MediProfis

NIP: 5321082197 REGON: 146675785

MediProfis

Opinie o MediProfis

Honorata

Do jakiego stopnia MediProfis pomaga osobom wyjeżdżającym z nimi za granicę? Czy poza organizacją pracy można liczyć na przykład na pomoc ze znalezieniem mieszkania albo z przygotowaniem dokumentów? Co z przygotowaniem językowym, czy firma organizuje kurs językowy?

Od ostatniej opinii związanej z MediProfis minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w MediProfis? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

Beata
@Administrator 23.02.2018 09:40

Zachęcam do nauki niemieckiego w kraju do poziomu A2 a następnie wyjazd do pracy na stanowisko pomocy pielęgniarskiej. Mamy oferty z nauką języka, ale wymagany jest minimalny poziom A2

Ela

a gdy brak znajomości języka niemieckiego???

mich

Korzystałem z ich pomocy jakiś czas temu. Mogę polecić.

lekarz

wyjasniam, ze MediProfis jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wiec glownie poszukuja osob na stanowiska pielegniarek, lekarzy aby pracowac za granica. jak to praca za granica mozna sporo zarobic, ja jako lekarz pediatra rozpoczynałem od . 5000 €/brutto, a informuje ze praktycznie sa to minimalne stawki.

Zostaw opinię o MediProfis - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediProfis