K&G Partners

Opinie o K&G Partners

Agata
użytkownik zarejestrowany

@kora przykro mi, że się nie udało, ale może następnym razem wypadniesz lepiej. Aktualnie szukają Specjalisty ds. wynajmu powierzchni biurowych w Warszawie (http://www.kgpartners.pl/lang/pl/page/praca/). Może ktoś jest zainteresowany taką praca w K&G Partners?

kora
użytkownik zarejestrowany

Własnie maja umowę o prace, wczesniej widziałąm ze mieli kilka ofert pracy i myslalm ze moze sie zalapie do nich jednka nie odezwali sie do mnie. Zrobilam kurs specjalisty ds, kadr i plac, jak wiecie czy szukaja na to stanwosiko dajcie znac

Malwi

raczej zdecyduje się na coś innego, bo różowo to nie ma

Kiedyś w firmie pracowałem i złego słowa nie mogę powiedzieć. Szefostwo moim zdaniem bardziej niż w porządku, atmosfera też ok. Jest podstawa całkiem niezła a nawet samochód do użytku pracowników co w innych firmach ze świeczką szukać A że na rynku jest załamanie to już nie wina firmy. Ja ktoś z natury z życia jest niezadowolony, albo ma ambicje w kosmos wystrzeloną to na każdą firmę będzie narzekał.

boy

Nie zgadzam się z tą pochlebną opinią o ww firmie, dementuje - pensja bardzo niska, a prowizja korporacyjna - także perspektywa zarobku żadna, tylko bardzo duży obrót może wygenerować dobre wynagrodzenie, ale skoro inne firmy przy podobnej pensji zapewniają znacznie wyższą pensję to wybór jest wiadomy.

ok

Świetna atmosfera, pieniądze zawsze zgodnie z umową i na czas. Podstawa +prowizja zabezpiecza słabsze miesiące. Polecam:)

Ewela

Bardzo dobra atmosfera, fajni ludzie. Możliwość zdobycia praktyki zawodowej i rozwoju w branży. Dostępne narzędzia potrzebne do pracy jak tel i samochód Pracują tu osoby z dużym doświadczeniem i sporą wiedzą w tym temacie. Można tu awansować i spróbować się w tej dziedzinie. Pensja stała i dodatkowo prowizja co dzisiaj na rynku pośrednictwa w nieruchomościach jest rzadkością :) Polecam tą firmę bo zawsze można liczyć na ich wsparcie i pomoc.

Pensja kiepska i robota niejaka, bezstresowo to chyba jedyny plus, możliwość rozwoju żadna. Swego czasu bardzo fajni ludzie pracowali, ( usunięte przez administratora ) Ludzie sami odchodzą, gdzie indziej lepsza kasa :)

Witam,mam pytanie?Czy trudno o awans w tej firmie?Jak z zarobkami?

Zostaw opinię o K&G Partners - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K&G Partners