Opinie o Eltel Networks Rzeszów S.A. w Widełka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eltel Networks Rzeszów S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Rzeszów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Rzeszów S.A. w Widełka

Czy w Eltel Networks Rzeszów S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Pracownik_HR Nowy wpis

Na okres próbny podpisywana jest umowa o pracę.

Ile może zarobić osoba po studiach na stanowisku inżyniera? Z doświadczeniem w branży budownictwa mieszkaniowego i automatyki? Od jakich progów zaczynają się kwoty brutto?

@Kandydat

Zapraszamy do aplikowania. Oprócz podstawy brutto istnieją jeszcze inne składniki wynagrodzenia jak premia, dodatek za każdy dzień przepracowany w delegacji, itp. Najlepiej przekonać się osobiście a nie polegać na opinii zewnętrznej, która może różnić się od stanu faktycznego.

Częste są wyjazdy w delegacje na stanowisku inżyniera? Ile dni w miesiącu jest praca w terenie?

@Paweł

W przypadku inżyniera zarówno budowy czy EAZ, praca w delegacji to przeważająca część etatu.

Hanna Nowy wpis

Fajnie, że są dodatki, to zawsze spora motywacja dla chcących pracować. Mogę poprosić o widełki finansowe takich premii? Jakieś świąteczne dodatki też macie?

Pracownik HR Nowy wpis
@Kandydat

Na ten moment potrzebujemy osoby z doświadczeniem, samodzielnej w zakresie automatyki i zabezpieczeń. Prosimy złożyć swoje CV, stawka zostanie zaproponowana na rozmowie kwalifikacyjnej i jest uzależniona od kwalifikacji i doświadczenia.

Łucja

A można dopytać, z którego stanowiska to w ten sposób oceniasz i dlaczego? Co tu zabrudzone jest chyba, że to jakaś przenośnia? Orientujesz się w stawkach, które będą teraz od nowego roku może?

Były pracownik.

Witam.Lepiej w Rzeszowie szukać pracy i być codziennie w domu przy Rodzinie.Niż wyjazd na 10dni a pieniążki prawie te same i pod dachem i w warunkach godnych.....

Justyna
@Były pracownik.

ale może właśnie komuś pasują takie wyjazdy :) tak było zawsze z tymi wyjazdami?

QAZ
@Były pracownik.

dokładnie tak.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eltel Networks Rzeszów S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Wolny

Dobrzy pracowicy odeszli sami zostali tylko z "tzw" układu i niby rodziny.

xxx
@Wolny

I zostali też tacy, którym brakuje "jaj" żeby zmienić pracę.Ogólnie odeszła masa osób

Sebastian

Jak wygląda sprawa z przyjęciami? Jestem młoda osoba która od roku skończyła szkole z tym kierunku. Myślałem nad stażem i dopiero później praca w firmie Eltel Pozdrawiam

Wiktor

Jak wygląda sprawa z przyjęciami na elektromontera?

Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik biurowy?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Eltel Networks Rzeszów S.A.?

Workiss

Umowa o Pracę w zdecydowanej większości.

Kacper

A jak z osobami z orzeczeniem o niepełnosprawności, są chętnie zatrudniani ?

@Kacper

Do pracy jako Elektromonter na pewno nie.Do biura być może.

Mam pytanie o wyjazdy zagraniczne. Po pierwsze, gdzie są najczęściej kontrakty, co ile są zjazdy, stawka pewnie różna więc nie pytam o żadne konkrety tylko czy się w ogóle kalkuluje wyjeżdżać czy już lepiej dać sobie spokój i w kraju działać?

ado
@Anonim

zjazdy raz na 10 dni a lokalizacje masz na stronie

ado
@ado

a co do reszty sam musisz se ocenic

Monter
@ado

Zjazdy co 10 dni to raczej w kraju niż za granicą.

Sytuacja w firmie

Koniec firmy już bliski! Obecnie masowe zwolnienia w firmie.

