Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o

Haldensleben

Opinie o Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o

Agata

Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy w ostatnim czasie zaszły w tej kwestii jakieś zmiany? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne. Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Van Huet Glastransport?

uffon

Z tą karierą międzynarodową bym jednak nie przesadzał @kinga, ale racja, możesz podróżować po całej europie, bowiem czasem poszukują kierowców międzynarodowych, zarobki przekraczają natomiast 4000 złotych netto, praca czasochłonna jest, z tym trzeba się liczyć

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o - Haldensleben

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o