Opinie o Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak Oddział w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak Oddział. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak Oddział o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak Oddział w Bielsko-Biała

polokko Nowy wpis

mong, nie uważasz że to bezsensownna prowokacja ? Z tego co mi się wydaje to firma nie potrzebuje aż tylu pracowników bo nie mają aż tak wielkiego rynku po swojej stronie. Podpowiedzcie mi tylko jakościowo oceniacie ich produkty, słyszałem, że ludzie są nawet zadowoleni

byłe Nowy wpis

może kochaniutka zamiast [usunięte przez moderatora] głupoty i suche teksty jaki to będzie wielki biznes w internecie zapłacisz nam wreszcie????!!!!!!

GAme OVer

R.I.P. Candel :-) Firma padła. Po latach agonii zasłużony koniec. Wszyscy byli pracownicy zapalają z radością symboliczną świeczkę... [\']

trefniś Nowy wpis

no nie oszukujmy się... Candel rzeczywiście otworzyło sklep internetowy , ale nie mają oni sprzedaży na takim wielkim poziomie , aby od razu z tej okazji robić jakieś wielkie rekrutacje i szukać milionów nowych osób do pracy. Wręcz przeciwnie po prostu Ci którzy pracowali do tej pory dostali trochę więcej obowiązków

remus Nowy wpis
@trefniś

firma Candel ma bardzo bogate doświadczenie we współpracy z Klientami w kraju i z zagranicy, m.in. z Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji, Węgier i Wielkiej Brytanii. Na stałe współpracują również ze sklepami sieciowymi, galeriami i kwiaciarniami. Dlatego nie zgadzam się z Tobą i myślę ,ze mają wiele do zaproponowania

benedykt16

Współpraca z tymi ludzmi przypomina jak żywo sen idioty. Zamawiamy u nich świeczki fi 8 zielone, dostajemy 6-ki niebieskie. Kiedy indziej zamawiamy szkło na wesele, wszystko uzgodnione ale dostajemy towar inny, trzeciego sortu z odpadów chyba. Poprostu paranoja. Kobita ma jeszcze pretensje że nie całujemy jej po rękach!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak Oddział? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
koszmarek

krasnoludki - 2011-08-17 04:58:16 UWAGA - ZMIANA LOKALIZACJI! TERAZ GIEŁDA KWIATOWA PAWILON 19 i 30 Hurtownia wielkości pudełka po butach :-) GRATULACJE!!!!! P.S. Zima ma być w tym roku sroga, trzymamy kciuki! Candel? Chyba szwindel. Wysuszona paniusia z "genialnymi" pomysłami i manią prześladowczą.

krasnoludki

stara szmatka

Kochani, ciszej nad tą trumną. A oddział w Bielski już dawno nie istnieje.

krótko powiem:

lepiej mają w BANGLADESZU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hahahaha na Madagaskarze:)Dobre!!!! Widoczny spadek formy Firmy Candel.Stracili tylu klientów (wynik nieprofesjonalnego prowadzenia Firmy przez właścicieli).

"Candel" Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak-Torbensiak jest nieziemsko znaną firmą a ostatnio otwierają oddział na Madagaskarze :-)

Droga [usunięte przez moderatora] Wydaje mi się, że chyba pomyliłaś firmy. Tak się składa, że jakiś czas temu miałem przyjemność pracować w Firmie Candel. To co napisałaś odbiega dalece od prawdy. Zarobki są przeciętne, powiem nawet, że bez rewelacji a atmosfera jaka tam panuje pozostawia dużo do życzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak Oddział - Bielsko-Biała

Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak Oddział