Opinie o Eltel Networks Rzeszów S.A. w Widełka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eltel Networks Rzeszów S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Rzeszów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Rzeszów S.A. w Widełka

Znudzony

Co tam plotkareczki słychać w tym Eltelu, o niczym konkretnym nie piszecie to może jakieś niusy sprzedacie staremu kumplowi, co?

@Znudzony

Firma Elbudbis szuka elektromonterów linii na Widełke.

Wee
@Xx

Właśnie jak to jest z tą firmą Elbud oni przejmują Eltela czy jak?Bo są ogłoszenia na stronach, że szukają kierownika i elektromonterów właśnie do Widełki.Czy kto jest obeznany w tym temacie i może udzielić odpowiedzi?

Znudzony
@Wee

A to ja w ogóle w temacie najwyraźniej nie jestem, czyli coś się nowego podziało

niewiem
@Wee

a skąd masz takie informacje??? to jest coś potwierdzonego?????

Gerwazy
@niewiem

Sam pyta, więc najwyraźniej nie, to wszystko pozostaje chyba w kwestii domysłów i niepotwierdzonych informacji

niewiem
@Gerwazy

no to chyba na razie nie ma co rozsiewać informacji skoro to nie jest nic pewnego no przynajmniej tak mi sie wydaje

Gerwazy
@niewiem

Ale nikt nie rozsiewa informacji, padło jedynie pytanie ;)

Antek

Piszecie o tych stażach, macie tu info skopiowane ze strony: Studentom ostatniego roku / absolwentom kierunku elektrotechnika oferujemy możliwość odbycia płatnych staży w naszym Biurze Projektów w Olsztynie, lub w Rzeszowie. Chyba rozwieje to kilka wątpliwości. Na stronie też jest odnośnik, jeśli ktoś jest zainteresowany.

@Antek

a zatrudniają potem na etat? jest na co liczyć? :D

@?

No to jest częsta praktyka, że po stażu pracownicy są zatrudniani w firmie na stałe

no ale chyba nigdy nie ma takiej 100 % pewności

@?

No oczywiście, że nie, w głównej mierze to zależy od kandydata

@Dwayne

no tak i pewnie od wielu innych czynników jak czy np się wpasuje do zespołu

@?

Tak, można liczyć na zatrudnienie na etat.

@Antek

No i po co po mnie powtarzasz? :D

@Dwayne

Nie widziałem Twojej odpowiedzi.

@Antek

No dobra dobra, wierzę ci xd

hehe
@Dwayne

ale sobie znaleźliście powód do dyskusji :D

Tumulec

staże można odbywać też w Rzeszowie, czy tylko Olsztyn?

@Tumulec

a co wybierasz się na staż? była oferta czy tak po prostu chcesz się dowiedzieć coś

Tumulec
@Eddy

na razie potrzebuję info zgromadzić, zanim będę myślała poważniej

@Tumulec

wydaje mi się, że wszędzie są możliwe staże jeśli tylko będą kogoś potrzebować, chociaż ręki nie daje sobie uciąć, bo stazystami się nigdy nie interesowałem

Joko
@Eddy

No i chyba też nie ma staży na wszystkie stanowiska nie??

@Tumulec

Można na obu tych lokalizacjach

@Joko

a tego to tak dokładnie nie wiem, może jest taka możliwość, ciężko stwierdzić to już w biurze pytać

@Joko

No staże są w biurze typowo.

@Filip

tylko w biurze? dla fizycznych nie?

@?

no raczej rzadko, albo wcale się nie zdarzają tylko na etat po prostu do pracy

Kapuszto

Widziałem na pracuj pl ogloszenie na elektromontera dziwne bo jak wiem to zwolnili paru a teraz przyjmowac na to samo stanowisko to bezprawne posuniecie ..

Dziwna sytuacja
@Kapuszto

Może następuje wymiana na tańszych pracowników.Choć faktycznie nie powinno się to w ten sposób odbywać.

@Dziwna sytuacja

Jeśli na tańszych to tylko za najniższą krajową, bo niema innej opcji.

Xx

Nikt nie pracuje za najniższą. Bzdura.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eltel Networks Rzeszów S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Amisz

W Rzeszowie też jest biuro czy tylko w Olsztynie?

Wojnar
@Amisz

jest w Olsztynie, Rzeszowie i Toruniu także są 3 biura, przynajmniej te o których ja wiem

@Wojnar

Okej, dziękówa

Wojnar
@Amisz

a chcesz coś załatwisz czy pracy do biura szukasz? tak tylko z ciekawości pytam ;p

@Wojnar

tak, zastanawiałem się nad pracą w biurze, stąd moje pytanie, ale i tak na razie nie ma żadnych ofert, wiec tylko informacyjnie się rozglądam

naczo
@Amisz

Dopiero co były, na pracuj. Rozglądnij się, bo ostatnio częściej do biura były niż na fizyczne stanowiska

Taki gość
@naczo

Za niedługo nie będzie miał kto robić na tych nierobów z biura.Połowa osób jest tam zbędna,co prawda zwolnili już trochę ale dalej jest ich za dużo.

xo
@Taki gość

No nie wiem czy taka zbędą, bo ktoś prace biurowe też musi wykonywać i nikt za nich tego nie zrobi, chyba że Ty jesteś taki chętny?

Biurowy
@Taki gość

W biurach są specjaliści od papierów A w terenie specjaliści od ciągnięcia kabla i wkrecania śrub zawsze tak było.

Runol
@Biurowy

No dokładnie, dwie różne sprawy i nie ma co tego porównywać, oba te segmenty są ważne i pracownicy ich obu są tak samo istotni, po co sobie umniejszać

@Runol

Tak,tylko w tej firmie na jednego fizycznego przypada kilku biurowych...

Biurowy
@Xx

Za niedługo będziemy tylko robić na podwykonawcach. Jest taniej i nie ma marudzenia. Do tego zmierzają wszystkie organizacje. Cięcie kosztów i zarządzanie projektowe. Po co trzymać fizycznych jak nie ma stałych zleceń za dobre pieniądze?

aha
@Xx

a cóż Cię interesuje ile jest zatrudnionych osób w jakimś dziale.. skoro jest tyle, to znaczy że tyle jest potrzebnych o czym decyduje prezes, a nie wy, więc nie rozumiem po co te bezsensowne dyskusje

Macik

Widziałem, że ponownie zaczynają się pojawiać oferty, czy faktycznie rekrutacja wraca do łask?

@Macik

Poszukują ale menadżera exportu.

Macik
@Xx

No to nie dla mnie, ale zawsze coś

Rekin
@Xx

a jakie wymagania? konkretne jakieś

polo
@Rekin

na pewno jakieś konkretne, poczytaj sobie w ofercie

nwm
@Xx

czym się zajmuje menadżer eksportu? trzeba mieć jakieś konkretne doświadczenie w tej kwestii żeby podjąć pracę?

Wymagania i obowiązki
@nwm

Twoje wyzwania: Zarządzanie obszarem sprzedaży na rynkach zagranicznych, Analiza rynków zagranicznych, szukanie nowych możliwości i obszarów dla rozwoju sprzedaży zagranicznej, Nawiązywanie i budowanie relacji z potencjalnymi nowymi kontrahentami, Rozwój i wzmocnienie współpracy z dotychczasowymi partnerami biznesowymi, Twoje umiejętności Wysokie umiejętności komunikacyjne, umiejętność identyfikacji szans i zagrożeń i ich komunikowania członkom zespołu, kierownictwu i klientom Profesjonalne umiejętności negocjacyjne, Umiejętność pozytywnego wpływania na wyniki w trudnych sytuacjach, Umiejętność zrozumienia potrzeb klienta i ich spełnienia Wymagania Wykształcenie wyższe techniczne Doświadczenie w sprzedaży Znajomość branży energetycznej Biegła znajomość j. angielskiego Prawo jazdy kat. B Gotowość do wyjazdów służbowych (delegacje krótkoterminowe) Mile widziane Znajomość innych języków obcych

nwm
@Wymagania i obowiązki

ojej, to konkret odpowiedź, dzięki wielkie nie spodziewałem się aż tyle :p

Otis

@Noddy

oookej, dzięki

Sytuacja
@Otis

Nic nie jest ok,firma zwalnia aktualnie pracowników i wszystko zmierza ku końcowi firmy.

Skaj

nie wiem o co chodzi, bo znowu komentarze poznikały, ale to akurat częsty motyw tutaj

Boro
@Skaj

Tak, na innych profilach widziałem tą samą akcję.. także trzeba szybko czytać ;p

Skaj
@Boro

no ciężko wchodzić tutaj co godzinę, pracować też trzeba i zająć się życiem czasem

Boro
@Skaj

A no przecież wiadomo, tak się tylko zaśmiałem ;) nic na to nie poradzimy

Bezsensu
@Boro

Masakra, to po co to forum skoro nawet nie można się nic dowiedzieć...

Wymagania i obowiązki
@Bezsensu

O co chodzi?

Czy ktoś może wyjaśnić, dlaczego firma szuka Elektromontera lini wysokich napięć z minimum 2 letnim doświadczeniem i komunikatywną znajomością języka niemieckiego,skoro obecnie zwalnia pracowników? Ogłoszenie jest na stronie praca.pl trochę dziwna sprawa.

Esesman
@O co chodzi?

Tez wlasnie sie zastanawiam pewnie kierownik szuka bo sie boi ze za chwile nie bedzie kto miał pracowac . Chce tylko przypomniec ze jak sie kogos zwalnia to nie mozna na jego stanowisko przyjmowac chyba ze ta sama osobe co sie zwolnilo ....

Dziwna sytuacja
@Esesman

No trochę dziwna zagrywka.Muszę przyznać...

@Esesman

Dlaczego nie? To są właśnie tacy o których pisałem. :)

deys

widocznie nie potrafi się rozstać .. :D

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Eltel Networks Rzeszów S.A.?

trex

Chyba wszędzie atmosfera w jakis sposób wpływa na efektywność

Chudy
@trex

to zależy jak ktoś bardzo się przejmuję tą atmosferą :p są tacy którzy po prostu robią swoje i wychodzą

Diplo
@Chudy

Generalnie chłopaki są dobre mordy, więc raczej z atmosferą nie ma problemu

@Diplo

Ty też jesteś dobrą mordą? :D no ale jak wszyscy to wszyscy

Tolam

Zależy gdzie i kiedy

Diplo
@House

No raczej, nikt się nie skarżył przynajmniej :P

@Diplo

Widzę, że się wam nudzi i piszecie zbędne komentarze, które nie mają większego sensu.Lepiej zabierzcie się do pracy,bo w firmie aktualnie są zwolnienia i to być może właśnie Wy, będziecie następni.

@...

Ty się nic nie bój o naszą pracę ;) każdy pilnuje własnego nosa, a chyba nie muszę się rozliczać z tego co robię po niej? :D

@House

a no nie musisz, więc nie ma się co tak pieklić od razu jak ktoś coś gada ;ddd

@Picker

A ktoś się tutaj piekli? Bo nie widzę :)

@House

to czytaj uważniej ;p ale zakończmy tą bezsensowną dyskusję, zanim na dobre się zacznie

@Picker

No to był mój wpis, więc dokładnie wiem co napisałem, nie muszę czytać "uważniej". Ale fakt, zakończmy tę dyskusję.

Pozdro....

Witam. Większość wypowiedzi na temat firmy to zwykłe (usunięte przez administratora) Maruderzy którzy również na codzień płaczą jak to źle, jak niedobrze i nic z tym nie robią. Ile to już osób miało się zwolnić a dalej narzeka? Kto działa to działa i już go nie ma, kto płacze to płakać będzie dalej patataj patatataj......

@Pozdro....

no ale przecież tutaj, pod tym postem pod którym się wypowiedziałeś nie ma żadnego narzekania? ot zwykła gadka szmatka na temat firmy ;))

ëto
@Picker

Może i tak, co nie zmienia faktu, że @Pozdro akurat ma całkowitą rację.

Taka sytuacja
@Pozdro....

Osoby które w firmie nadal zostały to tzw niedobitki którym brakuje ikry by coś w życiu zmienić.Kto bardziej kumaty i obrotny już dawno z firmy uciekł.Osoby które obecnie zostały,to ludzie którzy mają kilka lat do emerytury lub tacy którzy potrafią tylko narzekać pod nosem a gdy przychodzi co do czego,to spuszczają głowę i potulnie przytakują na wszystko co się do Nich mówi.

