzi...

Ja

Będziecie mieli toalete platna jak PIP wpadnie wy trole bagienne!!!

Zostaw opinię o Corporate Image Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corporate Image Sp. z o.o.