99rent Sp. z o.o.

Opinie o 99rent Sp. z o.o.

Klient

Polecam Pana Patryka obsługa zawsze bezproblemowa.

Olo

Patryk z Torunia najlepszy kandydat pracowity i cały region go lubi

Ada

Witam, A jak praca biurowa w tej firmie? Zastanawiam się nad zaaplikowaniem na aktualną ofertę do kadr w Warszawie ale po przeczytaniu opinii nie wiem czy warto?

Dawid

Jak z ekipa w firmie, zgrana ?

Rozmowę przeprowadzała bardzo miła Pani. Na początku opowiedziała mi o firmie a potem szczegółowo wypytałam o poprzednie miejsca zatrudnienia. Dokładnie opisała zakres obowiązków. I na końcu spytała czy uważam, że ten zakres mi odpowiada. Bardzo konkretnie czyli tak jak powinno być.

Excel, Outlook

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w 99rent Sp. z o.o.?

El9

No siema, chcesz być w tej firmie spoko. 3 michy umowę masz. Jak się sprawdzasz to spoko. I tak mają wyjechane na Ciebue. Jezdzisz autem gdzie chcesz. Ktoś doda Tobie kilometry spoko. Nie przemuj się. Mozesz pojechać gdzie chcesz. (usunięte przez administratora). Serio checesz wiedzieć?? Możesz dodać nawet 200 km kto się tym przejmie

Na wstępie dodam że pracowałem w firmie ponad rok w jednym z mniejszych oddziałów w Polsce. Przygodę skończyłem ponad rok temu. Krew mnie zalewa jak ktoś pisze ze w firmie było zawsze źle i nigdy nie było kasy. Jeżeli chciałeś pracować i jeździć to zarabiałeś średnia krajową w Polsce na spokoju. Prowizje za wynajem oraz prowizje za pakiet do tego dochodzi podstawa i na końcu ilość zadań. Co ty piszecie za bzdury o 2 tys netto. Tyle to normalny pracownik ma w dwa tygodnie, tylko jak się nie chciało jeździć i siedzieć w domu to zarabiali po 3 tysiące. Za moich czasów żadnych kar nie było (nawet jak uszkodziłem auto z mojej winy to płaciła firma). Szkolenie pamietam jedno z tabletów które odbyło się w WWA innych nie było bo w tej branży nie da się sprowadzić całej Polski do jednego miejsca. Opóźnień w wypłatach praktycznie nie było. Z tego co wiem to teraz jest zupełnie inaczej. Pamietam jak zmieniali umowy to każdy miał strajkować i rzucać urlopem ale jak co do czego wyszło to nikt nie rzucił KIEDYŚ BYŁO SUPER

Corona

Czy w związku z panującą epidemią wirusa Covid-19 firma 99Rent planuje wyposażyć kierowców w rękawiczki jednorazowe, płyny antybakteryjne lub inne środki mogące pomóc w uniknięciu zarażenia wirusem? Czy zostały wprowadzone jakiekolwiek procedury mające na celu zredukowanie szansy zarażenia kierowcy do minimum? Czy w związku z powyższym firma 99Rent planuje w jakimkolwiek sposób wynagrodzić kierowcom pracę w warunkach realnego zagrożenia życia?

Krystian

Bardzo dobra firma,ludzie którzy w niej pracują nadają super charakter tej pracy,aż momentami nie chciało się z niej wychodzić. Finanse -jest tutaj system premiowy ,więc wszystko zależy od człowieka czy będzie się starał i chciał zarobić czy też nie będzie się starał Praca dla młodej osoby super ,idzie się tutaj naprawdę wiele nauczyć

Czy pracodawca 99rent Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

....

Jak jesteś ogarnięty to nie potrzebujesz szkoleń sam wszystko ogarniesz. Grunt żeby to docenili....

