New Horizon Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o New Horizon Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Horizon Sp. z o.o.

anonim

TRADEDIA!!!! PÓŁTORA ROKU CZEKAŁEM NA WYJAZD DO HOLANDI---W KOŃCU [usunięte przez moderatora] ZADZWONILI I SIĘ SPYTALI CZY DALEJ JESTEM ZAINTERESOWANY----POWIEDZIAŁEM IM ŻE SĄ CHYBA [usunięte przez moderatora] ŻE DZWONIĄ DO MNIE PO TAKIM CZASIE Z TAK GŁUPIM PYTANIEM!!!ZACZELI SIE TLUMACZYĆ KRYZYSEM--ALE ZAPOMNIELI ŻE OBIECYWALI WYJAZD PO TYGODNIU---WSZYSTKO JUŻ BYŁO ZAPLANOWANE...I POPROSRTU MNIE W [usunięte przez moderatora] ZROBILI. NIIE JESTEM TAKIM JEDYNYM OSZUKANYM PRZEZ TEZ [usunięte przez moderatora] HORIZON -JEST TAKICH OSÓB WIELE.NIE POLECAM--TO SĄ ZWYKLI OSZUSCI,KTÓRZY NIE POTRAFIA NIC ZAŁATWIĆ!!!!

Zostaw opinię o New Horizon Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Horizon Sp. z o.o.