Axi Immo Group Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 6 ocen.

Axi Immo Group Sp. z o.o.
4 6 6 1

Opinie o Axi Immo Group Sp. z o.o.

Administrator

Jak wyglądają zarobki w Axi Immo Group Sp. z o.o.? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

Salamander

Firma, ludzie,atmosfera... Super. Prężnie rozwijająca się Polska firma, godna zaufania i podjęcia współpracy. Polecam szczerze. Były pracownik :)

Pracownik

Firma intensywnie rozwijająca się - polecam tylko tym, którzy chcieliby pozostać na dłużej w branży. Na dłuższą metę monotonnie, w firmie jest dziwna atmosfera i spotyka się często napięcie - brak jednolitego podejścia do pracowników (są równi i równiejsi). Dużo jednostajnych zadań i ciężko o rozwój. Osoby, które zdecydowanie powinny zostać usunięte dalej pracują i są dyrektorami. Pensje poniżej rynkowych, brak dodatkowych świadczeń, brak elastyczności co do zadań i godzin.

admin

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Axi Immo Group Sp. z o.o.!

Zostaw opinię o Axi Immo Group Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axi Immo Group Sp. z o.o.