Lider Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Henryk Gąsiorek

Głuchołazy

Opinie o Lider Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Henryk Gąsiorek

al

Wyjątkowo chamska obsługa klienta w biurze firmy. Pani obraziła się o to, że klient ma pretensje że, przy wystawieniu faktury żądają dopłaty podatku VAT. Przecież ta firma to VATowcy i mają obowiązek ten podatek płacić a nie podawać klientom cenę za usługę licząc na to, że faktura nie będzie klientowi potrzebna. A co gdy się płaci do ręki- brak jakichkolwiek dowodów wpłaty. Po prostu robią na czarno. Pani wyłącza się w trakcie rozmowy z klientem, nie odbiera telefonów, jest oburzona i wściekła. Zupełny brak profesjonalizmu, brak poszanowania klienta, oszuści podatkowi.

Klient

Uwaga ! Lubia zostawiac narzedzia pod maska ! Sam znalazlem 2 klucze i szmate w smarze ! Obrucili temat w zart ! Pozdrawiam mechanika - blondynka ;( Wlascicielowi wspolczuje pracownikow !

Mariusz

Nie polecam sami kombinatorzy i kanciarze zajmują sie fikcyjną wymianą części i przy okazji podmiana SZCZERZE to polecam Omijać ta firme z daleka nie polecam

Karlos

Firma Lider godna polecenia. Transport międzynarodowy na wysokim poziomie istnieją już od bardzo wielu lat. Świadczy to o wysokim poziomie usług i nowym taborze. Korzystałem z usług mechaniki i poprzedni wpis to całkowita ściema. Naprawiaja dobrze i solidnie. A jeśli ktoś che naprawiać w podwórku i za pól darmo to nie w firmie Lider. Firma uczciwa inaprawde polecam. Sprawdź sam.

MATEO

Zgadza sie co do mojego auta,naprawa cenowo była wysoka,stacja diagnostyczna niby LIDER to wielka pomyłka

ollo

Jest to firma która kańci klijentów,w transporcie jak i w stacji diagnostycznej gdzie podmieniają częsci w autach,chyba ze patrzymy im na rece podaczas naprawy,jesli naprawa auta to nie do tej stacji,a transport tez kombinowany,poznałem ich z tej strony.

Zostaw opinię o Lider Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Henryk Gąsiorek - Głuchołazy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lider Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Henryk Gąsiorek