Opinie o Sanofi Aventis Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sanofi Aventis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sanofi Aventis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanofi Aventis Sp. z o.o. w Rzeszów

XXX

Dodam tak atmosfera--zero, udawanie na zewnątrz fajnej firmy- parodia(niech się do Olimpu przejdą) Kierownictwo zero- ludzi za małpki maja a im bardziej straszą tym atmosfera gorsza już nawet na szatni blady strach coś powiedzieć. Ludzie chodzą bo muszą ale z zegarkiem w ręku byle 8h i uciekać z tamtą. Główne kierownictwo w swoim świecie siedzi. (usunięte przez administratora) Osobiście odradzam mam tylko nadzieję że się Wawa wkoncu obudzi(

prawde powiem

Witam, z pozoru firma piekna i wszystko cacy, gloszenie roznych hasel ze lojalność, odwaga itp. od wewnatrz to wszystko gnije, mozna zauważyć mistrzow na farmacji i kosmetykach co strasza mobingiem pracownikow bo boja sie wyzej postawionych. Od pewnego czasu to wszystko idzie w zla strone bo mobbing jest scigany z ustawy a pracownicy boja się o tym mówić, należy pozbyc sie menadzerow ktorzy strasza ludzi mobbingiem a Ci w stresie wykonuja zle swoje obowiazki. Dyrektor powinnien zastanowic się nad menadzerami, jeśli dluzej sie to utrzyma szykuja się zbiorowe pozwy do sadu i zwolnienia

tomek

Witam, pracuję w sanofi już 5 lat, atmosfera kiepska. Jest duzo konfidentow co tylko chcą sie podlizac wyżej postawionym. Kierownictwo uważa sie za bog wie kogo i oni zawsze maja rację. (usunięte przez administratora)Ogólnie do zrobienia jest tylko plan za niską płace, często soboty i czasami niedziele. Mam nadzieję ze ktos to odpowiedni przeczyta i zrobi z tym porzadek (usunięte przez administratora)bo fajna firma stala sie kołchozem. Jedyny plus że w firmie jest duzo mlodych osób :)

$$$
@tomek

Zgadzam się z opinią w 100%-tach tylko jeden mistrz jest naprawdę w porządku (każdy pracownik wie który) jest kilku w miarę w porządku ale są i tacy co tylko podlizuja się kierowniczce na siłę próbują się wykazać choć często na ich pomysły włos się jezy. Nagorsi są Ci dwulicowi którzy pracownikom cukruja a robią swoją robotę-dbają tylko o swoją karierę. Chyba czas na zmiany niektórych menadżerów. Ja również mam nadzieję że ktoś wyżej przeczyta te opinie i zaczną się jakieś zmiany na lepsze bo z miesiąca na miesiąc jest coraz większy bałagan, fatalna atmosfera i samopoczucie pracowników.

???

HARRY DOBRA RADA- już sama ksywa i komentarz świadczą, że z Ciebie to dopiero jest prawdziwy nieudaczników zyciowy( Może lepiej nie pisz komentarzy bo dajesz zły przykład dla porządnych pracownikow Sanofi.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sanofi Aventis Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
@@

Witam ja też jestem byłym pracownikiem Sanofi i komentarz wyzywajajacy ludzi od nieudaczników, złodziei, pijakow i osób ubogich intelektualnie jest trochę nie na miejscu a pan DOBRA RADA to chyba trochę przesadził. Pracownicy szeregów są w porządku również większość na wyższych stanowiskach ok ale zdarzają się jąk wszędzie osoby takie jak pan DOBRA RADA. Pozdrawiam

...

Widzę że Harrry to raczej pisze z punktu widzenia menadzerskiego a nie zwykłego pracownika a do tego obraża ludzi którzy się angazowali a niezostaly im przedłużone umowy. Sam sposób i słownictwo oceny byłych pracownikow przez osobę pisząca ten komentarz świadczy o pionie kierowniczym:(

...

