VML Poland

Kraków

Opinie o VML Poland

Nick

Najgorsza firma jaką znam. Niedoświadczone pracownicy - zero rozwoju - organizacyjny chaos. Jest bardzo niemiła i okropna atmosfera. U Pani przy recepcji lepiej nic nie pytaj - jest niewychowana i arogancka. Odzial IT - co-miesiąc ktos odchodzi, nie ma zadnych zoorganizowanych procesow. Odzial creacji - niewychowane osoby które siedzą z nogami na stole. Właścicieli tej firmy albo slepi albo nie wiedzą co u nich sie dzieje. Jeśli masz ochotę zapoznać się najgorszą firmą Krakowa - polecam VML(Pride&Glory).

cóż

Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie dobre opinie pisać, oj nie ładnie... No ale jaka agencja, takie praktyki ;)

ada

Najgorsza agencja - fabryka i tyle. Nie polecam.

AAAAAAAAAAA

Zarobki słabiutkie, na prawdę, pracuje tam ktoś z doświadczeniem w ogóle czy same 'świeżaki'?

ruuch

Fajnie, że atmosfera dopisuje, bo wszyscy po prostu dbają o pozytywne relacje. To zdecydowanie klucz do sukcesu, ale jakich zarobków może się spodziewać webmaster? Dzięki

Zostaw opinię o VML Poland - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VML Poland