New Horizon Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o New Horizon Sp. z o.o.

operator produkcji

Kontakt rewelacyjny ale... tylko do momentu podjęcia pracy i podpisania pierwszej umowy. Potem kontakt się urywa. Umowy opóźnione, doręczane do podpisu po kilku dniach w pracy. Do końca nie wiadomo, czy pracujesz legalnie czy charytatywnie. Oklepany tekst: \\\"Proszę zabrać sobie coś do zjedzenia, ubrania robocze otrzyma pan na miejscu.\\\". 2 miesiące pracy w prywatnych ciuchach pomimo zgłaszania problemu i nie wiadomo, kto ma zapłacić za ich zniszczenie

Witam Firma jest w porządku bardzo mili ludzie , mam nadzieje że znajdą dla mnei lepszą posadę :)

natalia

bylabym zainteresowana tego typu praca i po rozmowie z pracownikiem odczulam bardzo mile nastawienie do moodych ludz ktorych mozna zainwestowac.

Zostaw opinię o New Horizon Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Horizon Sp. z o.o.