Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o.

juri
użytkownik zarejestrowany

Dużo ofert pracy posiadaja na Kierowce i to do wszystkich polskich wojewodztw, jednka w ogloszeniu jakie maja nie ma nic o ogolnych warunkach napisali tylko ze pewne wynagrodzenie i terminowe, napiszcie jakie i na ile mozna liczyc na poczatku u nich?dzieki

Już nie Opole, a Kolonia Klepaczka k. Częstochowy. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Jasne, że może być lepiej ale i tak jest nie źle.

Pomóż osobom szukającym pracy w Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o. i dodaj komentarz. Twoje zdanie się liczy.

Zostaw opinię o Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o.