Opinie o Eko-Instal Sp.j. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eko-Instal Sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Eko-Instal Sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Instal Sp.j. w Bydgoszcz

Nierób

Cieszę się że Mnie tam nie ma-nie przyliżesz to się nie wybijesz, forsę jak tresowany pies w zębach masz przynosić, a spróbuj popełnić błąd!!! Beznadziejny dziedzic i dziedziczka "fortuny" prawdopodobnie zmarnują dorobek życia Romka którego znam od lat i prywatnie lubię. Nie potrafią budować zespołu bo nie znają branży. Zatrudniają niewykwalifikowanych ludzi co przekłada się na późniejsze efekty i rotację pracowników. Zaślepieni swoją zarozumiałością nie dostrzegają winy w swojej osobie i krótkowzrocznym działaniu. Firma rodzinna nie jest złą strategią pod warunkiem że ów krewni posiadają wiedzę, kompetencję lub jeżeli ich brak, uzbroją się w totalną determinację i nastawią na rozwój osobisty. Niestety w większości przypadków zasłaniają się nazwiskiem i "korzeniami", a to zadziała tylko w EKO, ponieważ w innych miejscach pracy nastąpi zderzenie z brutalną rzeczywistością. Jest grono branżowców którzy wiosłują jak trzeba i mają już swoje lata. Gdy ich zabraknie to może okazać się że koleżanki prezesówny i rodzina bujająca się od ściany do ściany na pół gwizdka może sobie nie poradzić. Prezesówna nie rozumie że handlowca klienci mogą odejść razem z Nim. (odnoszę wrażenie że wie to tylko Romek-bo takich właśnie ściągał).

Prawda
@Nierób

"Nie potrafią budować zespołu bo nie znają branży. Zatrudniają niewykwalifikowanych ludzi co przekłada się na późniejsze efekty i rotację pracowników." Komentarz z 2017 roku a ile w nim prawdy. Brawo za wyciągnięte wnioski, które śmiało mogę potwierdzić w 2023.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Eko-Instal Sp.j.?

@Eko-Instal Chabowscy Sp. z o.o

A często pojawiają się u Was rekrutacje wewnętrzne czy tylko poszukujecie ludzi spoza firmy? Czy rekrutacja to nie sama rozmowa kwalifikacyjna? Ile macie etapów? O zarobkach rozmawia się tuż przed podpisaniem umowy czy można to omówić wcześniej?

Adaś95

Kawaler się nie stara, jest wspólnikiem w firmie a do dziś nie wprowadzono jogi czy pilatesu dla pracowników. Dużym plusem jest uruchomienie platformy B2B, gdzie interface jest user-friendly, ale to nie wystarczy. Na stronie nie są dostępne wanny, co trzeba wziąć do namysłu. UWAGA! 66% pracowników jest za przerwą na brunch w godz 11:01 do 11:11, niby tylko 10 lat, znaczy minut a można to odczuć. Zarząd chętnie skosztowałby np. Serniczek czy hot tall chocolate mocha with whipped cream ze Starbucks. Niemniej jednak, powodzenia.

Amelia
@Adaś95

Ten dostęp do platformy ma każdy już od pierwszych dni pracy? O co chodzi z tą jogą i pilatesem, ludzie się tego domagają?

Adaś95 Nowy wpis

Amelia Nowy wpis
@Adaś95

Hanna Nowy wpis

Specjalista ds. handlowych w zakresie elementów wypalanych w wymaganiach podaną ma gotowość do wyjazdów służbowych. Mąż jest zainteresowany tą ofertą i zastanawiamy się ile realnie takie wyjazdy trwają? Wiadomo, dzieci. Jakie konkretnie narzędzia pracy zapewnia firma? Nie zostały one wymienione w ogłoszeniu?

Eko-Instal Chabowscy Sp. z o.o

Firma Eko-Instal Chabowscy Sp. z o.o. działa już ponad 30 lat. Jest to firma rodzinna, bo nie tylko nasz Zarząd to rodzina, ale my pracownicy często jesteśmy ze sobą spokrewnieni. Cenimy sobie lojalność i wspólną pracę przez wiele lat. Panuje u nas dobra atmosfera, dzięki temu pracownicy utożsamiają się z firmą, chętnie angażują w nowe zadania, okazują sobie wzajemne wsparcie i razem mierzą się z wyzwaniami. Korzystamy z dobrodziejstw poleceń pracowniczych. Kiedy już się poznamy, dla wygody często przechodzimy na „Ty”. Pracując w Eko-Instal mamy do dyspozycji nie tylko rodzinną atmosferę i pomoc ze strony koleżanek i kolegów, ale też szereg benefitów pozapłacowych: • pakiet opieki medycznej Lux Med, • ubezpieczenie grupowe, • kącik kawowy, • świadczenia na Święta Bożego Narodzenia, • świętowanie jubileuszy pracy, • imprezy integracyjne, • możliwość dofinansowania studiów i szkoleń, • rozwój/awans w ramach organizacji, • darmowe miejsce parkingowe, • na wybranych stanowiskach możliwość pracy zdalnej oraz możliwość elastycznego czasu pracy. Zapraszamy do składania aplikacji, nawet wtedy gdy nie jest prowadzona rekrutacja. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Eko-Instal

@Eko-Instal Chabowscy Sp. z o.o

Mnie interesuje, co zawiera ten pakiet medyczny? Czy to jakieś podstawowe usługi lub jest ograniczona ilość wizyt miesięcznie? I czy do tego pakietu można dołączyć swoją rodzinę? Jak można, to firma płaci za poszerzenie pakietu, czy pracownik sam musi to pokryć?

Eko-Instal Chabowscy Sp. z o.o

Pakiety oczywiście można poszerzać i dodawać członków rodziny. Pozdrawiamy Zespół Eko-Instal

@Eko-Instal Chabowscy Sp. z o.o

Ale zatrudniacie również ludzi spoza kręgu rodzinnego? Jakie świadczenia przewidziane są na gwiazdkę, dzieci pracowników może też coś dostają? Czy każde stanowisko ma możliwość pracy zdalnej? Proszę o podanie ewentualnie etatów, które są typowo stacjonarne.

Eko-Instal Chabowscy Sp. z o.o

Oczywiście. Firmy nie tworzą tylko pracownicy ze sobą spokrewnieni. Rekrutacje prowadzone są po to, aby wyłonić odpowiedniego kandydata na ogłaszane stanowisko. Wymaga to dopasowania się do wymagań stanowiska oraz kultury organizacyjnej firmy. Starannie analizujemy wszystkie informacje zebrane na każdym etapie rekrutacji przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu. Każde opublikowane przez nas ogłoszenie rekrutacyjne zawiera wszystkie informacje nt. danego stanowiska: wymagań, zakresu obowiązków, formy zatrudnienia czy trybu pracy. Pozdrawiamy Eko-Instal

Kornelia

Niedawno firma wrzuciła ogłoszenie dla kierownika produkcji. Idealna praca dla męża stąd pytanie czy jest szansa jeszcze na rekrutację czy już ktoś został zatrudniony? Widziałam, że wymagane jest doświadczenie 5 lat, mąż ma co prawda 3 lata, jest jakaś szansa żeby mimo to się dostać? W mile widzianych jest znajomość języka angielskiego, to nie jest problem, zastanawiają nas natomiast jakie widełki zarobkowe wchodzą w grę?

@Kornelia

Niestety w firmie Eko-Instal Chabowscy Sp. z o.o. nie istnieje stanowisko Kierownik Produkcji. Zapraszamy do śledzenia ogłoszeń i aplikowania na aktualne stanowiska. Pozdrawiamy Zespół Eko-Instal

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Eko-Instal Sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy KIEROWCA KAT C
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Nierób

Prawda
@Nierób

Pracowałem w jednym z oddziałów,kasa na czas umowa na tyle co zarabiasz ale praca ciężka nie adekwatna do zarobków,noszenie grzejników,ciężkie rury itd

Renata

Można liczyć chociaż na umowę o pracę na czas nieokreślony? I ile idzie tak mniej więcej zarobić, skoro uważasz, że ta praca jest nieadekwatna do zarobków? :/ Takie widełki fajnie by to zobrazowały. Może jednak dla mojego męża nie byłyby one takie złe. Właśnie planuje złożyć CV...

TAKA JEST PRAWDA

Czy ktoś w końcu zwróci uwagę na pracę Pana paczki z przyjęciówki ? Typ miga się od wszelkich ciężkich prac np. noszenia rur stalowych , miedzianych lub PP. Pracuje on 1,5 roku a nie widziano go jeszcze przy noszeniu rur a robią to wszyscy łącznie z logistykami. Pan paczka nie lubi też prac na dworze reszta ekipy musi pracować w deszczu lub na mrozie aby obsłużyć klienta, załadować auta w trasę, lub przyjąć dostawy a on sprawdza sobie paczuszki w ciepłym magazynie. Jego zmiana 6:00-14:00 jest bezsensowna nie wiemy co on robi 1,5 godziny jeśli dostawy przyjeżdżają od 7:30. Prawda jest taka że ustawił on sobie zmianę 6:00-14:00 pod siebie aby mógł chodzić do drugiej pracy, szkoda tylko że reszta nie może sobie dorobić bo pracuje na zmiany ranne i popołudniowe. Pan paczka lubi się też urwać 2 lub 3 godziny z pracy tych godzin nigdy nie odrabia. Jego pracowitość można podziwiać 26 i 27.04.2023 i 12.05.2023

Marzena
@TAKA JEST PRAWDA

A czy szefostwo godzi się na takie rzeczy czy może nic nie wie o tych sytuacjach? Powiedz mi czy wspomniany Pan ma płacone taką stawkę jak inni na tym samym etacie? Co to znaczy urwać z pracy, uzasadnia jakoś te wyjścia, a i tak ma płacone?

Paulina

Mnie zaciekawiło ich ogłoszenie na posadę Pracownik administracyjno-biurowy. Podali tam, że jest opcja pracy zdalnej, hybrydowej, stacjonarnej. Ale jak konkretnie to wygląda? To pracownik sobie wybiera, w jakiej formie pracuje? Skoro wszystkie trzy są możliwe, no to pracownik może sobie elastycznie układać grafik, w jaki sposób kiedy chce pracować? Jak praktycznie to wygląda?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Eko-Instal Sp.j.?

@pytanie

Podczas rozmowy rekrutacyjnej w Eko-Instal Chabowscy Sp. z o.o. zależy nam przede wszystkim na poznaniu kandydatek i kandydatów. Prosimy o przedstawienie dotychczasowego zawodowego doświadczenia oraz oczekiwań względem nowej pracy. Mogą pojawić się pytania o mocne strony, styl pracy, pożądany kierunek rozwoju oraz motywację do zmiany zawodowej drogi. Rozmowa jest równocześnie okazją do przedstawienia aplikującym profilu naszej działalności, zapoznania ze specyfiką obejmowanego stanowiska oraz strategią na najbliższy czas. pozdrawiamy Zespół Eko-Instal

Paulina

Rozmowa zdalna trwa 10 minut ponoć no i fajnie według mnie. A Jakie pytania padają na takiej rozmowie?

Xxxl
@Paulina

Daj sobie spokój dziewczyno z tą pracą. Każdy zdrowy na umyśle już tam nie pracuje, jesteś tam tylko chińskim robotem. Współczuję tym pracującym, ci cenni co zostali tak odejdą, kwestia czasu.

