Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak Oddział

Bielsko-Biała

Opinie o Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak Oddział

Iwona

I jak wygląda sytuacja w Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak Oddział? Czy już są prowadzone rekrutacje? Czy nadal aktualni pracownicy mają więcej obowiązków? Jak im idzie sprzedaż internetowa? Każda informacja po roku braku aktywności na wątku będzie istotna.

polokko

mong, nie uważasz że to bezsensownna prowokacja ? Z tego co mi się wydaje to firma nie potrzebuje aż tylu pracowników bo nie mają aż tak wielkiego rynku po swojej stronie. Podpowiedzcie mi tylko jakościowo oceniacie ich produkty, słyszałem, że ludzie są nawet zadowoleni

byłe

może kochaniutka zamiast [usunięte przez moderatora] głupoty i suche teksty jaki to będzie wielki biznes w internecie zapłacisz nam wreszcie????!!!!!!

GAme OVer

R.I.P. Candel :-) Firma padła. Po latach agonii zasłużony koniec. Wszyscy byli pracownicy zapalają z radością symboliczną świeczkę... [\']

trefniś

no nie oszukujmy się... Candel rzeczywiście otworzyło sklep internetowy , ale nie mają oni sprzedaży na takim wielkim poziomie , aby od razu z tej okazji robić jakieś wielkie rekrutacje i szukać milionów nowych osób do pracy. Wręcz przeciwnie po prostu Ci którzy pracowali do tej pory dostali trochę więcej obowiązków

remus
@trefniś 28.01.2015 22:14

firma Candel ma bardzo bogate doświadczenie we współpracy z Klientami w kraju i z zagranicy, m.in. z Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji, Węgier i Wielkiej Brytanii. Na stałe współpracują również ze sklepami sieciowymi, galeriami i kwiaciarniami. Dlatego nie zgadzam się z Tobą i myślę ,ze mają wiele do zaproponowania

benedykt16

Współpraca z tymi ludzmi przypomina jak żywo sen idioty. Zamawiamy u nich świeczki fi 8 zielone, dostajemy 6-ki niebieskie. Kiedy indziej zamawiamy szkło na wesele, wszystko uzgodnione ale dostajemy towar inny, trzeciego sortu z odpadów chyba. Poprostu paranoja. Kobita ma jeszcze pretensje że nie całujemy jej po rękach!

koszmarek

krasnoludki - 2011-08-17 04:58:16 UWAGA - ZMIANA LOKALIZACJI! TERAZ GIEŁDA KWIATOWA PAWILON 19 i 30 Hurtownia wielkości pudełka po butach :-) GRATULACJE!!!!! P.S. Zima ma być w tym roku sroga, trzymamy kciuki! Candel? Chyba szwindel. Wysuszona paniusia z "genialnymi" pomysłami i manią prześladowczą.

krasnoludki

stara szmatka

Kochani, ciszej nad tą trumną. A oddział w Bielski już dawno nie istnieje.

krótko powiem:

lepiej mają w BANGLADESZU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hahahaha na Madagaskarze:)Dobre!!!! Widoczny spadek formy Firmy Candel.Stracili tylu klientów (wynik nieprofesjonalnego prowadzenia Firmy przez właścicieli).

"Candel" Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak-Torbensiak jest nieziemsko znaną firmą a ostatnio otwierają oddział na Madagaskarze :-)

Droga [usunięte przez moderatora] Wydaje mi się, że chyba pomyliłaś firmy. Tak się składa, że jakiś czas temu miałem przyjemność pracować w Firmie Candel. To co napisałaś odbiega dalece od prawdy. Zarobki są przeciętne, powiem nawet, że bez rewelacji a atmosfera jaka tam panuje pozostawia dużo do życzenia.

Zostaw opinię o Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak Oddział - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak Oddział