MediProfis

Opinie o MediProfis

Filtruj opinie po kryteriach:

Honorata
 Opinia

Do jakiego stopnia MediProfis pomaga osobom wyjeżdżającym z nimi za granicę? Czy poza organizacją pracy można liczyć na przykład na pomoc ze znalezieniem mieszkania albo z przygotowaniem dokumentów? Co z przygotowaniem językowym, czy firma organizuje kurs językowy?

Opinia

Od ostatniej opinii związanej z MediProfis minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Opinia

Jak na ten moment wygląda sytuacja w MediProfis? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

Beata
@Administrator 23.02.2018 09:40

Zachęcam do nauki niemieckiego w kraju do poziomu A2 a następnie wyjazd do pracy na stanowisko pomocy pielęgniarskiej. Mamy oferty z nauką języka, ale wymagany jest minimalny poziom A2

Ela
 Opinia

a gdy brak znajomości języka niemieckiego???

Tak1Nie

mich
 Opinia

Korzystałem z ich pomocy jakiś czas temu. Mogę polecić.

Tak3Nie

lekarz
 Opinia

wyjasniam, ze MediProfis jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wiec glownie poszukuja osob na stanowiska pielegniarek, lekarzy aby pracowac za granica. jak to praca za granica mozna sporo zarobic, ja jako lekarz pediatra rozpoczynałem od . 5000 €/brutto, a informuje ze praktycznie sa to minimalne stawki.

Tak11Nie

Zostaw opinię o MediProfis - Warszawa