@Xxxl

@Xxxl Dziękujemy za tą opinię. Pozwolimy sobie jednak zauważyć, że ponad 41% całego naszego zespołu stanowią pracownicy z ponad 5-letnim stażem. Wśród naszych pracowników znajdują się też osoby, które przepracowały w firmie ponad 20 lat. Od początku działalności do największych wartości naszego przedsiębiorstwa należą ludzie. Wierzymy, że osoby, które decydują się na współpracę z nami, są z niej zadowolone. Pozdrawiamy zespół Eko-Instal

Iwona

W komentarzach pojawiła się opinia dotycząca niemiłego kierownika magazynu. Firma w odpowiedzi na krytykę zaproponowała, żeby tego rodzaju opinie wrzucać do skrzynek komunikacyjnych. Czy ktoś z pracowników korzystał z tej możliwości? Czy poruszone przez was problemy zostały w jakikolwiek sposób dzięki temu rozwiązane? Jeśli tak to jakie?

@Iwona

Od tego czasu wiele się zmieniło. Zatrudniliśmy Dyrektora Zarządzającego z dużym doświadczeniem w zarządzaniu magazynem. Odbyło się także wiele rozmów w palących kwestiach np. kwestii wyposażenia zaplecza socjalnego, systemu zarzadzania, możliwości skrócenia okresu wypowiedzenia itp. Magazyn został poddany zmianom organizacyjnym, tak, by pracownicy odczuli satysfakcjonujący komfort pracy. Ponadto firma wdraża nowoczesny system zarządzania magazynem oraz zmienia system składowania, co również przyczyni się do polepszenia warunków pracy.

@Eko-Instal

A jak wyglada teraz wasz socjal? Zapewnili wam np mikrofalówkę żeby sobie odgrzać jedzenie ?

@Paulina

Droga Paulino, nasi pracownicy mają zapewnione zaplecze socjalne powyżej standardu wymaganego przepisami. Możemy odgrzewać, parzyć kawę (również z ekspresu), herbatę, itp. Wszelkie zgłoszenia potrzeb zawsze pilnie analizujemy i w miarę możliwości dostosowujemy warunki pracy do oczekiwań pracowników. Jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi, także pod adresem mailowym uwagi@eko-instal.com.

Nik
@Eko-Instal

Tylko że na mikrofalówkę musieli składać się pracownicy

Kamila
@Nik

Naprawdę tak było? To co tak naprawdę mieliście zapewnione, jeśli chodzi o socjal w takim razie?

@Nik @Kamila
@Kamila

znany jest nam ten temat, przytoczony powyżej zakup mikrofalówki przez pracowników naszej firmy był kwestią nieporozumienia i wynikał z błędnej komunikacji wewnątrz firmy. Został wyjaśniony i odpowiednio rozwiązany w gronie zainteresowanych. W Eko-Instal zapewniamy naszym pracownikom zaplecze socjalne, które wysoko wykracza poza standard wymagany przepisami prawa o czym można się przekonać, odwiedzając nas, przy okazji realizacji zamówień. Chcemy jednocześnie zapewnić, że nieustannie pracujemy nad polepszeniem komunikacji wewnętrznej w naszej firmie, pozdrawiamy zespół Eko- Instal

Czy rozmowa rekrutacyjna w Eko-Instal Sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

Online

Zastanów się przed przyjściem do tego bagna. Nikt o zdrowych zmysłach, inteligencji nie powinien składać swojego CV do tego pokręconego, fałszywego zakładu pracy.

@Online

W opinii widać wiele frustracji. Zachęcamy pracowników, by o wszelkich problemach informować zarząd osobiście lub anonimowo, gdyż udostępniamy do tego narzędzia.

Jojo
@Eko-Instal

Nigdy się nie liczyliście z opinią pracowników! Od tych na stanowiskach biurowych po magazynierów których traktujecie jak (usunięte przez administratora) Dużo negatywnych komentarzy mówi samo za siebie, nie odbijecie piłeczki ze wszystkie je piszą zawistni sfrustrowani byli pracownicy, chodź i tacy się znajdą, ale 3/4 to opinie normalnych ludzi których wy zawiedliście jako pracodawcą. Pozdrawiam Jakubek

@Jojo

Dziękujemy za przesłaną opinię. Standardem w Eko-Instal są relacje służbowe oparte na szacunku. Pragniemy zapewnić, że nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem komunikacji wewnętrznej w firmie, która pozwoli wyeliminować opisane sytuacje.