Tomasz

Czy aktualnie w dalszym ciągu panuje tak duża rotacja wśród pracowników zatrudnionych w 99rent? Chciałbym zweryfikować, czy od początku wakacji uległo coś zmianie.

Dominika

Przeczytałam obie Twoje opinie na tym wątku. Aktualnie nie znalazłam żadnego ogłoszenia na to stanowisko - nie zgadza się to z Twoją opinią. Twierdzisz też, że nie miałaś żadnych szkoleń w 99rent - wdrażającego również nie?

Rafał

Dobrze jest przeczytać opinie osoby, która pracowała w firmie 99rent. Nie ukrywam, że zaniepokoiła mnie Twoja informacja o pomniejszaniu przez pracodawcę wysokości ustalanego wynagrodzenia. Jesteś w stanie wymienić, za co konkretnie pensja jest ucinana?

Tonik

Bardzo dobre opinie o firmie oraz o pracodawcy. Czy warto składać dokumenty, potrzebują kogoś?

Rafał
@Tonik

Jakie stanowisko Cię interesuje? Na stronie firmowej brak informacji o rekrutacji. Możesz wysłać Cv, wielu pracodawców przechowuje je i w razie potrzeby kontaktuje się z chętnymi osobami.

Sławomir

Z Twojej wypowiedzi wynika, że atmosfera w pracy nie jest jej najmocniejsza stroną. Czy spokojna rozmowa z przełożoną mogłaby rozwiązać problemy i zapobiec ewentualnemu odejściu z pracy? Może pracując tylko przez kilka miesięcy nie zdążyłeś się odpowiednio wdrożyć i poznać dokładnie zasad i warunków panujących w firmie? A co sądzą o tym inni pracownicy 99rent? Czy macie podobne zdanie do Reck, czy uważacie inaczej? Zachęcam Was do dyskusji.

Dominika

Czy taka sytuacja spotkała również Ciebie, kiedy pracowałeś w 99rent? Faktycznie musiała być niezbyt przyjemna. A może mógł być jakiś powód, przez który pracodawca zwolnił Cię z pracy? Oczywiście tylko teoretyzuję. Piszesz, że nie dostałeś pensji za ostatni miesiąc pracy - jak to możliwe?

Dobra firma , spokojna praca cóż więcej można chcieć?

@Adam

Mógłbyś napisać coś więcej o pracy w 99rent - co na przykład składa się na Twoją ocenę tego pracodawcy? Wszelkie szczegóły i argumenty są mile widziane na forum i podnoszą wartość wypowiedzi. Dzięki rzetelnym komentarzom osoby zastanawiające się nad podjęciem pracy w danym miejscu mają jasność sytuacji. Jaka Twoim zdaniem atmosfera panuje w firmie?

Dominika

@pomocny, z Twojej wypowiedzi niestety niewiele można się dowiedzieć na temat tego, jak wygląda praca w 99rent. Czy zechciałbyś rozwinąć swoje zdanie w sposób bardziej merytoryczny? To z pewnością pomoże wielu osobom pragnącym podjąć się tam pracy w dokonaniu decyzji. @Kkk, masz zamiar aplikować do firmy? A może już to zrobiłaś?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w 99rent Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Kkk

Też jestem ciekawa jak zarobi i atmosfera w 99 rent w Warszawie

Dominika

Zachęcam do zapoznania się z ofertami pracy, jakie w ostatnim czasie zamieściła firma 99rent sp. z o.o.. Znajdziesz je klikając w link http://www.gowork.pl/praca/99rent-sp.-z-o.o.;pr Praca w jakim dziale firmy Cię interesuje? Masz jakieś pytania/wątpliwości? Możliwe, że obecni pracownicy firmy będą w stanie na nie odpowiedzieć.

Jay

Fajny management, porządna firma!!

Zostaw merytoryczną opinię o 99rent Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 99rent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 99rent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 99rent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 57 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 99rent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 99rent Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

99rent Sp. z o.o.