Eltel Networks Rzeszów S.A.

Widełka

Opinie o Eltel Networks Rzeszów S.A.

niewolnik

To nie jest praca tylko niewolnictwo cały rok praca od rana do wieczora i soboty i niedziele nawet święta stawka 13 zl na godzinę najgorszy zakład w jakim mi przyszło pracować na starość nie chce już pisać o warunkach pracy jest strasznie zakład nie dba o pracowników wszystko jest zabierane szkoda że to jest zakład zagraniczny z Finlandii nie radze nikomu tego zakładu . W zakładzie jest dużo pracowników umysłowych na których trzeba pracować

XX
@niewolnik 13.09.2017 20:52

To święta prawda,w biurze siedzi pełno osób na których trzeba robic.Robota to poniewierka,wieczne delegacje i praca po minimum 10h.

Jak wygląda zatrudnienie w firmie Eltel Networks Rzeszów S.A. ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Eltel Networks Rzeszów S.A. - Widełka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltel Networks Rzeszów S.A.