Hydro - Mar

Częstochowa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o Hydro - Mar

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydro - Mar

ktos

Ogolnie zgadzam sie i nie polacem zeby tam pracowac lub zeby z tą firma współpracowac.Firma wajha.

Były pracownik

Praca najlepiej na czarno, każdy na początku jest mamiony że dostanie umowę później, po okresie próbnym, niestety jak przychodzi co do czego to dostajesz propozycje ze jak się zgodzisz na potrącenie z pensji kosztów zusu i podatku to ewentualnie może dostaniesz z czego najlepiej zapierniczaj za najniższą krajową będąc fachowcem w każdej dziedzinie. Co do kultury pracy też wiele pozostawia do życzenia, Pan pseudoszef Mariusz nie szanuje nikogo, wyzywanie i ubliżanie pracownikom jest na porządku dziennym. Jeżeli lubisz być poniżany i pracować za zapomogę na czarno to ta praca jest dla ciebie.

gienek

pracowalem jakis czas temu u tego pseudoprzedsiebiorcy, oszust, kretacz, niemiłý gbur. O umowie o prace mozna zapomniec, wynagrodzenie za prace wyplacane w zaleznosci od widzi mi sie "Pana" Mariuszka. Nie polecam! Szkoda zdrowia.

dyminkkko
użytkownik zarejestrowany

faktycznie instalacje sanitarlne to oni robią dobrze i szybko co ważne.

zadowolony klient

Witam, dziwią mnie takie opinie o firmie, gdyż jest to jedna z lepszych firm w Częstochowie pod względem wykonania instalacji sanitarnych, a co najważniejszą jedna z najtańszych. Co do powyższych opinii to widać ewidentnie zarówno po nicku jak i godzinie, że pisała je ta sama osoba, czyżby pracownik zwolniony za picie alkoholu w godzinach pracy, przychodzenie do pracy na kacu (lub jeszcze pod wpływem)? Skoro ktoś nie szanuje pracodawcy to on także nie szanuje pracownika i go zwalnia - sytuacja normalna. Proponuję zacząć od siebie i zastanowić się czy jest sens pisać takie bzdury w internecie. Rozumiem, że fakt iż ta osoba jest "incognito" sprawia, że czuje się bezkarnie, ale prędzej czy później karma wróci szczególnie, że wiadomo kto to napisał.

była klientka

LUDZIE! Przestrzegam przed firmą Hydro-mar Mariusz Matyszczak z Częstochowy (usługi sanitarne). Ten "Pan" CHAM (bardzo niemiły) jest OSZUSTEM i KŁAMCĄ. Wykonywał w mojej firmie szereg usług instalacyjnych. Zamontował urządzenie niezgodne z ofertą i FV, a zażądał pieniążków jak za urządzenia wydajniejsze (droższe). Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów.

były pracownik

Podpisuje się obiema rękami pod w/w wpisem. Ten "śmieć" nie powinien stąpać po ziemi ani oddychać! Dla takich "zer" nie powinno być miejsca w społeczeństwie!!! A jak by tego było mało oszukuję klientów!!!

były pracownik

Firma Hydro-mar Mariusz Matyszczak to kompletne(usunięte przez administratora) Pseudo "SZEF" Mariusz Matyszczak ciągle niezadowolony z pracy (najlepiej pracuj "ZA DARMO" oczywiście "BEZ UMOWY")większa część pracowników pracuje na "CZARNO"! Mobbinguje na każdym kroku, standardowa rozmowa z pracownikiem to: co ty "(usunięte przez administratora) "NIE (usunięte przez administratora)itp. Ucinanie pensji to norma. Firma działa w branży sanitarnej w Częstochowie. Omijać "TO COŚ" z daleka!!!

Zostaw opinię o Hydro - Mar - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydro - Mar