Connor
@Taka sytuacja

Nawet jeśli, każdy ma prawo decydować o sobie sam i podejmować własne decyzje, a Ty nie masz żadnego prawa ich z tego rozliczać ;p zrobiłeś tak jak chciałeś? gratulacje, pozwól też innym :)

@Connor

Zgadza się. Tylko jedna rzecz nie akceptujesz delegacji, narzekasz na kasę to po co tu siedzisz? Zwalniasz się ok, pracujesz dalej bez płaczu na znanych Ci warunkach- szanuję również i to. A spora część pracowników to szkoda pisać.

Hugo

ELTEL Group Shared Services Centre to tez ten sam Eltel? Czym się zajmuje i czym się różni od Eltela Networks?

Takie info
@Hugo

Centrum Usług Wspólnych Eltel (GSS Gdańsk) jest nową jednostką Eltel Networks w Polsce założoną w czerwcu 2016 roku. Od tego czasu niezmiennie rozwijamy się i doskonalimy oraz wspieramy rozwój środowiska wokół nas. Nasze biuro w Gdańsku wspiera biura lokalne w Polsce, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii i Niemczech w zakresie finansów oraz kadr i płac. Księgowość jest jednym z głównych obszarów kompetencji naszego Centrum. Pracownicy GSS to wysoce wykwalifikowani specjaliści wykonujący procesy z obszarów Należności (Order-to-Cash), Zobowiązań (Procure-to-Pay) oraz Księgi Głównej (Record-to-Report). Natomiast w obszarze HR, odpowiadamy za administrację kadrową od zatrudnienia do emerytury, płace i delegacje wszystkich pracowników. W nowopowstałym biurze nasi pracownicy mają możliwość kształtowania środowiska pracy oraz aktywnego uczestnictwa w procesie podejmowania decyzji. Ich opinie oraz proaktywna postawa są przez nas wysoko cenione.

Miki
@Takie info

bardzo rozbudowana i przydatna odpowiedź :D dzięki

DJ
@Miki

Przecież GSS grubo od kilku miesięcy nie obsługuje poszczególnych lokalizacja ELTEL

@Takie info

Dziękuję za odpowiedź, tak myślałem, że SSC to coś w rodzaju usług finansowych dla Eltela.

Bruno
@Hugo

no tak wychodzi z tej informacji przecież?

@Bruno

Tak, przecież odpowiedziałem twierdząco, po prostu w głośny sposób potwierdziłem swoje przypuszczenia, nie rozumiem tego naskoku...

Bruno
@Hugo

a gdzie tu jest jakiś naskok? Nie dorabiaj sobie teorii, to było zwykłe stwierdzenie

OGIS
@DJ

Skąd osoba pytająca miała to wiedzieć, nie wiedząc nawet czym w ogóle jest to GSS?

kim

I co dzis zwalniają 5 osób i nadal udajesz ze jest ok

W końcu wolny człowiek
@kim

W której siedzibie? Jeśli to nie tajemnica?

...

Ale z jakiego działu zwolnili? Monterów czy kogoś z biura?

sybir
@...

pewnie nikogo nie zwolnili, tylko ktoś sieje niepotrzebną panikę

sybir

pewnie nie większym niż Ty :)

W końcu wolny człowiek
@sybir

W miesiącu styczniu 2020 zwolniono łącznie we wszystkich lokalizacjach 29 osób. W miesiącu lutym mają zwolnić kolejne 29 osób. Dążą do tego aby w firmie zostało około 200 osób. Na chwile obecna nie przedłużają umów ludziom którym się one kończą. Z firmy mającej w szczecie 800 pracowników zostanie popierdułka nielicząca się na rynku. Przyczyna? Brak znqczących inwestycji w energetykę w Polsce.

@W końcu wolny człowiek

To faktycznie nie ciekawie się dzieje.A wiadomo kogo dokładnie zwalniają?Z biura czy zwykłych monterów również?

terk
@W końcu wolny człowiek

nie za ciekawie się to przedstawia.. nie biorą pod uwagę, ze sytuacja może się poprawić?