Mini

Nikt cenny nie przyjdzie do pracy do Eko-instal, ewentualnie mogą posiłkować się hindusami bądź innymi paciatymi. Dobry biznes tworzą ludzie tego zarząd nie rozumie. Jestem przekonana, że cenni pracownicy z czasem i tak odejdą chyba, że wcześniej zostaną zwolnieni. Dlaczego? Bo TAK Brak szacunku, brak dialogu, ciągła niewiadoma.

Nic
@Mini

Podziwiam tych oddanych, nie z rodziny ????. Z czasem i oni zostaną zwolnieni bądź sami odejdą. Jak możecie pracować w tak zakłamanej firmie.

Cichy
@Mini

Zgadzam się z wami. Ludzie robią co mogą.. Wykonują plany... Dostosuja się do wszystkich zaleceń... Przekonują klientów do takiego a nie innego trybu.. A tu co nawet premi nie ma.. Szukają byle pretektu żeby ludza nie wypłacić pieniędzy. A go nie mają.. Brak słów.. Aż nie chce się na prawdę wysilać.. Bo niby po co i w jakim celu..

@Mini

Zależy nam na wieloletniej dobrej współpracy z pracownikami. Dbamy o dobrą komunikację w firmie, zwłaszcza podczas tak delikatnych momentów jak zwolnienie pracownika. Dzięki takim opiniom jeszcze pilniej przyglądamy się naszym działaniom.

@Eko-Instal

No ciekawe- to wszystko puste frazesy. Nie znacie się na zarządzaniu ani trochę. Wy nawet jak prowadzicie rozmowy rekrutacyjne to już między zdaniami słychać, " że na kilka miesięcy" . Opakowanie zawsze ładnie wygląda a wewnątrz dramat.

Teresa
@online

Serio taki jest wydźwięk rozmowy? A zdradzisz na jakie stanowisko ?:)

@Teresa

Nie ma to znaczenia na jakie stanowisko- rekruterka wysoce niekompetentna. Polecam sprawdzić osobiście - nawet dla "picu" - rozmowa zdalna i trwa 10 minut Za dużo pięknych słów a za mało pokrycia z rzeczywistością

Kandydatka
@online

Właśnie zastanawiam się czy aplikować na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Czy mówi Pani o tej rekrutacji? czy może opowiedzieć Pani jakieś szczegóły?

@Kandydatka

Nie wiem na co teraz rekrutują bo ja startowałem na inne stanowisko ale życze powodzenia

@online

Szanowni Państwo, W odniesieniu do powyższych komentarzy, chcielibyśmy podziękować za Państwa uwagi, które pozwolą nam baczniej przyjrzeć się procesowi rekrutacji w naszej firmie. Eko- Instal to obecnie miejsce pracy w którym aż 41% całego zespołu, stanowią pracownicy z ponad 5- letnim stażem. Są wśród nas również osoby, które przepracowały w firmie ponad 20 lat. Jesteśmy dumni z tych wieloletnich relacji. Z uwagi na koszty szkolenia nowych pracowników jak i koszty samej rekrutacji, zatrudnianie osób na „kilka miesięcy” byłoby sprzeczne zarówno z naszą filozofią jak i interesem firmy. Z kolei rekrutacja zdalna to opcja preferowana przez Kandydatów już na poziomie składania aplikacji, jest zatem ukłonem w stronę naszych przyszłych Pracowników. Przykro nam, że opisywany powyżej proces rekrutacyjny nie zakończył się sukcesem. Życzymy wszystkim Państwu znalezienia wymarzonej i satysfakcjonującej pracy i zachęcamy do aplikowania w naszych obecnych i przyszłych rekrutacjach. Zespół Eko-Instal

Teresa
@Eko-Instal

Widze ze szukają państwo aktualnie osoby na stanowisko pomocnik elektryka :) Jak wygląda rekrutacja? To jeden etap, czy trzeba przygotowac się na dłuzszy proces?

