Eko-Instal Sp.j.

Adres: Fabryczna 15B, 85-741 Bydgoszcz

NIP: 9530153940 KRS: 0000092951

Eko-Instal Sp.j.
3 18 57 5 1

Opinie o Eko-Instal Sp.j.

Filtruj opinie po kryteriach:

Marek
 Opinia

Eko-Instal zdobył pozycję dobrego pracodawcy. Na to wyróżnienie trzeba było sobie zapracować. Niestety nie każdy to docenia!

TakNie3
Krzych
 Opinia

Wyzysk ,czekają jak wszystko zorganizujesz a kiedy już to funkcjonuje szukają kogoś za mniejszą stawkę a Ciebie w odstawkę , przeważnie po kryjomu traktują Cię za oszusta i w tajemnicy szukają następcy a Ty dowiadujesz się o tym ostatni a tyczy to ludzi ,którzy się cenią . W większości przypadków minimalny błąd pomimo ,że go sprostujesz jest wielki i koduje się w pamięci i czeka na odpowiedni moment ale jeśli masz sukcesy to pełna cisza /tak musi być / .Pracujesz tam w napięciu ,atmosfera kiepska . Do was należy decyzja.

Tak17Nie
Jaś
@Krzych 20.01.2017 14:30

Czysta prawda.

Tak1Nie1

Opinia

@Były pracownik, czy możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie Eko-Instal Sp.j.? Dlaczego osoby, które posiadają doświadczenie w tym kierunku nie powinny aplikować do pracy u tego pracodawcy? Napisz coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę. Uzasadnij swoją wcześniejszą wypowiedź, będzie ona pomocna dla osób, które rozważają podjęcie pracy w tej firmie.

Opinia

Szkoda czasu na tą firmę jeśli masz doswiadczenie

Tak6Nie
 Opinia

@Zainteresowany określ jakim stanowiskiem w Eko-Instal jesteś zainteresowany i jakie masz oczekiwania względem pracodawcy. To ułatwi odpowiedź na twoje pytanie. Myślę, że zawsze możesz spróbować złożyć aplikację spontaniczną wysyłając swoją ofertę na kontakt@eko-instal.ik.pl @Cichy xyz czy mógłbyś przekazać innym zainteresowanym, jak wygląda przyjęcie i wdrożenie do pracy. Będzie to pomocne dla innych kandydatów poszukujących informacji o Eko-Instal.

Zainteresowany
 Opinia

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację, warto składać cv?

Instalator

A co tam się dzieje z oddzialem w Gorzowie Wlkp

Cichy xyz
 Opinia

Ekoinstal jako firma OK Jestem bardzo zadowolony, żadnych zastrzeżeń. Wynagrodzenie dobre , umowa o prace, wypłata zawsze na czas. Niestety trafiłem na zły dział (dział spedycji) Dowodził tym działem kolega który nie miał szacunku do drugiego współpracownika, wiecznie się spóźniał, ratowało go jedynie to ze miał dobry układ z kierownikiem. Firmę polecam lecz jeśli dostaniesz się na spedycję wytrzymasz maksymalnie 2-3miesiace

Tak39Nie

Lolek
 Opinia

Może trzeba pokazać swoje umiejętności i nie będzie się nikt przymilał do nikogo???

Opinia

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Eko-Instal Sp.j.? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

Tak9Nie

Baryl
 Opinia

Polacy nie chcą pracować to zatrudniają ukrainców.

Byd
 Opinia

Poniższe negatywne to kłamstwa i pomówienia. Ten kto nie chce pracować to zawsze będzie negatywnie patrzeć na świat i min. swojego pracodawcę. Zespół tworzą ludzie s e zespole zawsze znajdzie się czarna owca.

Tak14Nie1

Nierób
 Opinia

Cieszę się że Mnie tam nie ma-nie przyliżesz to się nie wybijesz, forsę jak tresowany pies w zębach masz przynosić, a spróbuj popełnić błąd!!! Beznadziejny dziedzic i dziedziczka "fortuny" prawdopodobnie zmarnują dorobek życia Romka którego znam od lat i prywatnie lubię. Nie potrafią budować zespołu bo nie znają branży. Zatrudniają niewykwalifikowanych ludzi co przekłada się na późniejsze efekty i rotację pracowników. Zaślepieni swoją zarozumiałością nie dostrzegają winy w swojej osobie i krótkowzrocznym działaniu. Firma rodzinna nie jest złą strategią pod warunkiem że ów krewni posiadają wiedzę, kompetencję lub jeżeli ich brak, uzbroją się w totalną determinację i nastawią na rozwój osobisty. Niestety w większości przypadków zasłaniają się nazwiskiem i "korzeniami", a to zadziała tylko w EKO, ponieważ w innych miejscach pracy nastąpi zderzenie z brutalną rzeczywistością. Jest grono branżowców którzy wiosłują jak trzeba i mają już swoje lata. Gdy ich zabraknie to może okazać się że koleżanki prezesówny i rodzina bujająca się od ściany do ściany na pół gwizdka może sobie nie poradzić. Prezesówna nie rozumie że handlowca klienci mogą odejść razem z Nim. (odnoszę wrażenie że wie to tylko Romek-bo takich właśnie ściągał).

Tak8Nie

Opinia

@xxx w swojej opinii używasz określenia wyzysk. Możesz wyjaśnić co masz przez to na myśli? Może to nie być dla wszystkich jednoznaczne, a bardziej konkretne informacje będą pomocne dla osób szukających tu opinii o przyszłym miejscu pracy. Takie ukonkretyzowanie sprawi też, że łatwiej będzie innym pracownikom odnieść się do Twojego wpisu.

xyz
 Opinia

Jak wygląda praca na magazynie?

xxx
@xyz 02.10.2017 18:34

praca w zimnym, brudnym magazynie, wyzysk, brak odzieży roboczej chyba,że zbliża się kontrola to wtedy można coś dostać

Opinia

@ziomekkażdy ma możliwość zgłoszenia reklamacji jeśli chodzi o treści zawarte na wątku. Jednak administrator podejmuje decyzję odnośnie zarchiwizowania wpisu. Jedną tego podstawą jest niezgodność komentarza z regulaminem. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. http://www.gowork.pl/regulamin

zizi
 Opinia

"Szefostwo"tragedia!!!!!!!!łacina w stosunku do pracowników na porządku dziennym.Córeczka prezesa udająca wielką bizneswoman a na prostych rzeczach się nie zna.No i wśród pracowników połowa znajomych córeczki .

Tak13Nie

ziomek
 Opinia

Opinii negatywnych o tej firmie nie ma co szukać, bo za chwilę na poleceniu córeczki prezesa zostaną usunięte z każdego portalu. JEDNYM SŁOWEM WYZYSK WYZYSK I JESZCZE RAZ WYZYSK. A prezes niech nauczy się języka polskiego, bo łacina u niego to na porządku dziennym u niego jest

Tak6Nie

Opinia

@XXL a jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w Eko-Instal Sp.j. Co możesz podpowiedzieć osobom, które zastanawiają się nad podjęciem w niej pracy?

Tak2Nie

krzycho
 Opinia

Specjalista ds. marketingu - Branża Instalacyjno-Grzewcza jest teraz u nich potrzebny z tego co widze.. tylko dajacie znać jeszcze jak to na pewno wyglada, bo jestem bardzo ciekawy szczerze mówiac.

zaszczuty pracownik
 Opinia

jest lepiej gdzie jak pan. R. zacznie krzyczeć po ŁACINIE i ublizać wszystkim . choroba chyba się rozwija. W tej firmie jest wszystko mobing ,przekroczenie kompetencji i córunia z humorami PROKURENT bez podstawowej wiedzy otaczająca się koleżnkami i pobierająca 20.000,00 zll pensji !!!!!!!!

Tak9Nie

XXL
@zaszczuty pracownik 20.07.2016 23:00

Nie zgadzam się z tą opinią. A zarabiać może ile chce w końcu jest córką prezesa.

Tak1Nie1

x
 Opinia

kierowniczka Oddziału Poznańskiego wzdłuż i wszerz wyjaśni jakie grzejniki są potrzebne..... Jest dobra we wszystkim!!!!! i ....

damian
 Opinia

dokładnie, to ta sama od instalacji niestety

Patryk
@damian 21.09.2014 13:08

Kierowniczka jest od wszystkiego.... Szefostwo Bydgoszczy chyba jej za to płaci żeby ogarnia facetów, opiekowała się nimi. Lubi facetów więc polecam!!!!

Tak1Nie

x
 Opinia

Sprawdź samą kierowniczkę potrafi dużo.....! Powodzenia daj znać !

Tak1Nie

kaziu
 Opinia

[usunięte przez moderatora] Skąt się oni wzieli? Nie mam pojecia. To w bydgoszczy bo w poznaniu jest inaczej. Tam od dawna robio w nadgodzinach i nic nie mówią

jack
 Opinia

Pani kierowniczka jest super... Chociaż śmiem w to wątpić.

staływidz
 Opinia

A w Poznanskim oddziale często brakuje kawy dla klientów, a jak jest kawa, to nie ma znów cukru,...śmieszne to czy smutne? Woda w WC zimna i brak ręczników do rąk. Smród, brud i ubóstwo. Dobrze, że towar mają w magazynie, chociaż też różnie z tym bywa. A magazyny? W dzisiejszej czasach nie powinno tych bud nazywać magazynami.

oni
 Opinia

zgadzam się z powyższą opinią. W tej firmie nie ma NIC dla pracowników fizycznych , gdzie właśnie to oni robią największą pracę w firmie. Niestety nie są za to docenieni. Szkoda tylko że nikt tego nie widzi. Nie polecam !

niezadowolony
 Opinia

pracowałem kilka miesiecy na magazynie , słabe zarobki, żadnych premi , zadnych spotkań firmowych jak to jest w innych firmach, nic nie dają od siebie tylko potrafią wymagać w zamian za 1tys zł

rty
 Opinia

pytanie tylko na czym polega jej kierownictwo i co robi w czasie pracy????????? [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Eko-Instal Sp.j. - Bydgoszcz