Pracownik ELTEL
@Sytuacja w firmie

Trochę zostanie ludzi do wywiązania się z umów eksploatacyjnych. Przetargi nowe niestety w większości zablokowane przez inwestorów. Może firma przetrwa ten zły czas i ponownie zacznie zatrudniać, ale ta agonia trwa zbyt długo tak czy inaczej......

kiemon
@Pracownik ELTEL

Pozostaje liczyć, że masz rację z tym, że udźwigną ten ciężko czas i się podniosą

-.-
@Pracownik ELTEL

Ogólnie firma już od jakiegoś czasu zaczęła mieć problemy.A obecna sytuacja tylko przyśpieszyła rozwój wydarzeń.Póki co,wszystko zmierza do upadku firmy.Moim zdaniem,dobre czasy tej firmy minęły bezpowrotnie i niema sensu tego ratować.Dużo starszych pracowników,którzy zasiedzieli się w tej firmie.Muszą się w końcu pogodzić z faktem,że co było to już nie wróci,a Eltel to nie jedyna firma na świecie.

Pracownik ELTEL
@-.-

Dziwna sytuacja duża firma, chce dużo robić i zarobić, a zwalnia ludzi. Tylko podwykonawcy i podwykonawcy. Powoli działa jak Chińczycy. Nawet już nie ma co piątkowej propagandy.

mak
@kiemon

też cały czas liczę na to, że jeszcze się jakoś rozwiąże ta sytuacja

Były Monter

Dokładnie teraz to już wrak tej firmy.

Senior

Fajnie mówisz o kolegach.

@Były Monter

i po co rozsiewać tą panikę? to i tak niczego nie zmieni, a tylko sobie sami humory psujecie i nawzajem się nakręcacie

@madry

My tutaj zwyczajnie komentujemy obecną sytuację w firmie.

@Były

co jest raczej zbędne chyba ze daje jakąś bliżej niewyjaśnioną satysfakcję ;)

Loki
@madry

każdy ma swoje sposoby na złość ;ppp nie ma co zwracać uwagi

@Loki

no pewnie i racja, ale jak już tu jestem to zwrócę

Loki
@madry

a no to zwracaaj w sumie co mi do tego :D

Bzdura
@Sytuacja w firmie

I co już mieli zamykać a jest, nie było roboty a chcą przyjmować ludzi, a i jeszcze nic się nie opłaci. Dalej będziecie tak hejtowac już nic nie ma do roboty w tym biurze????? W delegacje jechać.

Kation

Pracowałem 2 lata temu, nie wiem czy coś się od tego czasu zmieniło, podejrzewam, że tak ale za moich czasów pracowało się całkiem dobrze. Pozdrawiam obecnych.

@Kation

czy zaczynając pracę miałeś juz jakieś doświadzenie

Tak i to wieloletnie.

@Kation

czyli pewnie dużo łatwiej było Ci się dostać do pracy, pewnie chętnie przyjmują fachowców

@Hubi

No na pewno mi to pomogło, świeżynek chyba nie biorą.

@Kation

na staż też nie ma opcji?

@Hubi

A jakie stanowisko Cię interesuje?

no fizczyne, na montera

Kutz

Staże są do biura.

@Hubi

Teraz z tego co wiem,raczej nie rekrutują,ponieważ nie dawno były zwolnienia.A jeśli bardzo jesteś zainteresowany to możesz podjechać lub zadzwonić i zapytać.Być może do brygady liniowej na słupy będą kogoś potrzebować.

@Były

O to już konkret informacja, czyli można tam podbijać i spróbować coś podziałać

@Hubi

Zapytać można i złożyć CV od razu,nawet jeśli nie teraz nie będą potrzebować,to być może w przyszłości się odezwą.

Czy są przewidziane jakieś dodatki świąteczne?

Lazar

zawsze coś tam się pojawiało na święta, więc pewnie w tym roku też tak będzie

Rus

Tak, są bony świąteczne

@Rus

no no spoko opcja calkiem, na święta zawsze się coś tam przydaje dodatkowego nawet na spożywke

Nobody

Nie sądzę żeby były w tym roku dodatki świąteczne, nawet premii rocznej nie było

@Nobody

Okej, kminie. Czasy są ciężkie, w sumie można się cieszyć, że w ogóle robota jest patrząc na sytuację rynkową.

@Nobody

no jest ciężko nikt tego nie ukrywa, ale jeszcze jest trochę do świąt, zobaczymy

Bury

Do jakich krajów delegują pracowników?

@Bury

no jest tego troche, chyba są wymienione na stronie, sprawdzałeś tam?

Bury

No właśnie tak, ale takiej konkretnie informacji nie znalazłem, jedynie cały spis spółek w Polsce.

;)
@Bury

Bo źle szukałeś. Pozwól, że zacytuję: Posiadamy spółki na terenie Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Co roku setki naszych pracowników mają okazję pracować w ramach zagranicznych kontraktów.

@;)

No cóż, czyli muszę popracować nad uważnym czytaniem ;) Dzięki wielkie

Hitman
@Bury

najlepszym się może zdarzyć ja tam bym się nie przejmował tym zbytnio :D

@Hitman

Nie przejmuję się, tylko zauważam swoje braki ;p

praca

czy przyjmują do pracy

@praca

no nie wiem teraz to chyba kiepsko z przyjęciami

praca
@realtalk

no to kicha, trudno

@praca

a na jakie stanowisko chciałeś

@praca

Są przyjęcia, wystarczy odwiedzić pracuj albo stronę ;)

@Poc

serio?? od dawna są te oferty? ja nie widziałem naprawdę

@realtalk

teraz to już widzę, że została tylko jedna oferta dodana wczoraj. może na bieżąco to aktualizują, trzeba sprawdzać codziennie

@Poc

Faktycznie "wielkie" przyjecia... jedną osobę do biura w dodatku do oddziału w Olsztynie...

@...

na stronie jest więcej. Poza tym, nigdzie nei napisałem, że "wielkie" to już twoja nadinterpretacja

Toto
@...

lepsze to niż nic, tak się składa że zdarzają się i przyjęcia do biura :D

Toto
@...

poza tym może też wcześniej było więcej ofert, przecież to się może ciągle zmieniać

Ada

@Kulfon ile jest działów w firmie i ile mniej więcej liczą osób ?

Nobody
@Ada

Ilość wydziałów zmierza do nieskończoności, a liczba osób maleje. Wydziałów jest kilkanaście, a pracowników to zależy od charakteru pracy: tam gdzie są elektromonterzy liczba dochodzi do kilkudziesięciu osób. Tam gdzie są pracownicy typowo biurowi pracowników jest kilkanaście

hah

no mogłem bo widzę że moja artystyczna improwizacja tajemniczo zniknęła

;)
@hah

Nie wiem o co chodzi, ale najwyraźniej Twoja wizja nie została doceniona. Przykro mi, nie przechodzi Pan dalej, 3 razy nie.

hah
@;)

no bardzo nie ładnie tak oceniać nie znając twórczości!!

texas

jaka atmosfera między pracownikami, dogadujecie się?

@texas

Nie.

reto
@...

no chyba ty, ja tam sie dogaduje ze wszystkimi i nie mam problemów

Kulfon
@texas

Zależy z kim, z większością się dogaduję

Zenek

a kto tak mówi że jesteś niesympatyczny?

Zenek
@Zenek

no i fajnie bo teraz wygląda jakbym sam do siebie gadał. wspaniała logika :D

heheh
@Zenek

Spoko Zeniu, nikt nie ocenia, rozumiemy. Każdy ma jakiegoś bzika ;)

Jonah

Czy praca w eltelu jest ciężka?

Xx
@Jonah

Zależy na jakim stanowisku.

@Xx

A jakie jest najcięższe w takim razie?

Ktoś
@Jonah

Jeżeli potencjalny pracownik na wstępie pyta czy praca jest ciężka to nie nadaje się do Eltel. Brygady w terenie pracują czasami w ciężkich warunkach: zimą mrozy, śnieg, wiatr. Wiosną roztopy, błoto. Latem upały, burze. Dodatkowo często konflikty z mieszkańcami gdzie prowadzone są budowy. Tak, praca jest ciężka.

@Ktoś

No nic, to najwyrazniej się nie nadaję, skoro tak stwierdzasz. Ale dzięki za odpowiedź.

El-Monter
@Jonah

No najcięższa praca jest w brygadzie liniowej na słupach.Nie jest lekko,trzeba mieć bardzo dobry stan zdrowia i sporo wytrzymałości.

yyy
@Ktoś

A to dlaczego niby pytanie o ciężkość pracy ma dyskwalifikować kandydata od razu na wstępie?

@yyy

Bo jako pracownik od razu rozpatrujesz taką osobę w kategorii obiboka. Wiadomo co to za rodzaj pracy, więc to, że bywa ciężka jest logiczne i wpisane w zawód, więc no rozumiesz trochę, że są obawy, niejeden się już taki trafił co sobie rączek bał ubrudzić, nam trzeba robotnych ludzi skorych do pracy i nie bojących się tego, że jest ciężka. Nie mówię, że kolega co tu pisał taki jest, ale chodzi o uprzedzenie, które nie wzięło się z nikąd.

@Godard

trochę naciągana ta Twoja teoria jak dla mnie. Chłop może się zapytać tak po prostu z ciekawości żeby znać opinie pracowników, a zostanie zaatakowany i wyzywany od obiboków :D

@haha

Czy Ty przeczytałeś to co napisałem w ogóle? Nikogo personalnie nie zwyzywałem od obiboków, przedstawiłem punkt widzenia większości pracowników. Mówię co wiem z rozmów z innymi i znaczna większość też ma tego typu obawy, bo nie jeden laluś się nam trafił, za którego trzeba było robotę odwalać, bo on odwalał manianę, jakby niewiadomo czego się po pracy spodziewał. Trudno tu o opinie pracowników, praca jest ciężka i to jest obiektywny fakt wpisany w ten zawód. Nie mówię, że to źle, widziały gały co brały. Nikt nikogo nie atakował.

@Godard

No personalnie czy nie, od razu robi to takie średnie wrażenie jak dla mnie. Bo to jest ładowanie wszystkich na wstępie do jednego wora, a może niech najpierw ktoś popracuje i potem będziesz oceniał jak mu to wychodzi ;p Ja sam sobie zdaje sprawę jaka jest praca, ale nie mi oceniać innych, nie ja za to odpowiadam. Bo odpowiadam za siebie i za to co robię, się nie będę przejmował innymi

@haha

Czyli nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałem, skoro taki wniosek wysnuwasz. Ok, mi wystarczy, nie chce mi się dyskutować. Miłego dnia.

@Godard

widocznie nie dojdziemy do żadnego ładu i składu skoro oboje się nie rozumiemy :D

@haha

Dajcie se siana z przekomarzaniem się, albo idźcie sobie na priv, co?

@Gość

no to może sobie pójdziemy, albo nie jeśli nie będziemy mieli ochoty, co Cie to interesuje :D?

@Gość

jeśli przyszedłeś tu tylko po to by nam prawić morały to gratulacje :D

Czy Eltel Networks zapewnia jakieś dodatki pozapłacowe?

Dung

dofinansowuje gruszke i ma 13tke miedzy innymi, zreszta jakbys dobrze poszukal to chyba by tu gdzies byla o tym informacja

toto
@Dung

Bony świąteczne też

Dung
@toto

a no racja tez sa, wylecialo mi z glowy

Pogo

a premie jakieś idzie wyciągnąć?

Ron
@Pogo

jakieś tam idzie, około 20 % jest premii

Pogo
@Ron

E no to nie ma źle :D ja tam bym był zadowolony z takiego obrotu sprawy

Ron
@Pogo

każdy patrzy według siebie, wiesz jak to jest, ale ogólnie to też uważam, że to nie jest złe rozwiązanie, przynajmniej ja jestem zadowolony i uważam, ze to całkiem spoko sumka wychodzi

Tak, dodatek za pranie ciuchów roboczych tj.12zł na kwartał

boys
@Dung

Widziałeś 13-tke za 2019 rok?

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Rzeszów S.A. - Widełka

• Jak się pracuje w Eltel Networks Rzeszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Rzeszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltel Networks Rzeszów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eltel Networks Rzeszów S.A.