Ale przecież szukają np. nowego kierownika a on musi kimś rządzić. To nie jest trochę propaganda.

ehm
@Nowy

no przecież wszystkich chyba nie zwolnią, przesadzone to trochę

Żegnamy
@ehm

Od razu wszystkich nie zwolnią,ale stopniowo będą zmniejszać liczbę pracowników.Tak jak było wyżej napisane.W pierwszej kolejności będą lecieć osoby którym kończą się umowy.Potem ludzie z sekcji dla których pracy jest mniej i finalnie zostanie połowa z tego co jest.

Witamy
@Żegnamy

Płakał z tego powodu nie będę :)

tenor

pewnie że tak, zostawią sobie tych którzy faktycznie pracują

ba

Najlepsi odejdą sami :), a zostaną ci którzy posłusznie wykonują polecenia.

teleele
@W końcu wolny człowiek

W styczniu i lutym zwolnili po 29 osob, marzec był spokoj i w kwietniu poleciało 29 osob i na maj czerwiec szykuje się to samo i zabierają się ostro za torun i widelke. nie ma znaczenia ile pracujesz, ile masz lat. sztuka to sztuka a w słupku musi się zgadzać ilość zwolnionych osob. a co do kupna to kto by chciał kupic firme co ma po kilkadziesiąt mln długu?? było 3 zainteresowanych. firma kanadyjska od razu zrezygnowala, Vinci francuskie cos tam klepalo ale tez dali sobie spokoj i zostało chińskie pinggao z którymi jest rozmowa ale podobno ciezka i chyba tez zrezygnują i sposobem najlepszym to pewnie jest upadlosc. i chyba do tego idzie i w tym kierunku, zwolnienia potem upadlosc/bankrut.

To koniec
@teleele

Kto bardziej rozgarnięty,to już dawno z tej firmy uciekł.A Ci,którzy zostali,niebawem dostaną wypowiedzenia w formie podziękowań za czas pięknej współpracy i poświęcenia na rzecz firmy. :)

teleele
@To koniec

tak pewnie będzie i powoli zaczna od fizycznych po inz. kierow. a na końcu kadry i cala gora :)

Pyt

Czy uważacie że Eltel pozwala się rozwinąć?

Nobody
@Pyt

Nie. Dobre pomysły są zazwyczaj wyrzucane do kosza, ze słowami że to się nie nadaje, tak nie może być, wymyśl coś innego (czyli przedstaw ten pomysł maksymalnie bardziej skomplikowanie)

Leto
@Nobody

a rozumiem, że nie przyszła Ci do głowy opcja że pomysł faktycznie mógł być słaby i wymagał poprawy? Żeby się wybić też trzeba mieć umiejetności i dobry pomysł ;)

Nobody
@Leto

Owszem, przyszła taka myśl, ale po przedstawieniu pomysłu przez znajomego kierownika pojawiła się zdecydowanie inna: żeby się wybić trzeba wiedzieć z kim się kumplować albo gdzie szukać znajomości. Tyle w temacie

Ceber

co prawda już 2 dni później, ale mam nadzieję że nadal aktualne :p dzięki

Matik
@Ceber

Eh, usunięte moje życzenia...najwyraźniej gowork nie chcę, żebym wam dobrze życzył :P

Ceber
@Matik

ale ja wiem że dobrze życzyłeś

ile etapów ma rekrutacja do Eltela?

Mickey

Chyba standardowo 1.wysyłasz CV 2. rozmowa tel 3. rozmowa face to face

@Mickey

czyli żadnych odstępstw. Ale tak jest w sumie najlepiej. A nie wiesz czy rekrutacja jest online teraz?

xx

Teraz to wątpię,że w ogóle jest prowadzona jakakolwiek rekrutacja.

@xx

noo możesz mieć rację, ale zawsze warto dopytać

Dominiko

na innym profilu pisali że rekrutacja jest wstrzymana na razie

Mickey
@Dominiko

Tak podpowiada logika, że tak właśnie jest, nic dziwnego.

Dominiko
@Mickey

no w sumie to nic, ale chciałem podrzucić pewne info

Artek

Ile w ogóle jest oddziałów Eltela?

Mnm

tzn?

@Mnm

No tzn ile jest oddziałów Eltela w Polsce, czego tu nie zrozumieć?