On88

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Po pierwsze kierownik magazynu okropny, nie miły , nie życzliwy. Zero uśmiechu i docenienia ! Krzyczy i ma wyraz twarzy taki że jeść Ci się odechciewa. Po drugie pani szanowna kierowniczka kadr nie docenia pracownika i jego starań. Zero życia w jej zachowaniu, codziennie od rana jest nie miła i nie zadowolona. Tak jak pozostali piszą , jest to firma która bierze " swój swojego " prędzej czy później ktoś obcy zaczynający się tam wykończy nerwowo. Dobrze że jestem w ciąży i mam spokój na który czekałam.

Marianna
@On88

On88 Mówisz o kierowniku czy jego zastępcy ?

@On88

Praca na magazynie potrafi być stresująca, jednak staramy się, by każdy pracownik mógł liczyć na miłą atmosferę w pracy. Zachęcamy do przekazywania podobnych opinii do skrzynek komunikacyjnych lub bezpośrednio do Zarządu, który udostępnia każdemu pracownikowi swój numer telefonu i każdą uwagę pilnie analizuje.

Lojalna
@On88

Który to z kierowników jest taki okropny....? Dajcie znać, bo znam tam ludzi i nie spodziewałem się....

Www
@Lojalna

Kawaler nie ma szacunku do ludzi

Czy firma Eko-Instal Sp.j. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Eko-Instal

W Eko-Instal nie ma Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, jednak jesteśmy firmą rodzinną i pracownicy w trudnej sytuacji życiowej/materialnej mogą liczyć na wsparcie Zarządu. Wspieramy pracowników na wiele sposobów, m.in. poprzez dofinasowanie nauki czy szkoleń. Zawsze indywidulanie podchodzimy do pracowników, umożliwiając pracę hybrydową/zdalną czy też elastyczne godziny pracy. Finansujemy prywatną opiekę medyczną dla pracownika. Umożliwiamy także dołączenie do Ubezpieczenia Grupowego na preferencyjnych warunkach. Pracownicy mogą też liczyć na premię świąteczną czy jubileuszową.

Lorak

Czy ktoś może napisać jak wygląda sytuacja na stanowisku kierowca kat C?

Czy urlop w Eko-Instal Sp.j. jest płatny 100%?

Eko-Instal

Urlop jest udzielany zgodnie z Kodeksem pracy. Każda umowa o pracę definiuje zasady udzielania urlopu wypoczynkowego, który jest 100% płatny.

Weronika
@Eko-Instal

Czyli wszystko jest zgodnie z prawem, tak? A pieniądze na czas są zawsze?

Cichy

Sytuacja w firmie od kad władze przejęli młodzi jest tragiczna. Sieją terror, nie wygodne osoby które(usunięte przez administratora) się nie zgadzają są z automatu usuwane (usunięte przez administratora) współczuję Pani Dyrektor... nie liczą się z zdaniem pracownukow..nie ukrywajmy klient nie handluje z firmą tylko z Ludźmi! A firma reprezentuje ludzie... zero docenienia pracownika! Powiem tak jeśli nic się nie zmieni a szef Pan Roman nie wróci i nie zrobi porządku z młodymi to lata jego pracy pójdą w sina dal... a konkurencja tylko czeka...

Cichy2
@Cichy

Zgadzam się w 100%sluchsjcie okrent płynie do puty do puki jest załoga nie ma załogi nie ma okrętu? Weźcie to do serca i zacznijcie liczyć się ludźmi! Bo nie zawsze macie rację! Nie wszystkich da się zastąpić! A już na pewno nie całe oddziały...przemyslcie to !

