Opinie o Ready4S w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ready4S. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ready4S o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ready4S w Kraków

bbbbbb

Fajny zespół. Dobra lokalizacja.

mon90

To pozytywne miejsce. W ogole nie rozumiem tego komentarza u góry. Organizacyjnie ok, a reszta to już w ogóle hula! 10 na 10! :D No, może 9,99 lol :) Zespół cudowny, młody, wesoły do tego no i jasne zasady, podkreślają cele, widzisz sens tego co robisz.

she

I jak odpowiedz??

samar
@she

Jak się dobrze pracuje, to można dobrze zarobić. Mocno premiują efekty. Dbają o ludzi.

konrxx możesz podać wokół jakiej kwoty oscylował ten "hajs"?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
konrxx

Hajs się zgadzał no i gitara! :)

zxcv

Współpracowałam z Ready i wszystko było ok.

aglo_90

Byłam na rozmowie. Teraz czekam na odp. :) Ja nie mam w ogóle zarzutów żadnych Wszystko było ok i miło. Chłopak kumpeli z roku był u nich na praktykach, ale to jako programista. On sobie chwalił i to bardzo. Teraz chyba nawrt już po studiach, jak wrócili do siebie współpracuje z nimi zdalnie.

fgfgfg

hej, bardzo fajna oferta pracy była kiedys wstawiona przez firme Ready4s a mianowcie na stanowsiko programsity IOS, bo prawda to były praktyki ale mozna sie czegos nauczyc

krkko

Ktoś tu chyba się nie dostał do pracy i mu się nudzi wieczorami :D pracowałam ponad pół roku i bardzo dobrze wspominam, fakt, że proces rekrutacji to nie jedna rozmowa, ale było warto ;)

karol

Kilka dni po złożeniu do nich CV dzwoni jedna z ich pracownic w celu przeprowadzenia "rozmowy kwalifikacyjnej". Pierwsze pytanie - ile chcesz zarabiać. Czyli widać od razu, że nie liczą się dla nich kwalifikacje tylko to, kto mniej zażąda. Potem padają jeszcze jakieś głupie pytania w stylu jaki masz cel w życiu. Merytorycznych pytań brak. Kiedy próbowałem pytać o warunki zatrudnienia kilkukrotnie usłyszałem "wszystko ustalane jest indywidualnie". To po co w ogóle ta rozmowa, skoro przeprowadza ją niekompetentna osoba?

Milius78
@karol

Karol, zgadzam się z Tobą. Rozmowa bez konkretnych ustaleń. Priorytetem jest kasa. Odradzam! Szkoda czasu!

Mika

Firma rekrutuje na potęgę na staże i praktyki! Niestety nie idzie za tym nic więcej! Brak profesjonalnego podejścia! Odradzam!

Gndalf009

Firma to typowy StartUp! Brakuje tu doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji oraz fachowej wiedzy. Niestety kasa też mała dlatego jeśli nie chcesz tracić czasu szczerze odradzam.

keres

Rekrutacja to bardzo ważna rzeczy, nie mogą się zatem z nią śpieszyć ponieważ mogliby wybrać niekompetentne osoby do pracy. Jednak sama rozmowa nie sprawia raczej problemów.

Adrian66
@keres

Kompetencje można zweryfikować na wiele sposobów. Szkoda czasu na Ready4s!

Kukuryku

Firma ma problemy z przeprowadzeniem rekrutacji. Ciągała tygodniami z kolejnymi etapami rekrutacji na staż, by po prawie miesiącu uznać, że jednak zaczną cię rekrutować na inne stanowisko. Nie było pytania czy mnie to stanowisko wgl interesuje. Nie mogłam sie doprosić o podanie mi stawek czy zakresu obowiązków. Co kilka dni rozmawiałam z innymi osobami, którzy zadawali jedne i te same pytania, które każdy z nich skrupulatnie notował na laptopie (może oczekiwali, że w końcu komuś odpowiem inaczej i złapią mnie na kłamstwie?). Ogólnie za długo, za mało konkretnie i za dużo nieścisłości. Przyszłym kandydatom radzę więcej stanowczości bo jeżeli chcesz zrezygnować z rekrutacji do ich firmy, nagle proponują ci stanowisko :)

Gumiś

@XXXOO Ciekawi mnie jaka jest godzinowa stawka, jeśli mógłbyś/mogłabyś coś na ten temat powiedzieć to byłabym wdzięczna :) Widzę same pozytywne opinie, a to bardzo zachęca!

XXXOO

Firma w porządku. Daje możliwość rozwoju. Jasne zasady współpracy. Młody, dynamiczny team. Comiesięczna integracja. Ogólnie dużo plus. Bardzo spoko.

K.asia

Firma, która daje dużą możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania ludzi, którzy naprawdę lubią swoją pracę. Godziny pracy mogłam dopasować do studiów, plusem jest także lokalizacja, nie musiałam marnować czasu na dojazdy.

Mateusz1313

Młody i ambitny zespół ludzi, których łączy pasja i talent. Przyjemna, komfortowa atmosfera w pracy, lokalizacja w centrum Krakowa. Szybki rozwój zawodowy i elastyczny grafik pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ready4S - Kraków

• Jak się pracuje w Ready4S?

Zobacz opinie na temat firmy Ready4S tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ready4S?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ready4S?

Kandydaci do pracy w Ready4S napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ready4S