Fan

na goworku są 4 profile, w 4 różnych miastach

xxx
@Artek

Olsztyn.Toruń,Rzeszów jeśli chodzi o Energetykę.

Jazzman
@xxx

A co jest w Gdańsku? bo widziałem też oferty na Gdańsk

jaskier
@Jazzman

w Gdańsku jest Centrum Usług Wspólnych

Jazzman
@jaskier

Cokolwiek to znaczy XD dziękuję

jaskier
@Jazzman

też nie wiem co to dokładnie jest, przepisałem z googla :D

Artek

Jezuu, z ciekawości, chyba mam prawo wiedzieć takie rzeczy, to chyba nic poufnego?

Doodek

Ładnie to tak przeklinać? xd

mango

coś tu chyba zniknęło, pewnie wulgaryzmy były tak jak pisali

Lulek
@mango

Aa okej, myślałem, że coś przeoczyłem

Jak sytuacja??

Jak obecnie sytuacja w firmie są jakieś zwolnienia?

Travis

ja też nie widziałem żadnych potwierdzonych info i nie wiem o co chodzi

Radek

Jaka atmosfera w pracy? Interesuje mnie praca w firmie ale w tym momencie trzeba przeczekać

@Radek

Co przeczekać? Atmosfera różna, że tak to ujmę.Zależy z Kim będziesz współpracował.

abc
@Xx

wszędzie jest róznie, są ludzie lepsi i gorsi, jak sie dogadasz z kims spoko to naprawde w porządku

@Xx

może chodzi o aktualną sytuację w Polsce, pewnie na razie rekrutacje w większości przypadków są wstrzymane

Rim
@Radek

atmosfera jest O.K

fifi
@Marek

noo na pewno o to chodzi.. nie ma co się na razie pchać, trzeba bezpiecznie poczekać

RIm
@fifi

no wiadomo

Sytuacja

Jak tam wygląda sytuacja w firmie?Nadal są zwolnienia?

prac
@Sytuacja

mnie tam nikt nie zwolnił

Uuu
@prac

Kwestia czasu. :)

Zibi

Oj tam oj tam....

Jerzy

Poza Olsztynem juz do pracy nie szukają? WIdzę tylko na Gutkowo.

Dot
@Jerzy

No to wychodzi na to, że pewnie nie..?

engi
@Dot

to brzmi logicznie ;p

young
@engi

na Rzeszów i na Olsztyn są oferty na pracuj.pl z tego co widzę

kamil
@young

o ciekawe, że w koncu coś sie zaczeło pojawiać, dobrze że dajesz cynka, bo częściej obczajam tutaj niż pracuj

El-Monter
@kamil

A co Ty jakiś ułomny jesteś,że nie możesz podjechać do firmy i złożyć CV.Tylko czekasz aż ktoś Ci da cynk na gowork,że są przyjęcia do pracy.Masakra.Wiesz,że istnieje opcja dostania się do firm nawet jeśli nie ma ogłoszeń w internecie?Coraz wygodniejsi się ludzie robią.

kamil
@El-Monter

a kto powiedział, że czekam? wbijam co jakiś czas i patrzę co piszą, a Tobie się nudzi w życiu że musiałeś się przyczepić?

Kąkol
@kamil

Forma może niezbyt uprzejma, ale jakby nie było to gość ma rację

Czy Eltel Networks Rzeszów S.A. praktykuje "luźne piątki"?

Głupie pytanie=głupia odpowied

Hahahha taak, do tego owocowe poniedziałki,pizzowe wtorki i imprezowe środy.Teraz ja pozwolę sobie zadać pytanie.Co za łeb zadaje takie pytania?Czy Ty masz w ogóle pojęcie o czym piszesz?

Pączek

Czym są luźne piątki?

lejek
@Pączek

to się szczególnie w korporacjach praktykuje, gdzie zwykle obowiązuje jakiś tam oficjalny strój czy nawet uniform; wtedy w te tzw. luźne piątki pracownicy mogą się ubrać w co chcą

@lejek

W Eltelu praktykuje się luźne piątki. Można zjechać z budowy w piątek o 14.

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Rzeszów S.A. - Widełka

• Jak się pracuje w Eltel Networks Rzeszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Rzeszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltel Networks Rzeszów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eltel Networks Rzeszów S.A.