Marcel
@Cichy

Szkoda. Jedna z niewielu firm w tej branży wyłącznie z polskim kapitałem. Zbudowana od podstaw z pracy własnych rąk. Małe, duże imperium, którego podstawą są ludzie z pasją i chęcią do pracy, co w obecnych czasach jest towarem deficytowym. Szef z przeogromnym autorytetem, na który pracował całe życie. Zawsze przychodzi moment, w którym trzeba oddać stery młodszym, ale warto by młodzież czerpała wiedzę z doświadczeń osób, które ją posiadają, nawet gdyby miało to oznaczać bezwstydne wykorzystywanie, bo Ci ludzie ze względu na olbrzymi szacunek do Szefa i jego dzieła, chętnie dadzą się wykorzystać. Uczyć się to nie wstyd, chęć czerpania wiedzy i szacunek dla ludzi, to jest droga do sukcesu. Siła tej firmy to dojrzały i lojalny zespół, idealne narzędzie. Taki stan rzeczy to wieloletnia praca i zaangażowanie Szefa. Warto pamiętać, że pracownicy to nie tylko numerki na liście płac, to małe ogniwa, które napędzają ogromną machinę a kiedy łańcuch pięknie, może dojść do katastrofy.

Stach
@Cichy2

Nie ma w polskim słowniku takiego wyrażenia okręnt.Do szkoły ,a potem pisać opinie .Pisze się okręt płynie

Szybki Bydgoszcz
@Cichy2

Okręt za daleko nie odpłynie , jak kieruje nim stary kawaler z beznadziejnym podejściem do swoich marynarzy

Szymon
@Szybki Bydgoszcz

Czyżbyś miał jakieś negatywne doświadczenia z tym, jak aktualnie zarządzana jest firma Eko-Instal? Po Twoim wpisie tak to rozumiem, więc może wyjaśnisz mi co dokładnie nie podoba Ci się, jeżeli chodzi o kwestię zarządzania? Miło będzie czegoś się od Ciebie dowiedzieć.

Szybki Bydgoszcz
@Szymon

Proponuje zadać to pytanie wśród „marynarzy” lub zrobić ankietę

@Cichy

Sytuacja pandemiczna wymusiła zmianę systemu pracy, jednak p. Roman Chabowski nadal aktywnie prowadzi firmę. Bierze czynny udział we wszystkich zmianach zachodzących w firmie. Zapewniamy także, że nasi pracownicy to nasz najcenniejszy zasób i nieustannie działamy, by czuli się doceniani. Świadczyć może o tym chociażby współczynnik rotacji na poziomie 5,36%.

@Marcel

Pracownicy to jeden z elementów, którymi możemy się szczycić. Wie to zarówno Pan Roman Chabowski jak i jego wspólnicy. Jesteśmy tego świadomi, dlatego dziękujemy za przypominanie o tym fakcie. Uczymy się nieustannie i z przyjemnością czerpiemy z wiedzy i doświadczenia mądrych ludzi.

Alan
@Eko-Instal

Współczynnik na poziomie 5,36% chyba się zmienił bo 2 ostatnio odeszło z magazynu.

Baryl

Polacy nie chcą pracować to zatrudniają ukrainców.

@Baryl

Szczycimy się tym, że tworzymy międzynarodowe środowisko w naszej firmie. Nie dyskryminujemy ze względu na pochodzenie i każdy ma u nas szansę na rozwój kariery zawodowej bez względu na swoją narodowość.

Ja123

Zgadzam się z pozostałymi opiniami negatywnymi. Krótko bo krotko tam pracowałam ale atmosfera fatalna nie da się tak pracować. Niedługo następna dziewczyna odchodzi , bo nie wyrabia. NIE ZNAM GORSZEJ FiRMy.

@Ja123

Będziemy wdzięczni za dokładniejsze informacje, w którym dziale panuje zła atmosfera, gdyż każdą taką sugestię badamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Instal Sp.j. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Eko-Instal Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Instal Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Instal Sp.j.?

Eko-Instal Sp.j.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Fabryczna 15B
    85-741 Bydgoszcz