Opinie o Ania Zakład Fryzjerski Anna Przeczek w Ustroń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ania Zakład Fryzjerski Anna Przeczek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ania Zakład Fryzjerski Anna Przeczek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ania Zakład Fryzjerski Anna Przeczek w Ustroń

borsuk

- 2013-08-30 02:50:08 Zawsze najwięcej do powiedzenia mają osoby postronne i biedny poszkodowany pracodawca. My pracownicy to zawsze lenie bo nie chcemy pracować za głodowe pensje. Najlepiej pracujmy za darmo 24/h i generujmy tylko zyski. Ja dalej nic nie wiem z tych opinii. Wiafomo że zatrudnione będą chwalić a zwolnione ( a może same odeszły?) będa krytykować. Do bani takie portale. Ja też ciężko pracuję na te parę groszy, ale cenie swojego pracodawcę i swoją pracę. Bo gdzie jest lepiej.....

Gosia

- 2013-08-28 16:03:21 http://modnifryzjerzy.pl/ogloszenia/component/djclassifieds/item/41_ustro/134_zakad-fryzjerski-anna-przeczek nowoczesny i najlepiej wyposazony salon w Ustroniu? O kurcze dobrze, ze tam nie mieszkam :D Pierwsza opinia wystawiona w 2011 a druga 2013 , potem 6 opinii napisane 1 dnia i2 na 2 dzien pewnie przez wkurzona wlascicielke. Nie robcie z nas idiotow ehhhNie jestem właścicielką salonu, pracuje w hotelu Stok w Wiśle. Cholernie denerwuje mnie mówienie nieprawdy zwolnionych pracowników. Pracuje z ludzmi to doskonale to znam jak potrafią siebie wybielać i cała winę zwalać na pracodawców. Lubię ten zakład fryzjerski i cenię w nim pracujące panie.

?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ania Zakład Fryzjerski Anna Przeczek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Ącka

Bardzo dobry zakład i profesjonalna załoga. Nie rozumie jak można takie kłamstwa wypisywać. Może pozew do sądu załatwi sprawę ?

Gosia

- 2013-08-24 22:40:13 Okropna właścicielka. Plotki, plotki i plotki , zakład jak wyjęty z jakiegoś komunistycznego serialu, nauczyłam się tylko kombinatorstwa z najtańszymi kosmetykami i czesania starszych pań, o sterylności to można całkiem zapomnieć. Na umowie inny wymiar godzin, pracuje się wiadomo- 3 razy więcej .. ahh dużo opowiadać. Że żadna z nas nie doniosła jeszcze do PiPu na tą [usunięte przez moderatora] to graniczy z cudem. Omijajcie szerokim łukiem bo uśmiech tej kobiety to czysty fałsz i będziecie żałować.Dziewczyno czy Ty wiesz co piszesz? Ile lat już pracujesz 10 czy 20. Jeżeli do zakładu chodzą starsze Panie to znaczy że w zakładzie pani [usunięte przez moderatora] obsługa jest na najwyższym poziomie. Starsze Panie są o wiele bardziej wymagające niż młode dziewczyny. Podczas kilkunastu wizyt w tym zakładzie nie słyszałam aby ktoś plotkował zwłaszcza pracownice. Widocznie Ty byłaś tą plotkarą o wielkiej rozdartej buzi. Salon jest skromny ale bardzo czysty i zadbany. Znam zasady PIP-u więc nie widzę tu żadnych podstaw krytyki lub donosu. Dziewczyno wez się do roboty a nie pisz bzdur bo i tak Ci nikt nie wierzy.

Ola

Gaweł - 2013-08-06 21:40:12 Fatalnie się pracowało, stawiane na ilosc nie na jakosc, I cały czas podejrzenia o o złodziestwo. KASA - groszeWidocznie nie umiesz pracować. Podejmując pracę w zakładzie fryzjerskim musisz wiedzieć że ta praca jest pracą wyczerpującą. A Ty widocznie jesteś leniem i dlatego tak piszesz.

ola

Laki

Jestem bardzo oburzona tym co przeczytałam !!! Skandal !!! ta bezczelna smarkula która to wypisuje chyba nie może odżałować że straciła tak dobrą pracę znam ten zakład bardzo dobrze Pani [usunięte przez moderatora] to naprawdę fachowiec najwyższej klasy wspaniały człowiek i bardzo dobry i wyrozumiały pracodawca!!! potrafi naprawdę wiele nauczyć tylko trzeba się przykładać słuchać i chcieć się nauczyć ale jak ktoś jest tępy to nic panie nie poradzisz a na głupotę nie ma rady !!! Pani [usunięte przez moderatora] Głowa do góry taka jedna zdesperowana pewnie była pracownica nie jest w stanie zepsuć Pani reputacji świadczy o tym rzesza Pani wiernych klientów SERDECZNIE POZDRAWIAM PANIĄ I CAŁY PERSONEL !!!

Monia

Pracuje u P.[usunięte przez moderatora] 17rok i jak widac sam staz mowi za siebie i jak moja przyjaciolka Pati napisala dla nas liczy sie tylko dobro i usmiech naszych klientow nigdzie w pracy niema tak domowej cieplej i sympatycznej atmosfery dodam od siebie gdyby kazdy pracodawca byl tak UCZCIWY lojalny i tak pomocny wobec swojej zalogi i klienteli to w Polsce naprawde bylo by lepiej a jak komus pracowac sie niechce i pieniazki sie kleja do raczek to musi zmienic zawod na zlodzieja tylko prendzej czy puzniej mleko wykipi bo to krotkie nogi ma a po za tym kazdy kto do nas przyjdzie sam widzi na czym pracujemy kosmetyki i sprzet z najwyzszej polki nikt tak o to niedba jak P.[usunięte przez moderatora] wiec jak ktos wypisuje takie brednie to niech zmieni okulary albo przestanie pic

Zuza
@Monia

Witam znam przewinełam się przez ten salon i fatalna atmosfera. Kobieta w ciaży kartaczowała po dłogę, wiecznie oszczedzac, sztuczna atmosfera, podaj pozamiataj, i sie podlizuj. FATALNIE, jak zwykle wszystko nakręca na tej stronie Monika i twierdzi ze ok. To już kwalifikuje się na leczenie.

monia
@Zuza

Zuza czy tam jakos inaczej na ciebie wołają pracuje u p.Ani juz kilka ladnych lat i nigdy nikt w ciąży niekartaczowal podlogi nikt nikogo nienakreca i nikt nikomu nie musi się podlizywac w naszym salonie zawsze jest domowa atmosfera jeden drugiego szanuje i widze ze zazdrosc cie nosi że nie masz takiej pracy do której idziesz z przyjemnością a jeśli masz czelnosc tak pisac to miej odwage i przyjdz do salonu to pomożemy ci opanować to oblakanie i poszukamy ci jakiegos swietnego psychiatre

Pati

Może zacznę od tego ,że osoba wyżej komentująca ,,podwójnej płci" z braku zainteresowania własnym nosem wypisuje kłamstwa! No cóż tak to jest jak pieniążki się podobają a robić się nie chce i z tej przykrości interesuje sie cudzym życiem. Tak jest jak się ,,LEBRUJE" i nikt nie chce takich osób przyjmować i kłopoty brać na siebie. Ale na szczeście mogę się tu wypowiedzieć bo już kilka lat pracuję u Pani [usunięte przez moderatora] i jest bardzo miła przyjazna atmosfera i żaden salon fryzjerski nie jest wyposażony w tak nowoczesny sposób i narzędzia oraz produkty . dla nas liczy się dobro i zadowolony klient a nie pieniądze i dzięki temu zostały w Salonie najlepsze:) a co do papieru toaletowego to niezłą macie wyobraźnie widocznie kłamstwa zostały w nawyku tak mi przykro.

?

Gaweł - 2013-08-06 21:40:12 Fatalnie się pracowało, stawiane na ilosc nie na jakosc, I cały czas podejrzenia o o złodziestwo. KASA - groszeTak, nawet klientki były oskarżane o kradzież papieru toaletowego. Właścicielka ma jakaś schizofrenię maniakalną.

Gaweł

Zostaw merytoryczną opinię o Ania Zakład Fryzjerski Anna Przeczek - Ustroń

Ania Zakład Fryzjerski Anna Przeczek
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Partyzantów 1
    43-450 Ustroń