Diagnostyka Sp. z o.o. Laboratorium Centralne

Opinie o Diagnostyka Sp. z o.o. Laboratorium Centralne

ExDiag

Tragiczna firma, odradzam kazdemu, kto rozważa rozpoczęcie pracy tutaj. Ciągle bezpłatne nadgodziny, brak możliwości rozwoju, ciężka praca za psie pieniądze - o wiele lepiej iść do Lidla - mniejszy stres i spokojniejsza praca z lepszym socjalem. Zdecydowanie odradzam osobom ambitnym, ktorym zalezy na rozwoju i samorealizacji!

gaja12

no wiadomo, że kwota zarobków uzależniona jest od stanowiska, wiadomo, że laborancji mają wyższą, to normalne

pracowałem w tej firmie, wymagań dużo za dużo a wypłata 1010 zł netto stanowisko kurier

nn

Rekrutacja na handlowca trwała 5 minut, bo szanowni Państwo zapomnieli dodać że to praca na zastępstwo. Ogólnie wrażeń za dużo nie było ale atmosfera bardzo nie miła a ludzie tacy że bez kija nie podchodź.

Masz jakieś informacje na temat firmy Diagnostyka Sp. z o.o. Laboratorium Centralne? Wiesz jak odbywa się proces rekrutacyjny i czy atmosfera pracy jest dobra? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Diagnostyka Sp. z o.o. Laboratorium Centralne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Laboratorium Centralne