Cześć Pracowałem w Sanofi jakiś czas temu i też nie polecam tej firmy. Kasa taka sobie, mistrzowie ścigają na każdym kroku a sami na kawie non stop siedzą. Ludzie się nieodzywaja bo się boją mistrzów- cwaniakow. Ja pracowałem ponad rok i nagle zonk bo gdy kończyła mi się umowa( a byłem pewny że mi przedłuża) ostatniego dnia powiedzieli mi że nie przedłużaja umowy choć wcześniej chwalili moja prace a ja zapierniczalem za dwóch łącznie z nadgodzinami i weekendem. Ogólnie atmosfera lipa najlepiej za dużo nie mówić i uśmiechać się do Wszystkich. Kasa średnia bo za 3 zmiany i weekendy to tyłka nie urywa, a do tego częsta rotacja szkołą pracownika a potem zwalniają i za chwilę jest ktoś nowy z tego co wiem to mnóstwo ludzi się już tam przewinęło. Teraz pracuje na 2 zmiany bez weekendow i kasę mam taką samą a i obowiązków mniej. Cieszę się że już tam nie pracuje. Pozdrawiam

Harry dobra rada
@...

A ja wiem że w sanofi nie ma przypadku by zwolnili kogoś z conajmniej rocznym stażem pracy od tak. Zwalnia się tylko i wyłącznie osoby które nie wiedzą i nie rozumieją ze przychodzą tam do pracy, złodziei, pijaków, nieumiejące pracować w zespole. Wszystkie negatywnie komentarze to komentarze tz nieudaczników życiowych którzy z bardzo ubogą wiedzą, bez jakiegokolwiek zaangażowania do pracy chcieli by żerować na pracy ludzi uczciwych, sumiennie wykonujących swoje obowiązki. Jeżeli jesteś pracowity, zaangażowany, potrafisz pracować w zespole to na pewno w sanofi się odnajdziesz. Sanofi doceni to sowitym wynagrodzeniem a ty będziesz doceniał warunki pracy jakie panują w tej firmie.

?

@Edmund i co nie dzieje się nic do przodu z tymi płatnościami?

Edmund
@?

Podwyżki o ile są to symboliczne bo według podobno mediany większość pracowników takich z kilkunastoletnim stażem i tak ma za wysokie zarobki( a śrubę dokrecaja z miesiąca na miesiąc tylko zarobki za tym nie idą stoją a ceny życia rosna. Ale jak ktoś nawet się odezwie od razu wyliczaja cały socjal i dodatki i wychodzi ze zarabiasz 2x więcej- tyle że teraz każda praktycznie firma ma taki socjal i dodatki jak Sanofi a nawet lepsze. Tylko kierownictwo udaje że o tym nie wie) Ale z korpo nie wygrasz, byle jakoś do emerytury wytrwać. Ale młodym nie polecam pchać się w ten (usunięte przez administratora)

Edmund

Witam Co do pracy w Sanofi w zakładzie produkcyjnym w Rzeszowie to szczerze odradzam-płace utknęły w miejscu już kilka lat temu ( w tamtym czasie był to ciekawy zakład). Obecnie duża część pracowników czeka tylko aby wytrzymać do emerytury bo normy są co chwilę zwiększane, wymagania coraz większe a nie idą za tym żadne podwyżki ani premie, młodzi też się nie odzywają bo w tej firmie zwykły pracownik nie ma prawa głosu. Wszystko dzięki pseudo MENAGEROM (chyba tylko 2-óch jest normalnych), którzy za wszelką cenę próbują się wyróżnić i podlizać kierownictwu (którego interesuja tylko wyniki a nie ludzie) a co za tym idzie dostać premie za wyniki. Niestety wszystko kosztem zwykłych pracowników których traktują jak zwykłe narzędzia do osiągnięcia swoich celów. Pracownicy są zastraszeni wolą się nie odzywać, atmosfera o ile kilka lat temu była ok tak teraz nie ma jej w ogóle pracownicy wykonują swoje obowiązki i czekają aż skończy się ich zmiana i wyjdą z tego obozu. Ogólnie nie polecam- z ciekawego zakładu pracy zrobiła się zwykła korpo, która reklamuje się jako przyjazna rodzinna firma a wewnątrz od pewnego czasu gnije.

Anonimowy Przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów Firma Farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

Logistyk

Masz rację ale nikt nie chce się tym zająć.Jedyną drogą jest rozmowa kierowniczki z szefem może da się przekonać.Lepszego już nie będzie.

Logistyk

Takiego jak Leszek nie było od dawna jest najlepszy.Artur się do niego nie umywa.

Przyjmijcie Leszka do Sanofi

Takiego drugiego nie znajdziecie,pracowity sumienny i mądry oraz koleżeński.

Lesio

W jakich godzinach są te trzy zmiany i czy są jakieś ubrania ochronne przy pracy z niebezpiecznymi substancjami?

mixx

Witam podzieli się ktoś opinią o firmie na produkcji i magazynie .Jakie wynagrodzenie na początek oraz atmosfera w pracy. Pozdrawiam

yaronchui

Krotko zwięzłe i na temat .Większość ludzi tonie w fałszu , powinieneś o tym wiedzieć ale nie ma co na to zwracać uwagi bo tak zazwyczaj jest wszędzie. Są osoby które wyzyskują(nowych) wyżywają się lub kablują do przełożonych, powszechna hipokryzja mała garstka spoko ludzi Jeden mistrz produkcji góra dwóch spoko reszta to czysty (usunięte przez administratora) lub obojętność Pieniać średni biorąc pod uwagę 3 zmiany i szkodliwość substancji z którymi się pracuje . Nie polecam, serdecznie nie polecam

Razdwatrzywsanofiniepracujeszt

Hahahah 2500do3000 chyba jakiś rubli albo innego badziewia na start otrzymujesz 2850 brutto :) bonus roczny i inne rzeczy to ściema mi też jak liczyli na początku to wychodziło że mam 5000 tys miesięcznie a na konto wplywalo około 2000 zł miesięcznie także za pracę na 3 zmiany i przy niebezpiecznych substancjach to jest nic żadnego szkodliwego nirma także powodzenia

kto pyta nie bladzi

Witam! Mam kilka pytan do osob, ktore obecnie pracuja w Sanofi: 1)Czy jest szansa przyjac sie na produkcje do Sanofi "bez plecow"? 2)Ile na poczatek moglbym zarobic? 3)Jaki jest typ umowy? 4)Czy sa jakies swiadczenia socjalne /nagroda roczna, wczasy pod grusza, multisport/? 3)Jaki jest system zmianowy?

Lineoperator
@kto pyta nie bladzi

1) aktualnie bardzo ciezko dostac sie do sanofii bez plecow, jakies 2 lata temu było boom na przyjęcia, teraz Ci co zostali to pracują i stanowiska są obstawione. 2) na początek przyjmują przez agencje w ktorej srednio mozna zarobic 2500-3000, oczywiscie pozniej jest jedynie lepiej 3) jedynie umowa o prace wchodzi w grę 4) tak, premia roczna, wczasy pod gruszą, multisport, prywatna opieka lekarska, system awansów, darmowe obiady i wiele więcej. 5) system 3 zmianowy

Sanofinieeeee

Nie polecam tej firmy o zwolnieniu dowiadujesz się godzinę przed końcem pracy a potrafią zwolnić człowieka za to że chorował i był na zwolnieniu lekarski ale kierowniczka zakładu nie potrsfi się przyznac u woli powiedzieć że zostajesz zwolniony bez podania przyczyny

exKorpoSzczurek

Wypowiedz będzie ogolna: Generalnie nie ma znaczenia w jakim dziale Sanofi pracujecie. Wszedzie jest to samo...zmieniaja sie tylko nazwy i typ zadan wg kwalifikacji danego szczóra:)...struktóra jest zawsze ta sama, chodz może różnic sie detalami i na to akurat na jakich ludzi lub jaki uklad zamkniety:) czy sytuacje firmy traficie. Wszystkie korporacje dla 90% ludzi to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dobre na start lub dla tych co to lubia. Osobiscie nie znosze korporacji i wole 3 tys zł pracy jako wolny czlowiek niz 5 tys zł za bycie niewolnikiem, ktory zdradza codziennie innych ludzi za 40% wiecej. Osobiscie to gardze korpo-szczurami i korporacjami. Chodz troche tam przepracowalem..ale cale szczescie jestem szczesliwy daleko z dala od nich:) W Sanofi sa 3 grupy ludzi. -Bezwgledne lizusy/chytrusy sprzedajne i podle cioty( z malymi wyjatkami ludzi etycznych) -normalsi czekajacy na swoja szanse chcacy isc wyzej po ludzku co albo nadejdzie albo nie (tych szanuje sie najbardziej i kiedy wkoncu awansuja..maja respekt i sa na dlugo na stanowisku..chodz musza wytrzymac i wyczekac na swoja kolej) -ludzie dazacy do stabilizacji z rodzinami lub bojacy sie postawic komukolwiek lub na cos innego chcacy po prostu cokolwiek zarobic i zyc z dnia na dzien.. Tacy co to aby nie bylo gozej niz jest..i lepiej nic nie powiem..bo sie boje (I tu sie zdziwicie..tacy czesto awansuja czesto czesciej niz Ci z charaktrerem.....kierownik lub manager lubi miec kogos kto mu sie nigdy nie postawi...- takich lubia najbardziej..dobrze oplacanych niemych niewolnikow..sytych mis...dla ktorych kasa i stabilizacja jest nr1:) ) NA KONIEC ZASADA JEST JEDNA. W SANOFI...NIE MA LUDZI Z PRZYPADKU...moze poza handlowcami....KAZDY KTO SIE TAM DOSTAJE..MA JAKIES PLECY...ROZMOWY KWALIFIKACYJNE TO CZYSTA FIKCJA I HIPOKRYZJA... udawanie..ąę..kwa..mac..pic na wode... W 100% korporacji w ktorych pracowalem a bylo ich 4 w ciagu 11 lat...po czasie dochodzilem do takiego wniosku..a potem wychodzilo to w praniu...kto komu obciaga...albo kto go i na jakiej zasadzie tam wepchal...JESTES KURWISKIEM I SZMATA...W SANOFI BEDZIE CI DOBRZE.. JESTES NORMALNYM AMBITNYM CZLOWIEKIEM??? POSIADJAACYM UCZUCIA WYZSZE...ORAZ...JAKAS GODNOSC LUDZKA?? POSZUKAJ INNEJ KORPORACJI.. Owszem...Da rade sie nie zeszmacic...i zachowac godnosc..i awansowac..ale to straszny balans miedzy dobrem a zlem....miedzy byciem gownem...a utrzymywniem sie na powierzchni.. JEZELI MAS ZNAJOMEGO KIEROWNIKA...LUB MANAGERA ALBO KOGOS WYZEJ...LUB STARSZEGO SPECJALISTE...TO WBIJAJ..WPROWADZI CIE..I JAK SOBIE BEDZIESZ RADZIL NIE DA ZGINAC...CHYBA ZE NIE BEDZIESZ WYSTARCZAJACO WYDAJNY...TO WASZ ZNAJOMOSC SIE SKONCZY I WYLADUJESZ NA NAJPODLEJSZYM STANOWISKU PO CZYM SAM SIE ZWOLNISZ... Reasumujac..moja wypowiedz jest tendencyjna, stronnicza..ale wg mnie prawdziwa.. Chcesz?? mimo to..spróbuj mimo to ..badz przygotowany na kopa w zad i rozczarowanie. Co robic jak zyc?? Wg mnie lepiej zalozyc cos swojego...a jezeli nie zalezy ci na atmosferze czy godnosci...WTEDY DASZ RADE I MOZE ZA 10 LAT ZOSTANIESZ SPECJALISTA...A ZA 15 MANAGEREM..JAK BEDZIESZ DOSTATECZNIE POLAPANY W TE BIERKI..DLA MNIE..TAKA PERSPEKTYWA NIGDY NIE BYLA ATRAKCYJNA... WSUMIE TEZ SA PLUSY. JAK KTOS MEGA CHCE TO MA SZANSE ZEBY MU SIE W SANOFI UDALO ALE MUSI BARDZO CHCIEC..I MIEC SPORO SZCZESCIA I KOGOS ZNAJOMEGO KTO MU TAM NA START ROBOTE ZALATWI:) Wybaczcie za malo optymistyczny wpis i ogolnie..ale ja mam takie swoje spostrzezenia..z pracy tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanofi Aventis Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Sanofi Aventis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanofi Aventis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanofi Aventis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanofi Aventis Sp. z o.o.