Axi Immo Group Sp. z o.o.
3 6 4 5 1

Opinie o Axi Immo Group Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jak wyglądają zarobki w Axi Immo Group Sp. z o.o.? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

TakNie

Salamander
 Opinia

Firma, ludzie,atmosfera... Super. Prężnie rozwijająca się Polska firma, godna zaufania i podjęcia współpracy. Polecam szczerze. Były pracownik :)

TakNie

Opinia

Firma intensywnie rozwijająca się - polecam tylko tym, którzy chcieliby pozostać na dłużej w branży. Na dłuższą metę monotonnie, w firmie jest dziwna atmosfera i spotyka się często napięcie - brak jednolitego podejścia do pracowników (są równi i równiejsi). Dużo jednostajnych zadań i ciężko o rozwój. Osoby, które zdecydowanie powinny zostać usunięte dalej pracują i są dyrektorami. Pensje poniżej rynkowych, brak dodatkowych świadczeń, brak elastyczności co do zadań i godzin.

Tak11Nie

Opinia

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Axi Immo Group Sp. z o.o.!

Tak12Nie

Zostaw opinię o Axi Immo Group Sp. z o.o. - Warszawa