counter
2 6 18 5 1

Praca najlepiej na czarno, każdy na początku jest mamiony że dostanie umowę później, po okresie próbnym, niestety jak przychodzi co do czego to dostajesz propozycje ze jak się zgodzisz na potrącenie z pensji kosztów zusu i podatku to ewentualnie może dostaniesz z czego najlepiej zapierniczaj za najniższą krajową będąc fachowcem w każdej dziedzinie. Co do kultury pracy też wiele pozostawia do życzenia, Pan pseudoszef Mariusz nie szanuje nikogo, wyzywanie i ubliżanie pracownikom jest na porządku dziennym. Jeżeli lubisz być poniżany i pracować za zapomogę na czarno to ta praca jest dla ciebie.

@Były pracownik

@Były pracownik: Jak duży procent członków zespołu ( pracujących wraz z Tobą) nie otrzymał umowy o pracę, zlecenie, bądź o dzieło? Czy jest tutaj jakiś obecny pracownik Hydro-Mar? Jeżeli tak , powiedz proszę jak sytuacja z umowami o pracę ma się obecnie.

ktos

Ogolnie zgadzam sie i nie polacem zeby tam pracowac lub zeby z tą firma współpracowac.Firma wajha.

@ktos

@ktos, witaj. Czy pracowałeś dla firmy? Dlaczego uważasz, że nie warto tam pracować? Zastanawiam się nad rozpoczęciem z nimi współpracy, chętnie wysłucham Twojej historii.

Sylwia Nowy wpis

Interesuje mnie praca w Hydro-Mar, niestety nie znam nikogo z osób tam zatrudnionych. Jak atmosfera w firmie? Czy godzinna stawka oferowana przez Hydro-Mar jest konkurencyjna na rynku?

Jeremi Nowy wpis

Firma wypracowała sobie dobrą opinię jako pracodawca ale nawet najlepsi mają swoich maruderów.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Major

Witam wszystkich zsinteresowanych,opinie które (czytaj grafomanskie wypociny)są krzywdzące i niezgodne z prawdą są autorstwa konkurencji i ludzi zawistnych,poswięciłem tej firmie kilka lat życia i szczerze powiem że brakuje czasami klimatu i ludzi,profesjonalizm to dewiza Pana Mariusza mowcie co chcecie, nie komentuje ja powiem tylko tyle- Mariusz to pożądany facet, który zna sie na swojej pracy i zawsze dba o swoich ludzi i klientów- tylko tyle. Pozdrawiam samego Mariusza i całą ekipe Hydromar- Łukasz

Roman

Mógłbyś bardziej szczegółowo napisać co konkretnie masz na myśli? Czy według Ciebie ustalenia, które są zawarte w kontrakcie nie są respektowane i dlatego napisałeś taki komentarz. Liczę, że rozwiniesz swoją wypowiedź.

Roman

@Klient, rozumiem, że Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta firmy Hydro-Mar Mariusz Matyszczak? Opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy, jednak przypominam, iż każda opinia powinna mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości i być zgodna z prawdą. W internecie oraz innych powszechnych źródłach informacji nie można znaleźć, żadnych ofert pracy w firmie Hydro-Mar Mariusz Matyszczak. Czy ktoś jest w posiadaniu informacji w jaki sposób pracodawca rekrutuje pracowników do swojej firmy? Czy, aby pracować w firmie Hydro-Mar Mariusz Matyszczak należy być poleconym przez znajomego?

Klient

Witam ja również nie polecam firmy mało tego że zostałem oszukany to jeszcze właściciel w momencie kiedy dostrzegłem oszustwo wyzwał mnie przez telefon masakra nie dajcie się oszukiwać!!!!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Hydro - Mar? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Adam

Witam. Nie wiem skąd te zle opinie o tej firmie. Pracowalem tam kiedys i cenie sobie atmosfere tam panujaca i szefa Mariusza. Pracownicy tej formy maja bardzo dobre warunki socjalne. Diety oraz premię swiateczne. Godziny pracy są bardzo dogodne na tle innych firm budowlanych. W hydro marze pracuje stała ekipa pracownikow a pan brygadzista jest bardzo miły (usunięte przez administratora) Pozdrawiam ekipe

gienek

pracowalem jakis czas temu u tego pseudoprzedsiebiorcy, oszust, kretacz, niemiłý gbur. O umowie o prace mozna zapomniec, wynagrodzenie za prace wyplacane w zaleznosci od widzi mi sie "Pana" Mariuszka. Nie polecam! Szkoda zdrowia.

dyminkkko

faktycznie instalacje sanitarlne to oni robią dobrze i szybko co ważne.

zadowolony klient

Witam, dziwią mnie takie opinie o firmie, gdyż jest to jedna z lepszych firm w Częstochowie pod względem wykonania instalacji sanitarnych, a co najważniejszą jedna z najtańszych. Co do powyższych opinii to widać ewidentnie zarówno po nicku jak i godzinie, że pisała je ta sama osoba, czyżby pracownik zwolniony za picie alkoholu w godzinach pracy, przychodzenie do pracy na kacu (lub jeszcze pod wpływem)? Skoro ktoś nie szanuje pracodawcy to on także nie szanuje pracownika i go zwalnia - sytuacja normalna. Proponuję zacząć od siebie i zastanowić się czy jest sens pisać takie bzdury w internecie. Rozumiem, że fakt iż ta osoba jest "incognito" sprawia, że czuje się bezkarnie, ale prędzej czy później karma wróci szczególnie, że wiadomo kto to napisał.

była klientka

LUDZIE! Przestrzegam przed firmą Hydro-mar Mariusz Matyszczak z Częstochowy (usługi sanitarne). Ten "Pan" CHAM (bardzo niemiły) jest OSZUSTEM i KŁAMCĄ. Wykonywał w mojej firmie szereg usług instalacyjnych. Zamontował urządzenie niezgodne z ofertą i FV, a zażądał pieniążków jak za urządzenia wydajniejsze (droższe). Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów.

były pracownik

Podpisuje się obiema rękami pod w/w wpisem. Ten "śmieć" nie powinien stąpać po ziemi ani oddychać! Dla takich "zer" nie powinno być miejsca w społeczeństwie!!! A jak by tego było mało oszukuję klientów!!!

były pracownik

Firma Hydro-mar Mariusz Matyszczak to kompletne(usunięte przez administratora) Pseudo "SZEF" Mariusz Matyszczak ciągle niezadowolony z pracy (najlepiej pracuj "ZA DARMO" oczywiście "BEZ UMOWY")większa część pracowników pracuje na "CZARNO"! Mobbinguje na każdym kroku, standardowa rozmowa z pracownikiem to: co ty "(usunięte przez administratora) "NIE (usunięte przez administratora)itp. Ucinanie pensji to norma. Firma działa w branży sanitarnej w Częstochowie. Omijać "TO COŚ" z daleka!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro-Mar Mariusz Matyszczak - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad