Diagnostyka Sp. z o.o. Laboratorium Centralne

Opinie o Diagnostyka Sp. z o.o. Laboratorium Centralne

Pracownik rejestracji

Odnośnie pracy w rejestracji- nie polecam. Kwestia szkolenia- trwa 2-3h, "a o reszte pytaj". Kiedy pytasz pierwsze co w odpowiedzi otrzymujesz westchnienie... skutkiem czego jest mnostwo bledow. Przy kazdym takim bledzie uslyszysz kilka milych slow typu "Ty ślepa jesteś", czesto tez ze "przeciez Ci o tym mówiłam" (?) Atmosfera niemila. M absolutnie nie nadaje sie na stanowisko kierownicze- brak konkretnego szkolenia, nie potrafi zarzadzac grupa, nie radzi sobie, stresuje sie kazda rozmowa z kierownictwem, pozwolila na stworzenie takiej atmosfery- chamskie odzywki do pracownikow, obgadywanie, szydzenie za plecami osoby, która ledwie oddali sie na metr. Jesli chdzi o wiedze, czesto (jako kierownik) nie zna odpowiedzi na zadawane pytanie i kieruje do informacji badz odpowiada "a moze wezmy tak; a niech bedzie; ja to nie wiem; zapytaj kogos innego". Jak ma tam panowac porzadek? Jesli chodzi o forme zatrudnienia to na poczatku umowa zlecenie, po czym szybko proponuja umowe o prace, zeby miec w pewniejszym stopniu kontrole nad pracownikiem. Mimo tego wiele osob pozostaje przy umowie zleceniu, poniewaz nie chce wiazac sie na dluzej z ta firma i miec zobowiazania w postaci okresu wypowiedzenia. Odnośnie zarobków- moglo byc gorzej. Kwestia czasu pracy (przy umowie zleceniu)- tak naprawde nigdy nie wiadomo o ktorej skonczysz. Teoretycznie masz grafik, praca w trybie zmianowym- zaczynasz od 6, 9:30, 10, 10:30, 11, 13. Zaczynajac prace o 10, 10:30, 11 zostajesz do konca...tj 17-20, a wiec spory przedzial czasowy, uzalezniony od nadmiaru pracy, obsady w danym dniu. Na rozmowie o prace oczywiscie nie poruszaja tego tematu tylko "praca w trybie zmianowym po 8h". Na podsumowanie zacytuje rozmowe z kierownikiem: -"M, zdajesz sobie sprawe, ze nikt nie bedzie chcial pracowac w takiej atmosferze i ze to Ty do takiej atmosfery doprowadzilas?" -"Tak, wiem ze masz racje"

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Diagnostyka Sp. z o.o. Laboratorium Centralne? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

PracownikDiag

Firma nie wypłaca nadgodzin, (usunięte przez administratora) za marne pieniądze po 10-12h dziennie, zero rozwoju. Odradzam wszystkim.

Był ktoś na rozmowie w Diagnostyka Sp. z o.o. Laboratorium Centralne? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

ExDiag

Tragiczna firma, odradzam kazdemu, kto rozważa rozpoczęcie pracy tutaj. Ciągle bezpłatne nadgodziny, brak możliwości rozwoju, ciężka praca za psie pieniądze - o wiele lepiej iść do Lidla - mniejszy stres i spokojniejsza praca z lepszym socjalem. Zdecydowanie odradzam osobom ambitnym, ktorym zalezy na rozwoju i samorealizacji!

gaja12

no wiadomo, że kwota zarobków uzależniona jest od stanowiska, wiadomo, że laborancji mają wyższą, to normalne

pracowałem w tej firmie, wymagań dużo za dużo a wypłata 1010 zł netto stanowisko kurier

nn

Rekrutacja na handlowca trwała 5 minut, bo szanowni Państwo zapomnieli dodać że to praca na zastępstwo. Ogólnie wrażeń za dużo nie było ale atmosfera bardzo nie miła a ludzie tacy że bez kija nie podchodź.

Masz jakieś informacje na temat firmy Diagnostyka Sp. z o.o. Laboratorium Centralne? Wiesz jak odbywa się proces rekrutacyjny i czy atmosfera pracy jest dobra? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Diagnostyka Sp. z o.o. Laboratorium Centralne - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Laboratorium Centralne