Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak

Książniczki

Opinie o Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak

udrek

No tak @zielona87, ale czasem też potrzebują osób na stanowiska handlowe w tej firmie, sama nazwa o tym świadczy, warunki pracy są dobre, nie ma napiętej atmosfery, a pieniądze są w terminie, na początku czeka jednak pracownika umowa na okres próbny.

Strażak

Praca w owej firmie to czysta rozkosz. Szczyt spełnienia. Możliwość obcowania z intelektami tak czystymi i wzniosłymi jak niebiańskie umysły właścicieli jest wartością samą w sobie. Pracownicy, jakże niegodni tych zaszczytów, powinni właściwie płacić właścicielce za możliwość pracy!

Katarynka Gieroj-Misiaczek

Teraz wszystko się zmieniło. Atmosfera jest bardzo ciepła a pracodawcy nie można niczego zarzucić. Firma weszła w okres dynamicznego rozwoju i sądząc po ostatnich podwyżkach wynagrodzenia jest to trend długofalowy. Dla przykładu, na dzień dzisiejszy zwykły pracownik szeregowy w Candel otrzymuje jedną miseczkę ryżu dziennie - co jak na Bangladesz jest rewelacją, a u konkurencji tylko pól miseczki. Czas pracy został skrócony do 18 godzin, pozwala nam się spać na bambusowych matach na zapleczu a pracodawca obiecuje że w końcu wytępi pchły.

dawna pracownica

Candel zawsze przypominał (usunięte przez administratora) - tyle że zamiast w kamieniołomie pracowało się przy świeczkach. Pogarda ze strony właścicieli, śmieszne wynagrodzenie płatne jak się wielmożnym Państwu podobało, brak elementarnej uczciwości wobec pracowników. Jak się cieszę że w końcu zbankrutowali !!!!!!

Zostaw opinię o Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak - Książniczki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak