Icotera Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Icotera Sp. z o.o.

iro
użytkownik zarejestrowany

Podobno najlepiej dostac sie do nich na stanwoiska managerskie, nie wiem czy to prawda, oferują tez skzolenia.

stefanio

Dziwą mnie niektóre komentarze na forum narzekaczy na klimat w firmie. Pracuję tu już dłuższy czas i moim zdaniem ogólnie jest całkiem nieźle. Wiadomo, że wszędzie może się zdarzyć jakiś konflikt czy coś, ale nie przeginajmy, tutaj to wyjątki. Firma teraz jest już większa i bardziej dojrzała a widzę, że jeszcze przyjmują nowych. Projektów nie brakuje, ciągle wymyślają jakieś nowe modele więc jest co robić. Co do klimatu jeszcze to dla mnie jest spoko, po pracy ludzie chodzą do pubu na piwo, czy pograć w gry planszowe, firma robi wypady integracyjne jak kajaki czy wigilijna popijawa :D Nie wiem czego tu sie czepić...

mad

hej, cos sie zmienilo od ostatnich postow w firmie? Jak managerowie i praca? Jakie działy polecacie? Ostatnio firma mocno sie oglasza.

Cartman

Kyle niestety sluszie prawi

Kyle nie maż się

Ostatnią rzeczą, do której można przyczepić się w Icotera, jest klimat panujący w firmie. Drogi Kyle, jeśli ktoś ma dużo do powiedzenia na każdy temat, ale nie idzie to w ogóle w parze z jakością jego pracy, to potem może czuć się skrzywdzony przez pół świata. Pracuję w Icotera kilka lat i życzyłbym sobie, żeby atmosfera taka jak tu panowała w każdej innej firmie, również w innych firmach IT w Szczecinie.

Kyle

Technologie nad którymi pracuje ta firma są bardzo interesujące i ciekawe. Praca nad tymi systemami oferuje ogromne możliwości rozwoju pod względem programistycznym, systemowym, jak i wiedzy z dziedziny protokołów sieciowych. Jedynym, ale i największym mankamentem, to klimat, jak panuje w firmie. (usunięte przez administratora) Jednakże, póki się nie zmieni ten stan rzeczy, to naprawdę odradzam aplikowanie do Icotery.

Zainteresowany
@Kyle 28.07.2014, 16:33

Jestem potencjalnie zainteresowany pracą w tej firmie. Czy mógłbyś wyjaśnić co było nie tak, jeśli chodzi o panujący u nich klimat?

Zostaw opinię o Icotera Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Icotera Sp. z o.o.