CarNet Polska

Opinie o CarNet Polska

julek

Kolega wyżej ma racje. Po co mamy rezygnować z pracy skoro warunki są dobre. Jeżeli praca nas zadowala to raczej nie zwalania się miejsca komuś innemu. Jak na polskie realia to warunki pracy sa naprawde dobre.

Robert

Jeżeli ofert nie ma to znaczy że mają u siebie dobrych pracowników których nie chcą sie pozbywać. Praca tam też zła nie jest więc nie ma sie co dziwić że ludzie trzymają się tam pracy.

Tymon

Chyba na chwile obecną nikogo nie poszukują. Dla mnie praca tam była przejściowa. Pracowałem tam krótko bo tylko 10 miesiecy ale nic nie działo się tam złego. Wypłatę zawsze dostawałem na czas i wszystko było zgodne z umową jaką otrzymałem.

dominikt

Ja pracuje już jakiś czas i nie narzekam. Dziwią mnie takie negatywne komentarze. Warunki pracy są dobre a i płaca odpowiednia. Ale się jeszcze taki nie urodził , żeby wszystkim dogodzić. Mi zarządzanie zdecydowanie opowiada.

Czy po rozmowie w CarNet Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Miki

Skoro tak wszyscy jadą po tej firmie, a raczej oddziale warszawskim, to czemu ludzie przechodzą z firm w podobnej brańży właśnie tutaj? Na gorsze raczej nikt sobie nie zmienia

były carnet

Praca fajna, ciekawa i generalnie do ogarniecia. tyle plusów, reszta same minusy. Koordynator nie posiada umiejętności zarządzania oddziałem, liczy sie tylko wyrobienie premii która dzieli tylko i wyłacznie na siebie i drugiego koordynatora. Jak cos ci sie nie podoba słyszysz słowa takie jak ,,możemy się pożegnać, na twoje miejsce i tak ktos przyjdzie,, notoryczne zostawanie po godzinach ,,bo musisz,, ,,bo nie ma komu,, Kierowców jest tylu że bez problemu dałoby radę wszystko ogarnąć, tylko szefostwo nie mysli niestety. podsumowując to brakuje osoby z głową która by sprawnie tym zarządzała.

car czwarty :)

Skusiłem się i zatrudniłem. Moja opinia: Oddział warszawski jest zarządzany przez osobę która nie ma pojęcia o swojej pracy. Zasuwasz a i tak się czepiają

bezirek

Infolinia pracuje od 7 - 23 i tak przyjmowane są zlecenia . Pózniej są płatne godziny nocne. Car trzeci piszesz nieprawdę. Jak pracujesz w Warszawie 8 godzin i 2 godz masz do pracy to oczywiście nie masz życia prywatnego . Musisz wybrać życie w mniejszym mieście tak jak ja i wtedy nie będziesz narzekał na tempo życia jakie funduje stolica .Czasem się zdarza ze coś wypadnie po godzinach ale większość ogarniamy do 18.00

ninjagoo

Profesjonalna firma zarówno ze strony podejścia do klienta jak i pracowników. firma się rozrasta posiada coraz więcej punktów w Polsce, nowa, przejrzysta strona internetowa. Flota wzrasta z prędkością światła. Dużo wynajmów na zlecenia, czasem nie wiadomo w co ręce włożyć, ale przekłada się to na godne zarobki; praca zmianowa. Centrala wraz z infolinią nadzoruje pracę nowych miast, wszelka pomoc jeżeli chodzi o kwestie organizacji pracy w biurach oraz wydań. Firma rozwija się pod względem szkoleń pracowników pod kątem znajomości floty, procedur wydań samochodów oraz rozmowy handlowej. Imprezy integracyjne organizowane przez Prezesa, na których spotykają się ludzie z różnych stron Polski - jako nowy pracownik baaardzo pozytywne wrażenie. Szeroka oferta pojazdów - do wyboru do koloru zarówno dla tych wymagających klientów z grubym portfelem jak i ekonomicznych. Miałem styczność z pracą w konkurencyjnych wypożyczalniach - bez porównania. Doceniają zaangażowanie POLECAM !!

Car trzeci

Jak nie masz życia prywatnego i chcesz robić nadgodziny za free to ta praca jest dla Ciebie. Kolejny problem to pensja, na której zawsze coś ucinają. Weekendy praca za zlecenie, czasem od 4 do 24 a w poniedziałek zlecają lotnisko na godzinę 3. Największy minus to wyzsze kierownictwo. Kolrdynator chyba pierwszy raz na takim stanowisku. Cieżko mu ogarnąć to wszystko a ma naprawdę wielu kierowców, wystarczyłoby pomyślec i dobrze rozplanować. Każdy chce popołudniówki bo tylko wtedy można się z nim minąć. Nie polecam.

Car trzeci

car drugi

za rok? jutro na twoje miejsce przyjdzie ktos nowy. polityka firmy prosta - nie ten to nastepny. rotacja wieksza niz w supermarkecie na parkingu. w dodatku ludzie nad toba sa mniej kompetentni niz ci, ktorych zaraz sie wywala. umowy smieciowe, chamstwo w centrali, niekompetencja managerow.

car pierwszy

musisz zostać po godzinach jak trzeba nawet do północy jak jest assistance, praca jak w tej branży czyli cały czas tempo, zawsze spóźnienie, mało pracowników na tyle aut, a wymagają żeby się nie spóźnić i dokładnie obejrzeć auto, praca w weekendy też, kasa na czas ale praca raczej dla kogoś kto nie ma życia prywatnego. Polityka firmy jest taka że "nie przywiązują wagi dla pracownika bo i tak za rok na Twoje miejsce przyjdzie ktoś nowy"

karnet

Oddział warszawski zarządzany przez osobę która nie ma pojęcia o swojej pracy, więc jest ok, dla kumatych. Atmosfera zła, pieniądze małe. Nie polecam pracy w tej firmie, to co wyżej napisałem plus chamy z centrali, pracować się nie da.

carr

Szkoda czasu i energii na tą firmę nie polecam. Po prostu pracodawca jest nie uczciwy nie wywiązuję się ze swoich zobowiązań. ale każdy ma swój rozum więc może sam się przekonać.

Droop

Nie zgadzam się z opiniami poniżej, ale są one z 2011 roku więc wszystko mogło ulec zmianie. Praca naprawdę w porządku, jeśli wywiązuje się z powierzonych obowiązków, płaca zawsze na czas. Polecam współpracę z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o CarNet Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w CarNet Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CarNet Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CarNet Polska?

CarNet Polska